Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці вул. Устима Кармелюка в м. Кам’янці-Подільському Хмельницька область (45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт)

Mова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська (відповідно до тендерної документації)

Очікувана вартість

41 345 670,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 18 серп. 2020 20:19

до 4 вер. 2020 15:00

Аукціон

з 7 вер. 2020 12:20

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
18 серп. 2020 20:19 – 4 вер. 2020 15:00
Початок аукціону:
7 вер. 2020 12:20
Період уточнень:
18 серп. 2020 20:19 – 25 серп. 2020 15:00
Відповіді на питання до:
4 вер. 2020 15:00
Оскарження умов тендера:
18 серп. 2020 20:19 – 31 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
26 серп. 2020 17:17

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Заступника голови тендерного комітету Зубара В. П., який повідомив, що була допущена формальна помилка, а саме: в ФОРМІ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2020 рік в Інформації про предмет закупівлі в пункті 5. Конкретна назва предмета закупівлі: Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці вул. Устима Кармелюка в м. Кам’янці-Подільському Хмельницька область (45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт) №UA-P-2020-08-14-001724-b та в Оголошені про проведення, Інформації про предмет закупівлі в Описі окремої частини або частин предмета закупівлі: Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці вул. Устима Кармелюка в м. Кам’янці-Подільському Хмельницька область (45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт) в особистому кабінеті на Майданчику SmartTender в системі ProZorro, що не відповідає Експертному звіту (позитивному) щодо розгляду проектної документації на будівництво за робочим проектом «Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці вулиці Устима Кармелюка в м. Кам’янець-Подільський Хмельницька область» №478-758-20/КП від «07» серпня 2020 року та Наказу №141-ОД від «11» серпня 2020 року «Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці вулиці Устима Кармелюка в м. Кам’янець-Подільський Хмельницька область». На підставі вище зазначеного та керуючись Законом України «Про публічні закупівлі» статтею 32 частиною 1 пунктом 2: «неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути» відмінити відкриті торги №UA-2020-08-18-004923-c по предмету закупівлі: «Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці вул. Устима Кармелюка в м. Кам’янці-Подільському Хмельницька область (45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт).

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 серп. 2020 13:26
Не вказано 28 серп. 2020 13:25

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25879878
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 29000, Хмельницька область, Хмельницький, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 77
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Адуканець Леся Василівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380382783250
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці вул. Устима Кармелюка в м. Кам’янці-Подільському Хмельницька область (45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт). Джерело фінансування закупівлі - Державний бюджет України

Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт

Кількість:

1 роб.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 18 серп. 2020 20:16
Не вказано 26 серп. 2020 17:16
Електронний підпис 18 серп. 2020 20:17
Електронний підпис 18 серп. 2020 20:17
Проєкт договору 18 серп. 2020 20:16
Не вказано 26 серп. 2020 17:16
Не вказано 26 серп. 2020 17:16
Документи закупівлі 18 серп. 2020 20:16
Документи закупівлі 18 серп. 2020 20:16

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
7 ( банківські )
Опис:
Відповідно до умов проєкту договору
Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
7 ( банківські )
Опис:
Відповідно до умов проєкту договору

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
41 345 670,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
413 456,70 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
82 691,30 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт приміщень КДЮСШ "РИНГ" на вул. Героїв Дніпра, 31-А, ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Капітальний ремонт приміщень КДЮСШ "РИНГ" на вул. Героїв Дніпра, 31-А, ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Ім'я:
КОЗИРЬ АНДРІЙ БОРИСОВИЧ
E-mail: [email protected] Телефон: +380951460699 ЄДРПОУ:
26438053

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

21 274 841,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з благоустрою населених пунктів-поточний ремонт об’єктів зливної каналізації і дощоприймальних колодязів
Послуги з благоустрою населених пунктів-поточний ремонт об’єктів зливної каналізації і дощоприймальних колодязів
Ім'я:
Олексій ТЕРЕЩЕНКО
E-mail: [email protected] Телефон: +380567207220 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40506232
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

24 676 026,07 грн без ПДВ

Дивитись
“Капітальний ремонт будівлі ІІ корпусу Рівненської дитячої музичної школи № 1 ім. М. В. Лисенка на вул. 16 Липня, 22 у м. Рівне” (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація)
“Капітальний ремонт будівлі ІІ корпусу Рівненської дитячої музичної школи № 1 ім. М. В. Лисенка на вул. 16 Липня, 22 у м. Рівне” (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація)
Ім'я:
Кондратюк Світлана Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380362635987 ЄДРПОУ:
05517742

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

25 900 221,10 грн без ПДВ

Дивитись