Комплект дидактичного матеріалу для початкових класів НУШ

Тендерні пропозиції викладаються українською мовою. Забезпечення тендерних пропозицій не вимагається.Дата і час розкриття тендерних пропозицій, крім випадку, встановленого пунктом 10 частини першої цієї статті, та дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою закупівель автоматично в день оприлюднення замовником оголошення про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель.

Очікувана вартість

251 088,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 22 вер. 2020 15:03

до 16 жовт. 2020 00:00

Аукціон

з 16 жовт. 2020 13:51

до 16 жовт. 2020 14:42

Кваліфікація

з 16 жовт. 2020 14:42

до 27 жовт. 2020 13:28

Пропозиції розглянуто

з 27 жовт. 2020 13:28

до 9 лист. 2020 08:37

Подання пропозицій:
22 вер. 2020 15:03 – 16 жовт. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
16 жовт. 2020 13:51 – 16 жовт. 2020 14:42
Період уточнень:
22 вер. 2020 15:03 – 6 жовт. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
16 жовт. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
22 вер. 2020 15:03 – 12 жовт. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
8 жовт. 2020 12:04

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02145501
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 38100, Полтавська область, місто Зіньків, вул.Воздвиженська,63
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Добряк Аліна Василівна (Piven Serhii Serhiyovych)
Володіння мовою:
Телефон:
+380535331135
E-mail:
Факс:
+380535331135

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Комплект дидактичного матеріалу для початкових класів НУШ ДК 021:2015 : 39160000-1 Шкільні меблі (39162000-5 Приладдя для навчальних закладів (Комплект дидактичного матеріалу для початкових класів НУШ)

Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі

Кількість:

1 комплекти

Період доставки:

до 30 жовт. 2020

Місце доставки:

Україна, 38100, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 63

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 8 жовт. 2020 11:59
Документи закупівлі 22 вер. 2020 15:03
Не вказано 16 жовт. 2020 14:42
Не вказано 16 жовт. 2020 14:42
Документи закупівлі 8 жовт. 2020 11:59
Електронний підпис 22 вер. 2020 15:08
Електронний підпис 22 вер. 2020 15:08

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
251 088,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 255,44 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Плахтієнко Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: +380970245905 ЄДРПОУ:
2595100231

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Технічні специфікації 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Технічні специфікації 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Електронний підпис 6 жовт. 2020 18:29
Електронний підпис 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Цінова пропозиція 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Технічні специфікації 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Технічні специфікації 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Технічні специфікації 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 жовт. 2020 18:29
Технічні специфікації 6 жовт. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 6 жовт. 2020 18:29

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 21 жовт. 2020 15:22
Електронний підпис 23 жовт. 2020 15:50
Ліцензія 23 жовт. 2020 15:47

Пропозиція

219 670,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Ольга Юшак
E-mail: [email protected] Телефон: +380963513246 ЄДРПОУ:
42102007

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 15 жовт. 2020 15:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 жовт. 2020 15:38
Цінова пропозиція 15 жовт. 2020 15:38
Підтвердження відповідності 15 жовт. 2020 15:38
Цінова пропозиція 15 жовт. 2020 15:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 жовт. 2020 15:38
Підтвердження відповідності 15 жовт. 2020 15:38
Електронний підпис 15 жовт. 2020 15:39
Підтвердження відповідності 15 жовт. 2020 15:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 жовт. 2020 15:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 жовт. 2020 15:38
Технічні специфікації 15 жовт. 2020 15:38
Підтвердження відповідності 15 жовт. 2020 15:38
Підтвердження відповідності 15 жовт. 2020 15:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 жовт. 2020 15:38
Технічні специфікації 15 жовт. 2020 15:38

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 23 жовт. 2020 15:51
Електронний підпис 27 жовт. 2020 11:51
Ліцензія 27 жовт. 2020 11:44

Пропозиція

227 890,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Олександр Лисаков
E-mail: [email protected] Телефон: +380980398703 ЄДРПОУ:
3144302450

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 7 жовт. 2020 18:26
Підтвердження відповідності 30 жовт. 2020 14:03
Цінова пропозиція 30 жовт. 2020 14:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 18:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 18:22
Електронний підпис 7 жовт. 2020 18:26
Електронний підпис 7 жовт. 2020 18:26
Електронний підпис 7 жовт. 2020 18:26
Підтвердження відповідності 30 жовт. 2020 14:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 18:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 18:22
Підтвердження відповідності 30 жовт. 2020 14:03
Цінова пропозиція 7 жовт. 2020 18:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 18:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 18:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 18:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 18:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 18:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 18:22
Підтвердження відповідності 30 жовт. 2020 14:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 18:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 18:22
Технічні специфікації 7 жовт. 2020 18:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 18:22
Підтвердження відповідності 4 лист. 2020 17:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 18:22
Підтвердження відповідності 30 жовт. 2020 14:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 18:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 18:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 18:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 18:22

