ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт покрівлі будівлі гуртожитку з вбудованою їдальнею, розташованої за адресою: с. Тепле, вул. Миру, 43 (ДК 021:2015: код 45260000-7 «Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи»)

1. Найменування замовника: Теплівська сільська рада Станично-Луганського району Луганської області. 2. Категорія замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 04337417. 4. Місцезнаходження замовника: 93630, Луганська обл., Станично-Луганський р-н, с. Тепле, вул. Миру, буд. 55. 5. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Зименко Ірина Володимирівна, уповноважена особа, телефон +380950607739, e-mail: [email protected]. 6. Вид предмета закупівлі: Роботи. 7. Конкретна назва предмета закупівлі: ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт покрівлі будівлі гуртожитку з вбудованою їдальнею, розташованої за адресою: с. Тепле, вул. Миру, 43. 8. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: код 45260000-7 «Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи» (окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено). 9. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі (технічна специфікація, технічне завдання). Усі посилання в технічному завданні тендерної документації на конкретну торговельну марку чи фірму, чи патент, чи конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент» та застосовується до кожного посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, чи патент, чи конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля, про що учасник в складі тендерної пропозиції надає гарантійний лист. 10. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 1 (одна) робота. 11. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 93630, Луганська обл., Станично-Луганський р-н, с. Тепле, вул. Миру, 43. 12. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 10.10.2020 року. 13. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Розрахунки за виконані роботи здійснюються при надходженні коштів з відповідного бюджету на зазначені цілі, в межах наявного фінансового ресурсу на єдиному казначейському рахунку протягом 30 календарних днів та на підставі пред’явлених та підписаних Сторонами форм КБ-3 «Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати», КБ-2в «Акт приймання виконаних будівельних робіт». 14. Очікувана вартість предмета закупівлі: 238 718,00 грн. (двісті тридцять вісім тисяч сімсот вісімнадцять гривень 00 копійок) з ПДВ. 15. Період уточнення інформації про закупівлю: «14» серпня 2020 року час 0000 год. 16. Кінцевий строк подання пропозицій: «17» вересня 2020 року час 0000 год. 17. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Не застосовується. Критерій оцінки – «Ціна» 100%. 18. Розмір та умови надання забезпечення тендерних пропозицій: Не вимагається. 19. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю: Не вимагається. 20. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону: 1 % від очікуваної вартості предмета закупівлі. 21. Джерело фінансування закупівлі: Кошти місцевого бюджету. 22. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: Пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. В разі надання документів, які необхідні для формування пропозиції учасника, виданих відповідними установами, підприємствами, організаціями російською мовою, допускається наявність даних документів на російській мові. У іншому випадку в разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів, або посвідчений нотаріально (на розсуд учасника). 23. Дата та час проведення електронного аукціону: Визначаються електронною системою закупівель автоматично.

Очікувана вартість

238 718,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 8 вер. 2020 16:26

до 14 вер. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 14 вер. 2020 00:00

до 17 вер. 2020 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 17 вер. 2020 00:02

до 23 вер. 2020 10:44

Пропозиції розглянуто

з 23 вер. 2020 10:44

до 25 вер. 2020 16:08

Подання пропозицій:
14 вер. 2020 00:00 – 17 вер. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
8 вер. 2020 16:26 – 14 вер. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04337417
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 93630, Луганська область, село Тепле, Станично - Луганський район, вул.Миру55
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Зименко Ірина Володимирівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380647299249
E-mail:
Факс:
+380647299237

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт покрівлі будівлі гуртожитку з вбудованою їдальнею, розташованої за адресою: с. Тепле, вул. Миру, 43

Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

Кількість:

1 роб

Період доставки:

до 10 жовт. 2020

Місце доставки:

Україна, 93630, Луганська область, с. Тепле, вул. Миру, 43

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 8 вер. 2020 16:28
Не вказано 8 вер. 2020 16:28
Не вказано 8 вер. 2020 16:28
Не вказано 8 вер. 2020 16:28
Не вказано 8 вер. 2020 16:28
Електронний підпис 8 вер. 2020 16:31
Не вказано 8 вер. 2020 16:28
Не вказано 8 вер. 2020 16:28

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Розрахунки за виконані роботи здійснюються при надходженні коштів з відповідного бюджету на зазначені цілі, в межах наявного фінансового ресурсу на єдиному казначейському рахунку протягом 30 календарних днів та на підставі пред’явлених та підписаних Сторонами форм КБ-3 «Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати», КБ-2в «Акт приймання виконаних будівельних робіт».

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
238 718,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 387,18 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Сергій Токарев
E-mail: [email protected] Телефон: +380952404445 ЄДРПОУ:
40097158

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 15 вер. 2020 16:55
Не вказано 15 вер. 2020 13:29
Не вказано 15 вер. 2020 13:29
Електронний підпис 15 вер. 2020 16:55
Не вказано 15 вер. 2020 13:29
Не вказано 15 вер. 2020 13:29
Не вказано 15 вер. 2020 13:29
Не вказано 15 вер. 2020 13:29
Не вказано 15 вер. 2020 13:29
Не вказано 15 вер. 2020 13:29
Не вказано 15 вер. 2020 13:29
Не вказано 15 вер. 2020 13:29
Не вказано 15 вер. 2020 13:29
Не вказано 15 вер. 2020 13:29

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 вер. 2020 10:43
Не вказано 23 вер. 2020 10:08

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 вер. 2020 16:08
Не вказано 25 вер. 2020 16:01

Пропозиція

235 337,99 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Теплівська сільська рада

Вас може зацікавити

«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії, за адресою: вул. Василя Стуса, 62, в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії, за адресою: вул. Василя Стуса, 62, в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
Ім'я:
Владислав Сарнацький
E-mail: [email protected] Телефон: +380669445925 ЄДРПОУ:
44214498

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

333 030,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт покрівлі школи І-ІІІ ступенів № 294 Деснянського району міста Києва (код ДК 021-2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Поточний ремонт покрівлі школи І-ІІІ ступенів № 294 Деснянського району міста Києва (код ДК 021-2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Ім'я:
Дубогрєй Наталя Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380445301559 ЄДРПОУ:
01489305

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

400 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту покрівлі адміністративної будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 7/9 (ДК 021:2015-45260000-7 «Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи»)
Послуги з поточного ремонту покрівлі адміністративної будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 7/9 (ДК 021:2015-45260000-7 «Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи»)
Ім'я:
Тетяна Осадча
E-mail: [email protected] Телефон: +380445967096 ЄДРПОУ:
00034051
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

203 025,00 грн без ПДВ

Дивитись