Пластмасові вироби
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - під час проведення процедури закупівель усі документи, що готуються Учасникамм, викладаються українською мовою.
з 21 серп. 2020 15:04
до 7 вер. 2020 09:00
з 8 вер. 2020 15:46
до 8 вер. 2020 16:13
з 8 вер. 2020 16:13
до 16 вер. 2020 16:15
з 16 вер. 2020 16:15
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
Згідно пункту 31 статті 1 Закону, тендерна документація – документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель. Останнім абзацом пункту 11 частини 1 статті 9 Закону передбачено, що однією з основних функцій Уповноваженого органу у сфері публічних закупівель є, зокрема, розроблення та затвердження переліку формальних помилок. Перелік формальних помилок затверджено наказом Мінекономіки від 15.04.2020 № 710, який зареєстрований в Мінюсті 29.07.2020р. за № 715/34998. За результатами аналізу умов тендерної документації вимогам Закону встановлено, що тендерна документація у процедурі відкритих торгів на закупівлю пластмасових виробів по предмету закупівлі «Пластмасові вироби» за кодом ДК 021:2015: 19520000-7 не відповідає вимогам Переліку формальних помилок, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15.04.2020 № 710 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.07.2020 № 715/34998, чим порушено вимоги пункту 19 частини 2 статті 22 Закону. Внести зміни до тендерної документації є неможливим.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 1 жовт. 2020 14:39 | |
| Не вказано | 1 жовт. 2020 14:39 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Пустотоутворювач закладний ПЗШ-3
Код ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові вироби
|
Кількість: 18 000 шт. |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 31103, Хмельницька область, Старокостянтинів, Гончара, 22 |
| 2 |
Втулка анкерна 38,8х78 мм
Код ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові вироби
|
Кількість: 21 000 шт. |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 31103, Хмельницька область, Старокостянтинів, Гончара, 22 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 21 серп. 2020 15:02 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 15:02 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 15:02 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 15:02 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 15:02 | |
| Електронний підпис | 21 серп. 2020 15:02 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 15:02 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 15:02 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 15:02 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 15:02 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 15:02 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 15:02 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 15:02 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 16:13 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 16:13 | |
|
|
||
| Не вказано | 21 серп. 2020 15:02 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 15:02 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 3 вер. 2020 10:49 |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Електронний підпис | 3 вер. 2020 10:49 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2020 10:48 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 8 вер. 2020 16:13 | |
| Не вказано | 16 вер. 2020 15:56 | |
| Електронний підпис | 16 вер. 2020 15:56 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 4 вер. 2020 15:22 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Технічні специфікації | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Технічні специфікації | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Технічні специфікації | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Технічні специфікації | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Технічні специфікації | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Технічні специфікації | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Електронний підпис | 4 вер. 2020 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 15:21 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №1)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 16 вер. 2020 16:16 |
| Електронний підпис | 16 вер. 2020 16:15 | |
| Не вказано | 16 вер. 2020 16:15 | |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №2)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 17 вер. 2020 14:06 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 4 вер. 2020 13:39 |
| Підтвердження відповідності | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Підтвердження відповідності | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Підтвердження відповідності | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Підтвердження відповідності | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Підтвердження відповідності | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Підтвердження відповідності | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Підтвердження відповідності | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Підтвердження відповідності | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Електронний підпис | 4 вер. 2020 13:39 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Підтвердження відповідності | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Підтвердження відповідності | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Підтвердження відповідності | 4 вер. 2020 13:37 | |
| Підтвердження відповідності | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Підтвердження відповідності | 4 вер. 2020 13:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 13:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 13:34 |
Пропозиція
Статус
не розглядався