«Капітальний ремонт (заміна вікон) Теофіпольської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Теофіпольської районної ради Хмельницької області»
Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону: 0,5 %, Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю: не вимагається, Оцінка пропозицій здійснюється на основі критерію «ЦІНА».;, Категорія замовника: п. 3 ч.
з 14 серп. 2020 18:05
до 20 серп. 2020 18:00
з 21 серп. 2020 18:00
до 31 серп. 2020 18:00
з 1 вер. 2020 14:41
до 1 вер. 2020 15:02
з 1 вер. 2020 15:02
до 8 вер. 2020 17:22
з 8 вер. 2020 17:22
до 14 вер. 2020 10:54
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
«Капітальний ремонт (заміна вікон) Теофіпольської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Теофіпольської районної ради Хмельницької області»
Код ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
|
Кількість: 1 роб |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 30601, Хмельницька область, Теофіпольський р-н,, смт. Теофіполь, вул. Юності, 8 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 1 вер. 2020 15:02 | |
| Не вказано | 1 вер. 2020 15:02 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 14 серп. 2020 18:05 | |
| Проєкт договору | 20 серп. 2020 12:57 | |
| Документи закупівлі | 20 серп. 2020 12:57 | |
| Документи закупівлі | 20 серп. 2020 12:57 | |
| Технічні специфікації | 20 серп. 2020 12:57 | |
| Проєкт договору | 14 серп. 2020 18:05 | |
| Технічні специфікації | 14 серп. 2020 18:05 | |
| Електронний підпис | 14 серп. 2020 18:10 | |
| Електронний підпис | 14 серп. 2020 18:10 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 14 серп. 2020 18:05 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 31 серп. 2020 17:44 |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 | |
| Електронний підпис | 31 серп. 2020 17:44 | |
| Не вказано | 31 серп. 2020 17:43 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 8 вер. 2020 17:22 | |
| Ліцензія | 8 вер. 2020 16:47 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 14 вер. 2020 10:53 | |
| Підписаний договір | 14 вер. 2020 10:52 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 31 серп. 2020 16:48 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Електронний підпис | 31 серп. 2020 16:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Технічні специфікації | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Підтвердження відповідності | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Підтвердження відповідності | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Підтвердження відповідності | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Підтвердження відповідності | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Підтвердження відповідності | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Підтвердження відповідності | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Підтвердження відповідності | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Кошторис | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Підтвердження відповідності | 31 серп. 2020 16:42 | |
| Технічні специфікації | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Підтвердження відповідності | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Підтвердження відповідності | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Кошторис | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Кошторис | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Підтвердження відповідності | 31 серп. 2020 15:39 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Підтвердження відповідності | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Кошторис | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Кошторис | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Підтвердження відповідності | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Підтвердження відповідності | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Цінова пропозиція | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Технічні специфікації | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Технічні специфікації | 31 серп. 2020 13:39 | |
| Цінова пропозиція | 31 серп. 2020 13:39 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
487 083,33 грн без ПДВ
Дивитись583 333,33 грн без ПДВ
Дивитись1 079 835,00 грн без ПДВ
Дивитись