Послуги з ремонту силових трансформаторів: Лот № 1 - Послуги з ремонту силових трансформаторів: ТДТНЖ-40000/150/35/27,5, У1 Т1 ТП «Кам'яний Міст» та ТДТНЖ-40000/150/35/27,5, У1 Т2 ТП «Кам'яний Міст» Лот № 2 – Послуги з ремонту силового трансформатору ТДТНЖ-40000/150/35/27,5 -72 У1 ТП «Фундукліївка» (ДК 021:2015 - 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)

детальніше див. тендерну документацію Джерело фінансування – власні кошти Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції – українська.

Power transformer repair services: Lot № 1 - Repair services for power transformers: TDTNZh-40000/150/35 / 27,5, U1 T1 TP "Stone Bridge" and TDTNZh-40000/150/35 / 27,5, U1 T2 TP "Kam ' Bridge » Lot № 2 - Repair services of power transformer TDTNZh-40000/150/35 / 27,5 -72 U1 TP "Fundukliyivka" DK 021: 2015 - 50530000-9 - Services in repair and maintenance of equipment.

See more details in the tender documents Source of funding - own funds The language (languages) in which tender proposals should be prepared is Ukrainian.

Очікувана вартість

5 800 000,00 грн

без ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 21 серп. 2020 16:55

до 23 вер. 2020 10:00

Прекваліфікація

з 23 вер. 2020 10:01

до 27 жовт. 2020 23:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
21 серп. 2020 16:55 – 23 вер. 2020 10:00
Період уточнень:
21 серп. 2020 16:55 – 13 вер. 2020 10:00
Відповіді на питання до:
23 вер. 2020 10:00
Оскарження умов тендера:
21 серп. 2020 16:55 – 19 вер. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
21 серп. 2020 16:53

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081200
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Салій Надія Миколаївна (Saliy Nadezhda )
Володіння мовою:
українська
Телефон:
(048)727-14-30
E-mail:
Факс:
Додаткові контакти
Ім'я:
Лісовський Олексій Олександрович (Oleksiy Lisovsky)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
(048) 727-48-24, (048) 727-17-82
E-mail:
Факс:
(048) 727-38-76

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

1. Послуги з ремонту силових трансформаторів:Лот № 1 - Послуги з ремонту силових трансформаторів: ТДТНЖ-40000/150/35/27,5, У1 Т1 ТП «Кам'яний Міст» та ТДТНЖ-40000/150/35/27,5, У1 Т2 ТП «Кам'яний Міст»(ДК 021:2015 - 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)

детальніше див. Додаток №1 тендерної документації Джерело фінансування – власні кошти Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції – українська.

Power transformer repair services: Lot № 1 - Repair services for power transformers: TDTNZh-40000/150/35 / 27,5, U1 T1 TP "Stone Bridge" and TDTNZh-40000/150/35 / 27,5, U1 T2 TP "Kam ' Bridge » DK 021: 2015 - 50530000-9 - Services in repair and maintenance of equipment.

see more Annex №1 of the tender documentation Source of funding - own funds The language in which tender proposals should be prepared is Ukrainian.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

3 800 000,00 грн без ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась
2

2. Послуги з ремонту силових трансформаторів:Лот № 2 – Послуги з ремонту силового трансформатору ТДТНЖ-40000/150/35/27,5 -72 У1 ТП «Фундукліївка» (ДК 021:2015 - 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)

детальніше див. Додаток №1 тендерної документації Джерело фінансування – власні кошти Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції – українська.

Power transformer repair services: Lot № 2 - Repair services of power transformer TDTNZh-40000/150/35 / 27,5 -72 U1 TP "Fundukliyivka" DK 021: 2015 - 50530000-9 - Services in repair and maintenance of equipment.

see more Annex №1 of the tender documentation Source of funding - own funds The language in which tender proposals should be prepared is Ukrainian.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

2 000 000,00 грн без ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 серп. 2020 16:53
Не вказано 21 серп. 2020 16:52
Не вказано 21 серп. 2020 16:52

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
5 800 000,00 грн без ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
58 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"

Вас може зацікавити

Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Ремонт та технічне обслуговування компресорів малої продуктивності)
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Ремонт та технічне обслуговування компресорів малої продуктивності)
Ім'я:
Поліщук Оксана Дмитрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380444612289 ЄДРПОУ:
30019801
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 070 941,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ремонт котла-утилізатора типу КУ-200 ГТ ст.№2 Новороздільської ТЕЦ
Ремонт котла-утилізатора типу КУ-200 ГТ ст.№2 Новороздільської ТЕЦ
Ім'я:
Альона Насадюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380671621506 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42399765
27
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 126 840,96 грн без ПДВ

Дивитись
(ПК-26П_0352_ВО) Послуги з ремонту обладнання для поворотного шинного контактного проводу з місцевим пристроєм управління
(ПК-26П_0352_ВО) Послуги з ремонту обладнання для поворотного шинного контактного проводу з місцевим пристроєм управління
Ім'я:
Піддубняк Денис Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380443097288 ЄДРПОУ:
41022900

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 499 990,00 грн без ПДВ

Дивитись