Реконструкція мереж вуличного освітлення від ТП №182 (дообладнання), вул. Гагаріна с. Торосове, Захарівського району, Одеської області

Реконструкція мереж вуличного освітлення від ТП №182 (дообладнання), вул. Гагаріна с. Торосове, Захарівського району, Одеської області згідно технічного завдання

Очікувана вартість

107 000,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 14 серп. 2020 15:42

до 20 серп. 2020 17:00

Прийом пропозицій

з 20 серп. 2020 17:00

до 26 серп. 2020 17:00

Аукціон

з 27 серп. 2020 11:28

до 27 серп. 2020 11:49

Кваліфікація

з 27 серп. 2020 11:49

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
20 серп. 2020 17:00 – 26 серп. 2020 17:00
Початок аукціону:
27 серп. 2020 11:28 – 27 серп. 2020 11:49
Період уточнень:
14 серп. 2020 15:42 – 20 серп. 2020 17:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Додаток 3 «Технічне завдання» до Оголошення про проведення закупівлі викладено з технічною помилкою, яку на етапі кваліфікації учасників неможливо виправити; Замовником протягом одного робочого дня з дня оприлюднення не надано роз’яснення на звернення учасників спрощеної закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 2 вер. 2020 18:47
Електронний підпис 2 вер. 2020 18:47

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04379255
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 66740, Одеська область, смт. Затишшя, вул. Суворова, 34
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Валентина Клапатюк
Володіння мовою:
Телефон:
+380996323687
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Реконструкція мереж вуличного освітлення від ТП №182 (дообладнання), вул. Гагаріна с. Торосове, Захарівського району, Одеської області

Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 1 жовт. 2020

Місце доставки:

Україна, 66743, Одеська область, с. Торосове, вул. Гагаріна

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
14 серп. 2020 15:42
Проєкт договору 14 серп. 2020 15:42
Технічні специфікації 14 серп. 2020 15:42
Електронний підпис 14 серп. 2020 15:43
Документи закупівлі 14 серп. 2020 15:42
Не вказано 27 серп. 2020 11:49
Не вказано 27 серп. 2020 11:49
Документи закупівлі 14 серп. 2020 15:42

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
14 ( календарні )
Опис:
Розрахунки за виконані роботи будуть здійснюватися в термін 14 календарних днів на підставі акта приймання виконаних будівельних робіт (форма КБ-2).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
107 000,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
535,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Сергій Жосан
E-mail: [email protected] Телефон: +380991713222 ЄДРПОУ:
2810504737

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 26 серп. 2020 08:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Підтвердження відповідності 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Підтвердження відповідності 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Підтвердження відповідності 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Підтвердження відповідності 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29
Електронний підпис 26 серп. 2020 08:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 08:29

Пропозиція

69 999,00 грн без ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Шароварський Володимир Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380663364775 ЄДРПОУ:
39643498

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 26 серп. 2020 15:29
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Електронний підпис 26 серп. 2020 15:29
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:20
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:20
Не вказано 26 серп. 2020 15:20
Не вказано 26 серп. 2020 15:20
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:20
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:20
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:20
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:19
Не вказано 26 серп. 2020 15:19

Пропозиція

70 000,00 грн без ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Затишанська селищна рада Захарівського району Одеської області

Вас може зацікавити

Поточний ремонт електромережі для підключення альтернативного джерела живлення до індивідуальних теплових пунктів у закладах освіти Дніпровського району м. Києва
Поточний ремонт електромережі для підключення альтернативного джерела живлення до індивідуальних теплових пунктів у закладах освіти Дніпровського району м. Києва
Ім'я:
Чуб Тетяна Леонідівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380633197098 ЄДРПОУ:
37397216
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

156 862,50 грн без ПДВ

Дивитись
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул.Мольєра, буд. № 46, м. Дніпро)
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул.Мольєра, буд. № 46, м. Дніпро)
Ім'я:
Олена Сосницька
E-mail: [email protected] Телефон: +380562236063 Веб сайт: ЄДРПОУ:
43938788

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

194 157,53 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт електрощитової у житловому будинку № 15 на бульварі Миколи Руденка в Святошинському районі м. Києва
Поточний ремонт електрощитової у житловому будинку № 15 на бульварі Миколи Руденка в Святошинському районі м. Києва
Ім'я:
Антоненко Андрій Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380444540166 ЄДРПОУ:
39607507

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

206 401,67 грн без ПДВ

Дивитись