Комплекти шкільних меблів для початкових класів НУШ

Тендерні пропозиції викладаються українською мовою. Забезпечення тендерних пропозицій не вимагається.Дата і час розкриття тендерних пропозицій, крім випадку, встановленого пунктом 10 частини першої цієї статті, та дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою закупівель автоматично в день оприлюднення замовником оголошення про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель.

Очікувана вартість

311 346,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 22 вер. 2020 15:34

до 8 жовт. 2020 00:00

Аукціон

з 8 жовт. 2020 12:45

до 8 жовт. 2020 13:12

Кваліфікація

з 8 жовт. 2020 13:12

до 12 жовт. 2020 10:52

Пропозиції розглянуто

з 12 жовт. 2020 10:52

до 23 жовт. 2020 08:52

Подання пропозицій:
22 вер. 2020 15:34 – 8 жовт. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
8 жовт. 2020 12:45 – 8 жовт. 2020 13:12
Період уточнень:
22 вер. 2020 15:34 – 28 вер. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
8 жовт. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
22 вер. 2020 15:34 – 4 жовт. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
22 вер. 2020 15:42

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02145501
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 38100, Полтавська область, місто Зіньків, вул.Воздвиженська,63
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Добряк Аліна Василівна (Piven Serhii Serhiyovych)
Володіння мовою:
Телефон:
+380535331135
E-mail:
Факс:
+380535331135

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Комплекти шкільних меблів для початкових класів НУШ

Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі

Кількість:

19 шт

Період доставки:

до 25 жовт. 2020

Місце доставки:

Україна, 38100, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 63

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 8 жовт. 2020 13:12
Не вказано 8 жовт. 2020 13:12
Документи закупівлі 22 вер. 2020 15:36
Електронний підпис 22 вер. 2020 15:42

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
311 346,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 556,73 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Ірина Одуд
E-mail: [email protected] Телефон: +380664881335 ЄДРПОУ:
2930200883

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 6 жовт. 2020 08:44
Не вказано 6 жовт. 2020 08:44
Не вказано 6 жовт. 2020 08:44
Не вказано 6 жовт. 2020 08:44
Не вказано 6 жовт. 2020 08:44
Не вказано 6 жовт. 2020 08:44
Не вказано 6 жовт. 2020 08:44
Не вказано 6 жовт. 2020 08:44
Не вказано 6 жовт. 2020 08:44
Не вказано 6 жовт. 2020 08:44
Не вказано 6 жовт. 2020 08:44

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 12 жовт. 2020 10:31
Витяг з реєстру 8 жовт. 2020 13:13
Електронний підпис 12 жовт. 2020 10:36

Пропозиція

165 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Олександр Буряк
E-mail: [email protected] Телефон: +380504435303 ЄДРПОУ:
2749322472

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 20 жовт. 2020 17:17
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Електронний підпис 6 жовт. 2020 13:28
Електронний підпис 6 жовт. 2020 13:28
Електронний підпис 6 жовт. 2020 13:28
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 20 жовт. 2020 17:17
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 21 жовт. 2020 14:45
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27
Не вказано 6 жовт. 2020 13:27

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 12 жовт. 2020 10:37
Довідка 12 жовт. 2020 10:53
Електронний підпис 12 жовт. 2020 10:52
Витяг з реєстру 12 жовт. 2020 10:37
Довідка 13 жовт. 2020 10:03

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 жовт. 2020 08:52
Підписаний договір 23 жовт. 2020 08:49

Пропозиція

199 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Сергій Каменко
E-mail: [email protected] Телефон: +380668088886 ЄДРПОУ:
41118765

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 7 жовт. 2020 16:25
Не вказано 7 жовт. 2020 16:23
Не вказано 7 жовт. 2020 16:23
Не вказано 7 жовт. 2020 16:23
Не вказано 7 жовт. 2020 16:23
Не вказано 7 жовт. 2020 16:23
Не вказано 7 жовт. 2020 16:23
Електронний підпис 7 жовт. 2020 16:25
Не вказано 7 жовт. 2020 16:23
Не вказано 7 жовт. 2020 16:23
Не вказано 7 жовт. 2020 16:23

Пропозиція

281 036,60 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Сектор освіти Зіньківської районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

"Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету біології"
"Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету біології"
Ім'я:
Жилюк Анастасія Святославівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380969870863 ЄДРПОУ:
26432197

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

200 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Комплект шкільних меблів для навчального кабінету біології «НУШ»
Комплект шкільних меблів для навчального кабінету біології «НУШ»
Ім'я:
Валентина Левицька
E-mail: [email protected] Телефон: +380971295843 ЄДРПОУ:
23591104

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

187 290,00 грн без ПДВ

Дивитись
Комплект меблів для навчальних кабінетів (STEM-лабораторії, кабінету Біології)
Комплект меблів для навчальних кабінетів (STEM-лабораторії, кабінету Біології)
Ім'я:
Наталія Недза
E-mail: [email protected] Телефон: +380985044178 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42408580

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

611 439,17 грн без ПДВ

Дивитись