Капітальний ремонт покрівлі Бобровокутського СБК Великоолександрівського району Херсонської області (з врахуванням вимог енергозбереження) (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)

Очікувана вартість

488 908,80 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 5 жовт. 2020 16:29

до 9 жовт. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 12 жовт. 2020 00:00

до 20 жовт. 2020 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 20 жовт. 2020 00:00

до 20 жовт. 2020 17:32

Пропозиції розглянуто

з 20 жовт. 2020 17:32

до 26 жовт. 2020 15:40

Подання пропозицій:
12 жовт. 2020 00:00 – 20 жовт. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
5 жовт. 2020 16:29 – 9 жовт. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26284816
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 74134, Херсонська область, Бобровий Кут Великоолександрівський район, вулиця Першотравнева, буд.40а
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дереза Геннадій Григорович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380971528574
E-mail:
Факс:
+380553232514

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт покрівлі Бобровокутського СБК Великоолександрівського району Херсонської області (з врахуванням вимог енергозбереження) (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)

Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

Кількість:

1 роб

Період доставки:

до 10 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 74134, Херсонська область, Великоолександрівський р-н, село Бобровий Кут, вул. Жовтнева, 49а

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 жовт. 2020 17:01
Не вказано 5 жовт. 2020 16:47

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
Оплата виконаних робiт проводиться у безготівковій формі поетапно промiжними платежами в мiру виконання робiт. Розрахунки проводяться Замовником на підставі підписаних актів приймання виконаних будівельних робіт за формою КБ-2в і довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрат за формою КБ-3, згідно фактично виконаних робіт. Пiсля пiдписання відповідних документiв Замовник зобов’язаний оплатити виконанi роботи та з урахуванням строків, визначених чинним законодавством на реєстрацію таких документів в органі, що здійснює казначейське обслуговування Замовника, але не пізніше ніж протягом 10 банківських днів з дати складення Сторонами вказаних документів. Інші умови оплати – згідно розділу 3 проекту договору підряду додатку 2 до цього оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Інша інформація щодо закупівлі: категорія замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі – згідно форми «Оголошення про проведення спрощеної закупівлі», що додається; єдиний критерій оцінки - ціна (питома вага критерію - 100%), оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критерію і методики оцінки, зазначених у цьому оголошенні, та шляхом застосування електронного аукціону; умови надання забезпечення пропозицій учасників, а так само інші вимоги до предмету закупівлі – згідно форми «Оголошення про проведення спрощеної закупівлі», що додається.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
488 908,80 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 500,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
2 400,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Кіженцев Валерій Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380509134270 ЄДРПОУ:
31712574

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 19 жовт. 2020 09:29
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:26
Електронний підпис 19 жовт. 2020 09:29
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:25
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:25
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:26
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:25
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:25
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:26
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:25
Цінова пропозиція 19 жовт. 2020 09:25
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:26
Цінова пропозиція 19 жовт. 2020 09:25
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:25
Цінова пропозиція 19 жовт. 2020 09:25
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:25
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:25
Цінова пропозиція 19 жовт. 2020 09:25
Цінова пропозиція 19 жовт. 2020 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:25
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:25
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:25
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:25
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:25
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:26
Цінова пропозиція 19 жовт. 2020 09:25
Цінова пропозиція 19 жовт. 2020 09:25
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:25
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:25
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2020 09:25
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:26
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:26
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:26
Підтвердження відповідності 19 жовт. 2020 09:25

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 20 жовт. 2020 16:38
Електронний підпис 20 жовт. 2020 17:24

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 жовт. 2020 15:32
Електронний підпис 26 жовт. 2020 15:38

Пропозиція

485 068,27 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Бобровокутська сільська рада

Вас може зацікавити

«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії, за адресою: вул. Василя Стуса, 62, в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії, за адресою: вул. Василя Стуса, 62, в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
Ім'я:
Владислав Сарнацький
E-mail: [email protected] Телефон: +380669445925 ЄДРПОУ:
44214498

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

333 030,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточного ремонту даху будівлі КУ СОР «Свеський психонерврологічний інтернат за адресою: Сумська область, місто Шостка, вул. Студентська, 7
Поточного ремонту даху будівлі КУ СОР «Свеський психонерврологічний інтернат за адресою: Сумська область, місто Шостка, вул. Студентська, 7
Ім'я:
Марченко Людмила Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380662012059 Факс:
+380545663088
ЄДРПОУ:
03189376

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

499 958,47 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт покрівлі житлового будинку № 14/9 на вулиці Симиренка в Святошинському районі м. Києва
Поточний ремонт покрівлі житлового будинку № 14/9 на вулиці Симиренка в Святошинському районі м. Києва
Ім'я:
Антоненко Андрій Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380444541694 ЄДРПОУ:
39607507

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

687 956,67 грн без ПДВ

Дивитись