Комплект комп’ютерного обладнання

Комплект комп’ютерного обладнання: ламінатор, персональний комп’ютер (ноутбук), багатофункціональний пристрій

Очікувана вартість

289 013,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 13 серп. 2020 13:37

до 31 серп. 2020 10:00

Аукціон

з 1 вер. 2020 11:15

до 1 вер. 2020 11:36

Кваліфікація

з 1 вер. 2020 11:36

до 1 вер. 2020 13:09

Пропозиції розглянуто

з 1 вер. 2020 13:09

до 21 вер. 2020 09:56

Подання пропозицій:
13 серп. 2020 13:37 – 31 серп. 2020 10:00
Початок аукціону:
1 вер. 2020 11:15 – 1 вер. 2020 11:36
Період уточнень:
13 серп. 2020 13:37 – 21 серп. 2020 10:00
Відповіді на питання до:
31 серп. 2020 10:00
Оскарження умов тендера:
13 серп. 2020 13:37 – 27 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
13 серп. 2020 13:55

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02143689
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 09800, Київська область, Тетіїв, вул.Цвіткова,11
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Костюк Ольга Володимирівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380456051868
E-mail:
Факс:
+380456051548

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Комплект комп’ютерного обладнання

Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання

Кількість:

8 комплекти

Період доставки:

до 30 вер. 2020

Місце доставки:

Україна, 09841, Київська область, Тетіївський район, 1 комплект – Київська область, Тетіївський район, село П’ятигори, вулиця Київська, 40, 09841 1 комплект – Київська область, Тетіївський район, село Клюки, вулиця Миру, 3/2, 09853 1 комплект - село Високе, вулиця Дружби, 8, 09851; 2 комплекти - село Денихівка, вулиця Шевченка, 91, 09832; 1 комплект - село Кошів, вулиця Шкільна, 1, 09810; 2 комплекти – село Кашперівка, вулиця Київська, 9, 09812.

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 13 серп. 2020 13:38
Електронний підпис 13 серп. 2020 13:55
Не вказано 13 серп. 2020 13:37
Не вказано 1 вер. 2020 11:36
Не вказано 1 вер. 2020 11:36
Документи закупівлі 13 серп. 2020 13:38

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( робочі )
Опис:
протягом 10 робочих днів з моменту отримання Товару. Післяоплата 100%., Категорія замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі»; Назва товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником: Комплект комп’ютерного обладнання: ламінатор, персональний комп’ютер (ноутбук), багатофункціональний пристрій – код ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання; Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська з урахуванням вимог тендерної документації; Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону: не застосовується; Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування) - не застосовується; вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень – відкриті торги застосовані критерії оцінки - ціна.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
289 013,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 445,07 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Аллахвердян Ангеліна
E-mail: [email protected] Телефон: +380502258787 ЄДРПОУ:
42404696

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Електронний підпис 27 серп. 2020 09:41
Електронний підпис 27 серп. 2020 09:41
Електронний підпис 27 серп. 2020 09:41
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 1 вер. 2020 13:59
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 1 вер. 2020 13:59
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 1 вер. 2020 13:59
Технічні специфікації 1 вер. 2020 13:59
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 1 вер. 2020 13:59
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 1 вер. 2020 13:59
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 1 вер. 2020 13:59
Технічні специфікації 1 вер. 2020 13:59
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40
Технічні специфікації 1 вер. 2020 13:59
Технічні специфікації 27 серп. 2020 09:40

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 1 вер. 2020 14:11
Витяг з реєстру 1 вер. 2020 11:38
Довідка 1 вер. 2020 13:10
Електронний підпис 1 вер. 2020 13:09
Ліцензія 1 вер. 2020 13:08

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 21 вер. 2020 09:43
Електронний підпис 21 вер. 2020 09:55

Пропозиція

286 536,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Лопаткін Роман
E-mail: [email protected] Телефон: +380505723961 ЄДРПОУ:
43004553

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 26 серп. 2020 17:28
Технічні специфікації 26 серп. 2020 17:28
Технічні специфікації 26 серп. 2020 17:28
Технічні специфікації 26 серп. 2020 17:28
Технічні специфікації 26 серп. 2020 17:28
Технічні специфікації 26 серп. 2020 17:28
Технічні специфікації 26 серп. 2020 17:28
Технічні специфікації 26 серп. 2020 17:28
Технічні специфікації 26 серп. 2020 17:28
Технічні специфікації 26 серп. 2020 17:28
Технічні специфікації 26 серп. 2020 17:28
Технічні специфікації 26 серп. 2020 17:28
Технічні специфікації 26 серп. 2020 17:28
Технічні специфікації 26 серп. 2020 17:28

Пропозиція

287 554,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Тетіївської РДА

Вас може зацікавити

Ім'я:
Костянтин Островський
E-mail: [email protected] Телефон: +380509679602 ЄДРПОУ:
26643286

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

200 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп'ютерне обладнання (3D-принтери)
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп'ютерне обладнання (3D-принтери)
Ім'я:
Потішна Ірина Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380975962327 ЄДРПОУ:
14040084

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

230 265,00 грн без ПДВ

Дивитись
Комп’ютерне обладнання (Зовнішні жорсткі диски)
Комп’ютерне обладнання (Зовнішні жорсткі диски)
Ім'я:
Іван Немкович
E-mail: [email protected] Телефон: +380955529630 ЄДРПОУ:
08060817

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

252 878,33 грн без ПДВ

Дивитись