Лот 1 Наркотичні засоби та психотропні речовини (Фентаніл р-н для ін 0,005% 2мл (Fentanyl), морфін гідрохлорид р-н для ін 1% 1мл (Morphine), Сибазон р-н для ін 0,5% 2мл (Diazepam), Кетамін 5 % 2мл (Ketamine) Лот 2 Інфузійні розчини (Глюкоза р-н д/інф 5% 200мл (Glukose), Гекодез 6%400мл р-н д/інф .( Hydroxyethylstarch), Натрію хлорид 0,9%-100мл (Sodium chloride), Натрію хлорид 0,9%-200мл (Sodium chloride ), Натрію хлорид 0,9%-400мл (Sodium chloride ), Рінгер розчин р-н д/інф 200мл (Sodium chloride + Potassium chloride + Calcium chloride), Калію хлорид концентрат д/розч.д/інф 75мг/мл 10мл (Potassium chloride), Лефлоцин 500мг/100мл100мл (Levofloxacin), Метронидазол 0,5%100мл (Metronidazol), Ципрофлоксацин розчин для внутрішньовен інфузій:2 мг/мл100мл (Ciprofloxacin), Маніт 15% 200мл ( Manitol) Лот 3 Антибактеріальні препарати ( Цефепім (порошок для розчину для ін'єкцій 1г) ( Cefepime), Меропенем (порошок для ін’єкцій/інфузій 1г) № 10 (Meropenem), Цефазолін (порошок для приготування розчину для ін'єкцій 1 г) (Cefazolin), Цефтріаксон (порошок для приготування розчину для ін'єкцій 1 г)№10 (Ceftriaxone) Лот 4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Атракуриум-ново р-р д/ин.10мг/мл 5мл амп. N5 (Atracurium), Дитилин р-р д/ин.20мг/мл 5мл амп. N10(5х2) (Suxamethonium),Тиопентал лиоф.д/р-ра д/ин.1г*фл. (Thiopental) Лот 5 Лікарські засоби для лікування захворювань серцево-судинної системи (Гемотран 100мг/мл 5мл амп №5 (Tranexamic acid), Фраксипарин р-р д/ин.шпр. 0.6мл N10 (Enoxaparin)

ІНФОРМАЦІЯ про номенклатурні позиції предмета закупівлі (п. 14 Наказу від 11.06.2020 року№ 1082 "Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі"): 1. Фентаніл р-н для ін 0,005% 2мл (Fentanyl) – код ДК 021:2015 33661200-3 Анальгетичні засоби 2. Морфін гідрохлорид р-н для ін 1% 1мл (Morphine) - код ДК 021:2015 33661200-3 Анальгетичні засоби 3. Сибазон р-н для ін 0,5% 2мл (Diazepam) – код ДК 021:2015 – код ДК 021:2015 33661500-6 Психолептичні засоби 4. Кетамін 5 % 2мл (Ketamine) – код ДК 021:2015 33661100-2 Анестетичні засоби 5. Глюкоза р-н д/інф 5% 200мл (Glukose) - код ДК 021:2015 33692100-8 Інфузійні розчини 6. Гекодез 6%400мл р-н д/інф .( Hydroxyethylstarch) - код ДК 021:2015 33692100-8 Інфузійні розчини 7. Натрію хлорид 0,9%-100мл (Sodium chloride) - код ДК 021:2015 33692100-8 Інфузійні розчини 8. Натрію хлорид 0,9%-200мл (Sodium chloride ) - код ДК 021:2015 33692100-8 Інфузійні розчини 9. Натрію хлорид 0,9%-400мл (Sodium chloride ) код ДК 021:2015 33692100-8 Інфузійні розчини 10. Рінгер розчин р-н д/інф 200мл (Sodium chloride + Potassium chloride + Calcium chloride) 33692100-8 Інфузійні розчини 11. Калію хлорид концентрат д/розч.д/інф 75мг/мл 10мл (Potassium chloride) код ДК 021:2015 33692100-8 Інфузійні розчини 12. Лефлоцин 500мг/100мл100мл (Levofloxacin) код ДК 021:2015 33692100-8 Інфузійні розчини 13. Метронидазол 0,5%100мл (Metronidazol) код ДК 021:2015 33692100-8 Інфузійні розчини 14. Ципрофлоксацин розчин для внутрішньовен інфузій:2 мг/мл100мл (Ciprofloxacin) код ДК 021:2015 33692100-8 Інфузійні розчини 15. Маніт 15% 200мл ( Manitol) код ДК 021:2015 33692100-8 Інфузійні розчини 16. Цефепім (порошок для розчину для ін'єкцій 1г) ( Cefepime) код ДК 021:2015 33651100-9 Протибактеріальні засоби для системного застосування 17. Меропенем (порошок для ін’єкцій/інфузій 1г) № 10 (Meropenem) код ДК 021:2015 33651100-9 Протибактеріальні засоби для системного застосування 18. Цефазолін (порошок для приготування розчину для ін'єкцій 1 г) (Cefazolin) код ДК 021:2015 33651100-9 Протибактеріальні засоби для системного застосування 19. Цефтріаксон (порошок для приготування розчину для ін'єкцій 1 г)№10 (Ceftriaxone) код ДК 021:201533651100-9 Протибактеріальні засоби для системного застосування 20.Атракуриум-ново р-р д/ин.10мг/мл 5мл амп. N5 (Atracurium) код ДК 021:2015 33661700-8 Інші лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи 21. Дитилин р-р д/ин.20мг/мл 5мл амп. N10(5х2) (Suxamethonium) код ДК 021:2015 33661700-8 Інші лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи 22.Тиопентал лиоф.д/р-ра д/ин.1г*фл. (Thiopental) код ДК 021:2015 33661100-2 Анестетичні засоби 23. Гемотран 100мг/мл 5мл амп №5 (Tranexamic acid) код ДК 021:2015 33621200-1 Кровоспинні засоби 24. Фраксипарин р-р д/ин.шпр. 0.6мл N10 (Enoxaparin) код ДК 021:2015 33621100-0 Протитромбозні засоби

