код ДК 021:2015 - 71350000-6 (Послуги зі здійснення дефектації зовнішньої обшивки (надводний борт, трюм, верхня палуба), набору суден та переборок зі складанням акту залишкових товщин, з метою визначення обсягу ремонтних робіт та виявлення дефектів
корпусів на ліхтерах «ДМ-037», «ДМ-044», «ДМ-056», «ДМ-068», «ДМ-098», «ДМ-100», «ДМ-168»,«ДМ-181», «ДМ-230», «ДМ-255», «ДМ-265», «ДМ-272»)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 13 серп. 2020 12:51
до 19 серп. 2020 10:00
з 19 серп. 2020 10:00
до 25 серп. 2020 18:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги зі здійснення дефектації зовнішньої обшивки (надводний борт, трюм, верхня палуба), набору суден та переборок зі складанням акту залишкових товщин, з метою визначення обсягу ремонтних робіт та виявлення дефектів корпусів на ліхтерах «ДМ-037», «ДМ-044», «ДМ-056», «ДМ-068», «ДМ-098», «ДМ-100», «ДМ-168»,«ДМ-181», «ДМ-230», «ДМ-255», «ДМ-265», «ДМ-272».
Код ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
|
Кількість: 12 одиниця |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 13 серп. 2020 12:51 | |
| Електронний підпис | 13 серп. 2020 12:53 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
150 000,00 грн без ПДВ
Дивитись129 175,00 грн без ПДВ
Дивитись208 333,33 грн без ПДВ
Дивитись