Капітальний ремонт мережі вуличного освітлення по вул. Ліненко в с. Ліски, Лиманського району, Одеської області

Очікувана вартість

174 382,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 29 вер. 2020 16:21

до 5 жовт. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 6 жовт. 2020 00:00

до 8 жовт. 2020 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
6 жовт. 2020 00:00 – 8 жовт. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
29 вер. 2020 16:21 – 5 жовт. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Причина відміни - неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель, в зв’язку з неможливістю внесення змін в Оголошення про проведення спрощеної закупівлі щодо очікуваної вартості предмету закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 вер. 2020 14:18
Не вказано 30 вер. 2020 13:01

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05384560
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 67562, Одеська область, село Крижанівка, вулиця Ветеранів, будинок 5
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Мельник Олексій Миколайович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380487962973
E-mail:
Факс:
+380487889209

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт мережі вуличного освітлення по вул. Ліненко в с. Ліски, Лиманського району, Одеської області

Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи

Кількість:

1 роб

Період доставки:

до 30 лист. 2020

Місце доставки:

Україна, 00000, Одеська область, Лиманський район, село Ліски, вул. Ліненко

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 29 вер. 2020 16:23
Технічні специфікації 29 вер. 2020 16:23
Електронний підпис 29 вер. 2020 16:32
Не вказано 29 вер. 2020 16:23
Не вказано 29 вер. 2020 16:23

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( календарні )
Опис:
Категорія замовника – відповідно до пункту 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: технічні, якісні та інші вимоги до предмета Закупівлі зазначено в Додатку 2 до Оголошення. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: оцінка пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Питома вага – 100%.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
174 382,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
900,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Крижанівська сільська рада Лиманського району Одеської області

Вас може зацікавити

Послуга з обслуговування трансформаторної підстанції в будівлі за ГП №79 в/м 17 Військової академії (м. Одеса)
Послуга з обслуговування трансформаторної підстанції в будівлі за ГП №79 в/м 17 Військової академії (м. Одеса)
Ім'я:
Віталій Гула
E-mail: [email protected] Телефон: +380954692561 Веб сайт: ЄДРПОУ:
24983020
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

160 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Уcунeння aвaрiй у житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмереж у житлoвому будинку за адресою: шocе Дoнeцьке, буд. 1, м. Дніпро)
Уcунeння aвaрiй у житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмереж у житлoвому будинку за адресою: шocе Дoнeцьке, буд. 1, м. Дніпро)
Ім'я:
Святослав Ткаченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380633409477 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44124263

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

139 516,67 грн без ПДВ

Дивитись
Уcунeння aвaрiй у житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмереж у житлoвому будинку за адресою: шocе Дoнeцьке, буд. 1, м. Дніпро)
Уcунeння aвaрiй у житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмереж у житлoвому будинку за адресою: шocе Дoнeцьке, буд. 1, м. Дніпро)
Ім'я:
Святослав Ткаченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380633409477 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44124263

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

167 420,00 грн без ПДВ

Дивитись