Навчальні засоби для початкових класів «Нової української школи» - (терези демонстраційні з важками, терези з набором важків (пластик), набір моделей геометричних тіл та фігур (пластик), набір лабораторний для дослідів з природознавства, колекція "Корисні копалини", колекція "Типи грунтів", мікроскоп шкільний, скриня для зберігання (набір)

Очікувана вартість

277 297,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 21 серп. 2020 11:45

до 7 вер. 2020 11:31

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
21 серп. 2020 11:45 – 7 вер. 2020 11:31
Період уточнень:
21 серп. 2020 11:45 – 28 серп. 2020 11:31
Відповіді на питання до:
7 вер. 2020 11:31
Оскарження умов тендера:
21 серп. 2020 11:45 – 3 вер. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
28 серп. 2020 14:58

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02146133
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 63304, Харківська область, місто Красноград Красноградський район, вулиця Соборна, будинок 77
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Андрусенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380574472066
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Навчальні засоби для початкових класів «Нової української школи» - (терези демонстраційні з важками

Код ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби

Кількість:

19 штуки

Період доставки:

до 30 лист. 2020

Місце доставки:

Україна, 63304, Харківська область, Красноград, вул. Соборна, буд.77
2

терези з набором важків (пластик)

Код ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби

Кількість:

75 штуки

Період доставки:

до 30 лист. 2020

Місце доставки:

Україна, 63304, Харківська область, Красноград, вул. Соборна, буд.77
3

набір моделей геометричних тіл та фігур (пластик)

Код ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби

Кількість:

91 штуки

Період доставки:

до 30 лист. 2020

Місце доставки:

Україна, 63304, Харківська область, Красноград, вул. Соборна, буд.77
4

набір лабораторний для дослідів з природознавства

Код ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби

Кількість:

22 штуки

Період доставки:

до 30 лист. 2020

Місце доставки:

Україна, 63304, Харківська область, Красноград, вул. Соборна, буд.77
5

колекція "Корисні копалини"

Код ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби

Кількість:

22 штуки

Період доставки:

до 30 лист. 2020

Місце доставки:

Україна, 63304, Харківська область, Красноград, вул. Соборна, буд.77
6

колекція "Типи грунтів"

Код ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби

Кількість:

21 штуки

Період доставки:

до 30 лист. 2020

Місце доставки:

Україна, 63304, Харківська область, Красноград, вул. Соборна, буд.77
7

мікроскоп шкільний

Код ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби

Кількість:

17 штуки

Період доставки:

до 30 лист. 2020

Місце доставки:

Україна, 63304, Харківська область, Красноград, вул. Соборна, буд.77
8

скриня для зберігання (набір)

Код ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби

Кількість:

6 штуки

Період доставки:

до 30 лист. 2020

Місце доставки:

Україна, 63304, Харківська область, Красноград, вул. Соборна, буд.77

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 серп. 2020 11:46
Електронний підпис 21 серп. 2020 11:46
Електронний підпис 21 серп. 2020 11:46
Документи закупівлі 21 серп. 2020 11:45
Документи закупівлі 21 серп. 2020 11:45
Не вказано 21 серп. 2020 11:45
Проєкт договору 21 серп. 2020 11:45
Не вказано 28 серп. 2020 14:58

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( робочі )
Опис:
Оплата здійснюється протягом 7 робочих днів після поставки товару та пред’явлення постачальником накладної у розмірі 100 % . Під час проведення процедур закупівель всі документи, що готуються Учасниками - резидентами України, викладаються українською мовою. Вид закупівлі: - аб. 1., п. 5, ч. 2, ст 4 (відкриті торги). Відділ освіти Красноградської районної державної адміністрації Харківської області; адреса: 63304, Україна, Харківська область, м. Красноград, вул. Соборна, буд. 77, ЄДРПОУ 02146133; категорія: п.3 ч.4. ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" (юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі);

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
277 297,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 386,49 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
8 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 код 80520000-5 Навчальні засоби (Послуги з проведення семінару з охорони праці: "Вектор безпеки: сучасна охорона праці та законодавчі трансформації. Турбота про ментальне здоров'я на робочому місці: сучасні підходи та практики" для працівників апарату управління та філій ПрАТ "Укргідроенерго")
ДК 021:2015 код 80520000-5 Навчальні засоби (Послуги з проведення семінару з охорони праці: "Вектор безпеки: сучасна охорона праці та законодавчі трансформації. Турбота про ментальне здоров'я на робочому місці: сучасні підходи та практики" для працівників апа...
Ім'я:
Оксана ЯРМАК
E-mail: [email protected] Телефон: 380459658357 ЄДРПОУ:
20588716
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

275 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету біології
Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету біології
Ім'я:
Станіславчук Андрій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380680312214 ЄДРПОУ:
25316265

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

444 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Комплекти обладнання для кабінетів біології, хімії та фізики. 80520000-5 – Навчальні засоби
Комплекти обладнання для кабінетів біології, хімії та фізики. 80520000-5 – Навчальні засоби
Ім'я:
Дідушко Марія
E-mail: [email protected] Телефон: 380677771062 ЄДРПОУ:
20558572

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

151 801,67 грн без ПДВ

Дивитись