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 27 жовт. 2020 17:35
Витяг з реєстру 27 жовт. 2020 11:52
Довідка 27 жовт. 2020 13:28
Ліцензія 27 жовт. 2020 13:25
Електронний підпис 27 жовт. 2020 13:27

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 лист. 2020 08:37
Ліцензія 9 лист. 2020 08:35

Пропозиція

227 900,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Юлія Римашевська
E-mail: [email protected] Телефон: +380935185042 ЄДРПОУ:
2998414945

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 7 жовт. 2020 18:01
Не вказано 7 жовт. 2020 17:59
Не вказано 7 жовт. 2020 17:59
Не вказано 7 жовт. 2020 17:59
Не вказано 7 жовт. 2020 17:59
Не вказано 7 жовт. 2020 17:59
Не вказано 7 жовт. 2020 17:59
Не вказано 7 жовт. 2020 17:59
Не вказано 7 жовт. 2020 17:59
Не вказано 7 жовт. 2020 17:59
Не вказано 7 жовт. 2020 17:59
Не вказано 7 жовт. 2020 17:59
Електронний підпис 7 жовт. 2020 18:01
Не вказано 7 жовт. 2020 17:59
Не вказано 7 жовт. 2020 17:59
Не вказано 7 жовт. 2020 17:59
Не вказано 7 жовт. 2020 17:59
Не вказано 7 жовт. 2020 17:59

Пропозиція

227 950,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Олена Бєлова
E-mail: [email protected] Телефон: +380667160936 ЄДРПОУ:
3559103346

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 15 жовт. 2020 20:22
Технічні специфікації 15 жовт. 2020 20:19
Технічні специфікації 15 жовт. 2020 20:19
Цінова пропозиція 15 жовт. 2020 20:19
Технічні специфікації 15 жовт. 2020 20:19
Технічні специфікації 15 жовт. 2020 20:19
Електронний підпис 15 жовт. 2020 20:22
Технічні специфікації 15 жовт. 2020 20:19
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 жовт. 2020 20:19
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 жовт. 2020 20:19

Пропозиція

228 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Порохняч Ігор Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380967596643 ЄДРПОУ:
41081133

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 8 жовт. 2020 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 жовт. 2020 11:40
Технічні специфікації 8 жовт. 2020 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 жовт. 2020 17:22
Технічні специфікації 8 жовт. 2020 11:40
Електронний підпис 8 жовт. 2020 11:41
Електронний підпис 8 жовт. 2020 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 жовт. 2020 11:40
Технічні специфікації 8 жовт. 2020 11:40
Підтвердження відповідності 8 жовт. 2020 11:40
Цінова пропозиція 8 жовт. 2020 11:40
Цінова пропозиція 8 жовт. 2020 11:40
Технічні специфікації 8 жовт. 2020 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 жовт. 2020 11:40
Технічні специфікації 8 жовт. 2020 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 жовт. 2020 11:40
Технічні специфікації 8 жовт. 2020 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 жовт. 2020 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 жовт. 2020 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 жовт. 2020 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 жовт. 2020 11:40
Цінова пропозиція 8 жовт. 2020 11:40
Цінова пропозиція 8 жовт. 2020 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 жовт. 2020 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 жовт. 2020 11:40
Технічні специфікації 8 жовт. 2020 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 жовт. 2020 11:40
Технічні специфікації 8 жовт. 2020 11:40

Пропозиція

244 200,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Борсук Олег
E-mail: [email protected] Телефон: +380635339831 ЄДРПОУ:
43002514
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 15 жовт. 2020 19:43
Не вказано 15 жовт. 2020 19:33
Не вказано 15 жовт. 2020 19:33
Не вказано 15 жовт. 2020 19:33
Електронний підпис 15 жовт. 2020 19:43
Не вказано 15 жовт. 2020 19:33
Не вказано 15 жовт. 2020 19:33
Не вказано 15 жовт. 2020 19:33
Не вказано 15 жовт. 2020 19:33
Не вказано 15 жовт. 2020 19:33

Пропозиція

250 500,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Сектор освіти Зіньківської районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Набір для робототехніки для академічного ліцею (НУШ)
Набір для робототехніки для академічного ліцею (НУШ)
Ім'я:
Ольга Лепуга
E-mail: [email protected] Телефон: +380689351012 ЄДРПОУ:
44153430
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

372 916,66 грн без ПДВ

Дивитись
Комплект меблів для кабінету біології ( 39160000-1 Шкільні меблі)
Комплект меблів для кабінету біології ( 39160000-1 Шкільні меблі)
Ім'я:
Ірена Витвицька
E-mail: [email protected] Телефон: +380970621112 ЄДРПОУ:
40508989
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

235 750,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 39160000-1 Шкільні меблі (Набори лабораторні для кабінету біології)
ДК 021:2015 39160000-1 Шкільні меблі (Набори лабораторні для кабінету біології)
Ім'я:
Максим Матюхін
E-mail: [email protected] Телефон: +380508610591 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04379143

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

413 333,33 грн без ПДВ

Дивитись