металопластикові вікна в комплекті з підвіконням, відливами, заглушками, металопластикові двері
Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону: 0,5 %, Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю: не вимагається, Оцінка пропозицій здійснюється на основі критерію «ЦІНА».;, Категорія замовника: п. 3 ч.
з 14 серп. 2020 17:46
до 20 серп. 2020 18:00
з 21 серп. 2020 18:00
до 26 серп. 2020 18:00
з 27 серп. 2020 13:59
до 27 серп. 2020 14:20
з 27 серп. 2020 14:20
до 27 серп. 2020 17:35
з 27 серп. 2020 17:35
до 14 вер. 2020 10:48
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
металопластикові вікна в комплекті з підвіконням, відливами, заглушками
Код ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
|
Кількість: 25 шт |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 00000, Хмельницька область, с. Кунча, Теофіпольського району |
| 2 |
металопластикові двері
Код ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
|
Кількість: 2 шт |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 00000, Хмельницька область, с. Кунча, Теофіпольського району |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Проєкт договору | 14 серп. 2020 17:46 | |
| Документи закупівлі | 14 серп. 2020 17:46 | |
| Електронний підпис | 14 серп. 2020 17:52 | |
| Технічні специфікації | 14 серп. 2020 17:46 | |
| Не вказано | 27 серп. 2020 14:20 | |
| Не вказано | 27 серп. 2020 14:20 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 14 серп. 2020 17:46 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 26 серп. 2020 17:42 |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Електронний підпис | 26 серп. 2020 17:42 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 17:40 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 27 серп. 2020 17:35 | |
| Ліцензія | 27 серп. 2020 17:34 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 14 вер. 2020 10:46 | |
| Електронний підпис | 14 вер. 2020 10:48 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 26 серп. 2020 12:45 |
| Цінова пропозиція | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Цінова пропозиція | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Підтвердження відповідності | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Підтвердження відповідності | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Технічні специфікації | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Технічні специфікації | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Технічні специфікації | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Підтвердження відповідності | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Електронний підпис | 26 серп. 2020 12:45 | |
| Підтвердження відповідності | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Підтвердження відповідності | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Підтвердження відповідності | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Підтвердження відповідності | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Підтвердження відповідності | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 серп. 2020 12:44 | |
| Технічні специфікації | 26 серп. 2020 12:44 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
133 380,19 грн без ПДВ
Дивитись83 333,33 грн без ПДВ
Дивитись198 549,17 грн без ПДВ
Дивитись