Очікувана вартість

175 550,70 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 5 жовт. 2020 14:13

до 9 жовт. 2020 10:10

Прийом пропозицій

з 9 жовт. 2020 10:10

до 20 жовт. 2020 23:55

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
9 жовт. 2020 10:10 – 20 жовт. 2020 23:55
Період уточнень:
5 жовт. 2020 14:13 – 9 жовт. 2020 10:10

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель, що виникли через внесення змін в Оголошення про проведення спрощеної процедури 09. 10. 2020 року, що полягає в неможливості підписати закупівлю ЕЦП/КЕП.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 жовт. 2020 14:56
Не вказано 9 жовт. 2020 14:54

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01988746
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51400, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Плеханова, буд. 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юлія Карнаух
Володіння мовою:
Телефон:
+380505438618
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Лот 1 Наркотичні засоби та психотропні речовини

Перейти до лоту

Очікувана вартість

83 900,00 грн з ПДВ

Статус:

активно
2

Лот 2 Інфузійні розчини

Перейти до лоту

Очікувана вартість

29 508,18 грн з ПДВ

Статус:

активно
3

Лот 3 Антибактеріальні препарати

Перейти до лоту

Очікувана вартість

33 727,32 грн з ПДВ

Статус:

активно
4

Лот 4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття

Перейти до лоту

Очікувана вартість

11 242,20 грн з ПДВ

Статус:

активно
5

Лот 5 Лікарські засоби для лікування захворювань серцево-судинної системи

Перейти до лоту

Очікувана вартість

17 173,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 жовт. 2020 14:13
Не вказано 5 жовт. 2020 14:13
Не вказано 5 жовт. 2020 14:13
Електронний підпис 5 жовт. 2020 14:17

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
175 550,70 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Павлоградська центральна районна лікарня" Вербківської сільської ради

Вас може зацікавити

Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату
Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату
Ім'я:
Семененко Інна
E-mail: [email protected] Телефон: 380632388079 ЄДРПОУ:
38518296

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

119 028,40 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція (33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття)
ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція (33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття)
Ім'я:
Світлана Ляшенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380612968072 ЄДРПОУ:
05498909
33
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

99 800,00 грн без ПДВ

Дивитись
Лікарські засоби (МНН: Bicalutamide / Бікалутамід, Bicalutamide / Бікалутамід, Exemestane / Екземестан, Еверолімус / Everolimus) за кодом ДК 021:2015: 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Код ДК 021:2015 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори)
Лікарські засоби (МНН: Bicalutamide / Бікалутамід, Bicalutamide / Бікалутамід, Exemestane / Екземестан, Еверолімус / Everolimus) за кодом ДК 021:2015: 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Код ДК 021:2015 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системно...
Ім'я:
Вікторія Кожухарь
E-mail: [email protected] Телефон: +380950462957 ЄДРПОУ:
02009896
18
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

279 375,00 грн без ПДВ

Дивитись