Столярні вироби - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44220000-8 (Металопластикові двері та вікна)

Під час проведення процедури закупівлі всі документи, що готуються Учасниками, викладаються українською мовою. У разі надання учасником сканкопій будь-яких документів іноземною мовою, виданих сторонніми установами та підприємствами, то такі документи повинні бути перекладені українською мовою та обов’язково завірені підписом та печаткою (у разі її використання) бюро перекладів, або нотаріусом. Тексти повинні бути автентичними. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: математична формула не застосовується - критерій ціна – 100 %.

Очікувана вартість

315 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 21 серп. 2020 15:14

до 10 вер. 2020 17:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
21 серп. 2020 15:14 – 10 вер. 2020 17:00
Період уточнень:
21 серп. 2020 15:14 – 31 серп. 2020 17:00
Відповіді на питання до:
10 вер. 2020 17:00
Оскарження умов тендера:
21 серп. 2020 15:14 – 6 вер. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
25 серп. 2020 23:14

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21156568
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 48000, Тернопільська область, Підгайці, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 26
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Василь Патра Володимирович
Володіння мовою:
Телефон:
380354221693
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Металопластикові двері (за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44221200-7 "Двері")

Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби

Кількість:

17 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 48000, Тернопільська область, Підгаєцький р-н, місто Підгайці, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 26
2

Металопластикові вікна (за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44221100-6 "Вікна")

Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби

Кількість:

32 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 48000, Тернопільська область, Підгаєцький р-н, місто Підгайці, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 26

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 25 серп. 2020 23:08
Документи закупівлі 25 серп. 2020 23:00
Електронний підпис 21 серп. 2020 15:17
Проєкт договору 25 серп. 2020 23:07
Документи закупівлі 25 серп. 2020 23:09
Документи закупівлі 25 серп. 2020 23:13
Документи закупівлі 25 серп. 2020 22:59
Документи закупівлі 25 серп. 2020 23:00
Документи закупівлі 25 серп. 2020 23:08
Технічні специфікації 25 серп. 2020 23:06

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Розрахунки проводяться після отримання товару шляхом перерахування на розрахунковий рахунок Постачальника коштів протягом 30 календарних днів з моменту отримання рахунку від Постачальника.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
315 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 150,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Ігор Оболонков
E-mail: [email protected] Телефон: +380676136238,+380508237555 ЄДРПОУ:
2846707377

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43
Не вказано 10 вер. 2020 15:43

Пропозиція

297 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ПІДГАЄЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Кобзар Владислав Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380930144693 ЄДРПОУ:
24978957

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

235 887,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Вячеслав Ліхонін
E-mail: [email protected] Телефон: 380995131794 ЄДРПОУ:
43391217

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

404 400,29 грн з ПДВ

Дивитись
Двері глухі класичні білі 0,7*2,0м Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м Двері глухі класичні білі 0,9*2,0м Стійка коробки дерев’яна від 28 до 32*100*2050 Лиштва дерев’яна під фарбування 13*від 62 до 72*2200 Двері вхідні 2050*860 БЦ техно Двері вхідні металеві 2050*960 Двері вхідні металеві 2050*1200 Двері металопластикові 2000*900
Двері глухі класичні білі 0,7*2,0м Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м Двері глухі класичні білі 0,9*2,0м Стійка коробки дерев’яна від 28 до 32*100*2050 Лиштва дерев’яна під фарбування 13*від 62 до 72*2200 Двері вхідні 2050*860 БЦ техно Двері вхідні металеві 20...
Ім'я:
Заволока Анна Богданівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380972508086 ЄДРПОУ:
14321831
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

363 718,75 грн без ПДВ

Дивитись