Багатофункціональний пристрій БФП кольорового друку Epson L3160 або еквівалент (ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання)

Тендерна документація додається (ТД_БФП кольорового друку). Кількість (одиниці) найменувань зазначено в Додатку 1 до тендерної документації «Технічна специфікація».

Очікувана вартість

13 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 21 серп. 2020 13:46

до 8 вер. 2020 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
21 серп. 2020 13:46 – 8 вер. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
21 серп. 2020 13:46 – 29 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
8 вер. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
21 серп. 2020 13:46 – 4 вер. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
21 серп. 2020 14:03

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41326277
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 20401, Черкаська область, Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 30 Б
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Нестеренко Аліна Юріївна
Володіння мовою:
Телефон:
+380681432445
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Багатофункціональний пристрій БФП кольорового друку Epson L3160 або еквівалент (ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання)

Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання

Кількість:

2 Одиниця

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 20401, Черкаська область, Тальне, За адресами закладів, підпорядкованих Замовнику

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 серп. 2020 14:03
Документи закупівлі 21 серп. 2020 14:01

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( робочі )
Опис:
Здійснення оплати відбувається шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 15 робочих днів з дня фактичного постачання Товару на адресу Замовника. Місцезнаходження замовника - 20401, Черкаська обл., Тальнівський район, місто Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 30 Б. Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. Код та назва номенклатурних позицій предмента закупівлі: Багатофункціональний пристрій БФП кольорового друку Epson L3160 або еквівалент (30232100-5 - Принтери та плотери)

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
13 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
130,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Василь Юраш
E-mail: [email protected] Телефон: +380313131240 ЄДРПОУ:
38107486
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

8 832,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Олександр Царук
E-mail: [email protected] Телефон: +380459449011, +380661913871 Веб сайт: ЄДРПОУ:
20000002
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 865,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Гулінчук Роман Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380972220341 Факс:
+380445269221
ЄДРПОУ:
13722479

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

10 000,00 грн без ПДВ

Дивитись