Роботи з капітального ремонту прилеглої території пам’ятника В. Стефанику в с. Русів Снятинського району, Івано-Франківської області

Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв, інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначено у прикріпленому документі до оголошення про проведення спрощеної закупівлі

Очікувана вартість

920 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 18 серп. 2020 15:37

до 25 серп. 2020 15:00

Прийом пропозицій

з 26 серп. 2020 15:00

до 29 серп. 2020 10:00

Аукціон

з 31 серп. 2020 12:15

до 31 серп. 2020 12:36

Кваліфікація

з 31 серп. 2020 12:36

до 3 вер. 2020 14:52

Пропозиції розглянуто

з 3 вер. 2020 14:52

до 21 вер. 2020 18:41

Подання пропозицій:
26 серп. 2020 15:00 – 29 серп. 2020 10:00
Початок аукціону:
31 серп. 2020 12:15 – 31 серп. 2020 12:36
Період уточнень:
18 серп. 2020 15:37 – 25 серп. 2020 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02228463
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 78300, Івано-Франківська область, Снятин, вул.Воєводи Коснятина, 41
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Грекуляк Вікторія Іванівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380347625156
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Роботи з капітального ремонту прилеглої території пам’ятника В. Стефанику в с. Русів Снятинського району, Івано-Франківської області

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роб

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 78335, Івано-Франківська область, с. Русів Снятинського району, с. Русів Снятинського району

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 серп. 2020 16:17
Не вказано 31 серп. 2020 12:36
Не вказано 31 серп. 2020 12:36
Документи закупівлі 18 серп. 2020 15:38

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
920 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
5 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Турчин Василь Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380685071126 ЄДРПОУ:
19399200

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 серп. 2020 09:29
Не вказано 29 серп. 2020 09:29

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 вер. 2020 12:09
Ліцензія 3 вер. 2020 12:06

Пропозиція

888 989,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Бойчик Василь Степанович
E-mail: [email protected] Телефон: +380347671555 Факс:
+380347671555
ЄДРПОУ:
33926268

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 28 серп. 2020 14:53
Не вказано 28 серп. 2020 13:17
Не вказано 28 серп. 2020 13:17
Не вказано 28 серп. 2020 13:17
Не вказано 28 серп. 2020 13:17
Не вказано 28 серп. 2020 13:17
Не вказано 28 серп. 2020 13:17
Не вказано 28 серп. 2020 13:17
Не вказано 28 серп. 2020 13:17
Не вказано 28 серп. 2020 13:17
Не вказано 28 серп. 2020 13:17
Електронний підпис 28 серп. 2020 14:53
Не вказано 28 серп. 2020 13:17

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 3 вер. 2020 14:49
Електронний підпис 3 вер. 2020 14:51

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 вер. 2020 18:41
Підписаний договір 21 вер. 2020 16:24

Пропозиція

888 990,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, РЕЛІГІЙ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СНЯТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт вхідної групи (дотримання умов доступності маломобільних груп населення) та частини приміщень адміністративної будівлі старостинського округу з центром в с. Олешин, за адресою: с. Олешин Хмельницького району, вул. Волонтерська, 2-А, код ДК 021:2015-45453000-7, код ДК 021:2015-45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Капітальний ремонт вхідної групи (дотримання умов доступності маломобільних груп населення) та частини приміщень адміністративної будівлі старостинського округу з центром в с. Олешин, за адресою: с. Олешин Хмельницького району, вул. Волонтерська, 2-А, код ДК 0...
Ім'я:
Павло Монастирський
E-mail: [email protected] Телефон: +30382795985 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04060772
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 249 966,17 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт приміщень, ґанку та об'єктів благоустрою території Дніпровського ліцею № 137 Дніпровської міської ради за адресою: вул. Василя Барки, буд. 29, м. Дніпро - заходи зі створення безбар'єрного простору
Капітальний ремонт приміщень, ґанку та об'єктів благоустрою території Дніпровського ліцею № 137 Дніпровської міської ради за адресою: вул. Василя Барки, буд. 29, м. Дніпро - заходи зі створення безбар'єрного простору
Ім'я:
Світлана МОЛЧАНОВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40506248
17
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 709 989,00 грн без ПДВ

Дивитись
Влаштування пандуса з капітальним ремонтом вхідної групи у житловому будинку за адресою вул. Агрегатна,2 (п.3) в Оболонському районі міста Києва ДК 021:2015 (CPV) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Влаштування пандуса з капітальним ремонтом вхідної групи у житловому будинку за адресою вул. Агрегатна,2 (п.3) в Оболонському районі міста Києва ДК 021:2015 (CPV) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Ім'я:
Капленко Анастасія Євгеніївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380443323431 ЄДРПОУ:
39611267
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

992 180,00 грн без ПДВ

Дивитись