Мережева система контролю управління допуском

Мережева система контролю управління допуском (детально у Додатку №2 до ТД). ДК 021:2015 – 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони Тендерні пропозиції повинні готуватися українською мовою. Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі» і не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів через відсутність технічної можливості, міститься у тендерній документації.

Очікувана вартість

117 000,00 грн

без ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 11 серп. 2020 14:35

до 28 серп. 2020 12:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
11 серп. 2020 14:35 – 28 серп. 2020 12:00
Період уточнень:
11 серп. 2020 14:35 – 18 серп. 2020 12:00
Відповіді на питання до:
28 серп. 2020 12:00
Оскарження умов тендера:
11 серп. 2020 14:35 – 24 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
11 серп. 2020 14:32

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
39688675
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52204, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Гагаріна, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дробот Тетяна Володимирівна
Володіння мовою:
Телефон:
0984933811
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Мережева система контролю управління допуском

Код ДК 021:2015: 35123100-3 Системи на основі магнітних карток

Кількість:

1 шт.

Період доставки:

до 30 вер. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 серп. 2020 14:32
Не вказано 11 серп. 2020 14:32
Не вказано 11 серп. 2020 14:32
Не вказано 11 серп. 2020 14:32
Не вказано 11 серп. 2020 14:32
Не вказано 11 серп. 2020 14:32
Електронний підпис 11 серп. 2020 14:32

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
45 ( банківські )
Опис:
1.1. Розрахунок за Товар здійснюється по узгодженим цінам в національній валюті України протягом 45 (сорока п’яти) банківських днів, з моменту підписання Сторонами Акту приймання-передачі Товару, яким Сторони підтверджують дату поставки Товару та здійснення монтажу та налагодження мережевої системи контролю управління доступом, в безготівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника зазначений в Договорі, згідно рахунку-фактури наданого Постачальником.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
117 000,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
600,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Владислав Чулков
E-mail: [email protected] Телефон: +380991500909,+380961500909,+380577382390,+380501442443,+380964121130 ЄДРПОУ:
25612046

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 26 серп. 2020 15:26
Не вказано 26 серп. 2020 15:23
Не вказано 26 серп. 2020 15:23
Не вказано 26 серп. 2020 15:23
Не вказано 26 серп. 2020 15:23
Не вказано 26 серп. 2020 15:23
Не вказано 26 серп. 2020 15:23
Не вказано 26 серп. 2020 15:23
Не вказано 26 серп. 2020 15:23
Не вказано 26 серп. 2020 15:23
Не вказано 26 серп. 2020 15:23
Не вказано 26 серп. 2020 15:23
Не вказано 26 серп. 2020 15:23
Електронний підпис 26 серп. 2020 15:26
Не вказано 26 серп. 2020 15:23
Не вказано 26 серп. 2020 15:23
Не вказано 26 серп. 2020 15:23
Не вказано 26 серп. 2020 15:23
Не вказано 26 серп. 2020 15:23
Не вказано 26 серп. 2020 15:23
Не вказано 26 серп. 2020 15:23

Пропозиція

108 300,00 грн без ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВП “Автоматика та машинобудування” ДП “НАЕК “Енергоатом”

Вас може зацікавити

Обладнання для системи контролю та управління доступом
Обладнання для системи контролю та управління доступом
Ім'я:
Алла Бабій
E-mail: [email protected] Телефон: +380972956598 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38662200

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

71 083,33 грн без ПДВ

Дивитись