Природний газ
Відповідно до п.1 ч.2 ст.40 Закону "Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом" (процедури відкритих торгів UA-2020-07-08-001811-а та
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Природний газ
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 810 м.куб |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 93400, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 41-Б |
| 2 |
Природний газ
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 2 690 м.куб |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 93400, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, 24 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 серп. 2020 16:35 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 серп. 2020 16:45 | |
| Ліцензія | 19 серп. 2020 16:42 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 31 серп. 2020 15:01 | |
| Електронний підпис | 31 серп. 2020 15:07 |
Пропозиція
10 412,34 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Східноукраїнський національний університет імені Володимира ДаляВас може зацікавити
5 500,00 грн без ПДВ
Дивитись