ДК 021:2015: код 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Багатофункціональний пристрій (БФП))
ОГОЛОШЕННЯ
про проведення відкритих торгів*
1. Найменування замовника: Відділ освіти Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області.
2. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої
з 21 серп. 2020 14:26
до 7 вер. 2020 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Багатофункціональний пристрій (БФП)
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 31 штуки |
Період доставки:
до 1 жовт. 2020
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 21 серп. 2020 14:26 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 14:26 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 14:26 | |
| Електронний підпис | 21 серп. 2020 14:27 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 14:26 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 14:26 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 14:26 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 14:26 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 4 вер. 2020 18:26 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2020 18:26 | |
| Технічні специфікації | 4 вер. 2020 18:26 | |
| Електронний підпис | 4 вер. 2020 18:26 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
105 000,00 грн без ПДВ
Дивитись155 050,00 грн без ПДВ
Дивитись312 666,67 грн без ПДВ
Дивитись