Комплект навчального обладнання для кабінету фізики; комплект навчального обладнання для кабінету біології

Інформація про кількість товару, технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначені у додатку 1 до тендерної документації "ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ". Категорії замовника - Юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі: є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Очікувана вартість

450 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 17 вер. 2020 15:51

до 5 жовт. 2020 00:00

Аукціон

з 5 жовт. 2020 14:00

до 5 жовт. 2020 14:21

Кваліфікація

з 5 жовт. 2020 14:21

до 7 жовт. 2020 11:45

Пропозиції розглянуто

з 7 жовт. 2020 11:45

до 23 жовт. 2020 11:20

Подання пропозицій:
17 вер. 2020 15:51 – 5 жовт. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
5 жовт. 2020 14:00 – 5 жовт. 2020 14:21
Період уточнень:
17 вер. 2020 15:51 – 25 вер. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
5 жовт. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
17 вер. 2020 15:51 – 1 жовт. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
22 вер. 2020 10:25

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43364178
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 20901, Черкаська область, Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, 26
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Куленча Тетяна
Володіння мовою:
Телефон:
380953284402
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Комплект навчального обладнання для кабінету фізики

Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання

Кількість:

1 комплект

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 20910, Черкаська область, Чигиринський район, с.Рацеве, вул. Шкільна, 31Б
2

Комплект навчального обладнання для кабінету біології

Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання

Кількість:

1 комплект

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 20910, Черкаська область, Чигиринський район, с.Рацеве, вул. Шкільна, 31Б

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 вер. 2020 15:59
Електронний підпис 17 вер. 2020 15:59
Документи закупівлі 17 вер. 2020 15:53
Документи закупівлі 17 вер. 2020 15:53
Не вказано 22 вер. 2020 10:24
Не вказано 5 жовт. 2020 14:21
Не вказано 5 жовт. 2020 14:21

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( робочі )
Опис:
Здійснення оплати відбувається шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 15 робочих днів з дня фактичного постачання Товару на адресу Замовника. Місцезнаходження замовника - 20901, Черкаська обл., Чигиринський район, місто Чигирин, вулиця Б.Хмельницького,26. Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
450 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 250,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Рогоза Валентин Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380506574443 ЄДРПОУ:
43080587
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 4 жовт. 2020 18:07
Електронний підпис 4 жовт. 2020 18:07
Електронний підпис 4 жовт. 2020 18:07
Технічні специфікації 4 жовт. 2020 18:05
Технічні специфікації 4 жовт. 2020 18:05
Підтвердження відповідності 7 жовт. 2020 11:56
Технічні специфікації 4 жовт. 2020 18:05
Технічні специфікації 4 жовт. 2020 18:05
Технічні специфікації 4 жовт. 2020 18:05
Технічні специфікації 4 жовт. 2020 18:05
Технічні специфікації 4 жовт. 2020 18:05
Технічні специфікації 4 жовт. 2020 18:05
Технічні специфікації 4 жовт. 2020 18:05
Технічні специфікації 4 жовт. 2020 18:05
Технічні специфікації 4 жовт. 2020 18:05
Технічні специфікації 4 жовт. 2020 18:05
Підтвердження відповідності 7 жовт. 2020 11:56

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 7 жовт. 2020 17:55
Витяг з реєстру 5 жовт. 2020 14:21
7 жовт. 2020 11:43
Електронний підпис 7 жовт. 2020 11:44
Довідка 7 жовт. 2020 11:46

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 23 жовт. 2020 10:23
Електронний підпис 23 жовт. 2020 10:26
Електронний підпис 23 жовт. 2020 10:26

Пропозиція

440 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
залучення не планується
Ім'я:
Скуловатов Олександр Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380631139447 ЄДРПОУ:
3221912091

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 3 жовт. 2020 17:05
Технічні специфікації 3 жовт. 2020 17:04
Технічні специфікації 3 жовт. 2020 17:04
Технічні специфікації 3 жовт. 2020 17:04
Технічні специфікації 3 жовт. 2020 17:04
Технічні специфікації 3 жовт. 2020 17:04
Технічні специфікації 3 жовт. 2020 17:04
Технічні специфікації 3 жовт. 2020 17:04
Технічні специфікації 3 жовт. 2020 17:04
Технічні специфікації 3 жовт. 2020 17:04
Електронний підпис 3 жовт. 2020 17:05
Технічні специфікації 3 жовт. 2020 17:04
Технічні специфікації 3 жовт. 2020 17:04
Технічні специфікації 3 жовт. 2020 17:04
Технічні специфікації 3 жовт. 2020 17:04
Технічні специфікації 3 жовт. 2020 17:04
Технічні специфікації 3 жовт. 2020 17:04
Технічні специфікації 3 жовт. 2020 17:04
Технічні специфікації 3 жовт. 2020 17:04
Технічні специфікації 3 жовт. 2020 17:04

Пропозиція

447 899,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Сектор культури, молоді, спорту та освіти Чигиринської районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Ім'я:
Юлія Гулай
E-mail: [email protected] Телефон: +380508300388 Веб сайт: ЄДРПОУ:
43326090
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

408 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 30230000-0. Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерна техніка)
ДК 021:2015 30230000-0. Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерна техніка)
Ім'я:
Опрелянська Ольга
E-mail: [email protected] Телефон: 380969134162 ЄДРПОУ:
03451526

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

544 038,95 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Оксана Каракузова
E-mail: [email protected] Телефон: +380989287926 ЄДРПОУ:
42735489

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

655 000,00 грн без ПДВ

Дивитись