код ДК 021:2015 - 34330000-9 (Стопорне кільце колісного диска до навантажувача Kalmar DCG 100-6)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 26 серп. 2020 11:37
до 1 вер. 2020 00:00
з 1 вер. 2020 00:00
до 4 вер. 2020 18:00
з 4 вер. 2020 18:01
до 9 вер. 2020 10:55
з 9 вер. 2020 10:55
до 17 вер. 2020 09:39
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Стопорне кільце колісного диска до навантажувача Kalmar DCG 100-6
Код ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
|
Кількість: 6 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 26 серп. 2020 11:39 | |
| Документи закупівлі | 26 серп. 2020 11:37 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 4 вер. 2020 11:59 |
| Не вказано | 4 вер. 2020 11:58 | |
| Електронний підпис | 4 вер. 2020 11:59 | |
| Не вказано | 4 вер. 2020 11:58 | |
| Не вказано | 4 вер. 2020 11:58 | |
| Не вказано | 4 вер. 2020 11:58 | |
| Не вказано | 4 вер. 2020 11:58 | |
| Не вказано | 4 вер. 2020 11:58 | |
| Не вказано | 4 вер. 2020 11:58 | |
| Не вказано | 4 вер. 2020 11:58 | |
| Не вказано | 4 вер. 2020 11:58 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 9 вер. 2020 10:54 | |
| Електронний підпис | 9 вер. 2020 10:55 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 17 вер. 2020 09:38 | |
| Електронний підпис | 17 вер. 2020 09:39 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
19 903,33 грн без ПДВ
Дивитись25 516,08 грн з ПДВ
Дивитись18 727,00 грн без ПДВ
Дивитись