ДК 021:2015: код 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Ноутбуки, комп’ютерний слухово-мовленєвий комплекс)

1. Найменування замовника: Долматівська сільська рада Голопристанського району Херсонської області. 2. Категорія замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 34381816. 4. Місцезнаходження замовника: 75662 Херсонська область, Голопристанський район, с.Долматівка, пров.Шкільний. 5. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Шкіль Інна Петрівна, голова тендерного комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, e-mail: [email protected], тел. +380679211178. 6. Вид предмета закупівлі: Товари. 7. Конкретна назва предмета закупівлі: Ноутбуки, комп’ютерний слухово-мовленєвий комплекс. 8. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: код 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)». 9. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 18 (вісімнадцять) штук. 10. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 1) Долматівський ЗПЗСО 75662, Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Долматівка, вул. Т.Шевченка, буд. 33; 2) Нововолодимирівський ЗПЗСО75660, Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Нововолодимирівка, вул. Слави, буд. 24Д; 3) Добропільський ЗПЗСО 75663, Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Добропілля, вул. Шкільна, буд. 13. 4) Долматівська сільська рада, 75662 Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Долматівка,пров. Шкільний. 11. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: До 15.09.2020 року. 12. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Розрахунки за поставлений товар здійснюється на підставі ч.1 ст.49 Бюджетного кодексу України на умовах відстрочки платежу в термін 30 банківських днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 7 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок. 13. Очікувана вартість предмета закупівлі: 261 300,00 грн. (двісті шістдесят одна тисяча триста гривень 00 копійок) з ПДВ. 14. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Відсутні 15. Джерело фінансування закупівлі: Кошти місцевого бюджету – 6000,00 грн. (шість тисяч гривень 00 копійок), кошти державного бюджету – 255 300,00 грн. (двісті п’ятдесят п’ять тисяч триста гривень 00 копійок). 16. Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1% від очікуваної вартості. 17. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): не застосовується. Критерій оцінки – «Ціна» 100%. 18. Інші критерії, що застосовуватимуться під час оцінки тендерних пропозицій, та їх питома вага (за наявності): Відсутні. 19. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: «27» серпня 2020 року час 0000 год. 20. Розмір забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 21. Вид забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 22. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено, оскільки надання забезпечення тендерних пропозиції не вимагається. 23. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. В разі надання документів, які необхідні для формування тендерної пропозиції учасника, виданих відповідними установами, підприємствами, організаціями російською мовою, допускається наявність даних документів на російській мові. У іншому випадку в разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів, або посвідчений нотаріально (на розсуд учасника). 24. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі»: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі». 25. Дата та час проведення електронного аукціону: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі».

Очікувана вартість

261 300,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 11 серп. 2020 10:40

до 27 серп. 2020 00:00

Аукціон

з 27 серп. 2020 13:43

до 27 серп. 2020 14:04

Кваліфікація

з 27 серп. 2020 14:04

до 7 вер. 2020 11:02

Пропозиції розглянуто

з 7 вер. 2020 11:02

до 18 вер. 2020 14:04

Подання пропозицій:
11 серп. 2020 10:40 – 27 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
27 серп. 2020 13:43 – 27 серп. 2020 14:04
Період уточнень:
11 серп. 2020 10:40 – 17 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
27 серп. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
11 серп. 2020 10:40 – 23 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
11 серп. 2020 10:41

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
34381816
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 75662, Херсонська область, Голопристанський р-н, с. Долматівка, , пров. Шкільний
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Еліна Сергіївна Рубан
Володіння мовою:
Телефон:
+380666684166
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Ноутбуки, комп’ютерний слухово-мовленєвий комплекс

Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Кількість:

18 штуки

Період доставки:

до 15 вер. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 серп. 2020 10:41
Не вказано 11 серп. 2020 10:41
Не вказано 11 серп. 2020 10:41
Не вказано 11 серп. 2020 10:41
Не вказано 11 серп. 2020 10:41
Не вказано 27 серп. 2020 14:04
Не вказано 27 серп. 2020 14:04
Не вказано 11 серп. 2020 10:41
Електронний підпис 11 серп. 2020 10:41
Не вказано 11 серп. 2020 10:41

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )
Опис:
Розрахунки за поставлений товар здійснюється на підставі ч.1 ст.49 Бюджетного кодексу України на умовах відстрочки платежу в термін 30 банківських днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 7 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
261 300,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 613,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Андрій Поліщук
E-mail: [email protected] Телефон: +380663044024 ЄДРПОУ:
2479304276

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 26 серп. 2020 20:52
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Електронний підпис 26 серп. 2020 20:52
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51
Не вказано 26 серп. 2020 20:51

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 31 серп. 2020 16:46
Витяг з реєстру 27 серп. 2020 14:04
Електронний підпис 31 серп. 2020 16:47
Витяг з реєстру 27 серп. 2020 14:04
Протокол розгляду 31 серп. 2020 16:46

Пропозиція

260 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Михайло Носенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380504228797 ЄДРПОУ:
30256061
55
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 26 серп. 2020 23:40
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Електронний підпис 26 серп. 2020 23:40
Підтвердження відповідності 8 вер. 2020 15:30
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Підтвердження відповідності 8 вер. 2020 15:30
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Підтвердження відповідності 8 вер. 2020 15:30
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Підтвердження відповідності 8 вер. 2020 15:30
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Не вказано 26 серп. 2020 23:39
Не вказано 26 серп. 2020 23:39

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 вер. 2020 11:01
Не вказано 7 вер. 2020 11:01
Довідка 7 вер. 2020 11:02
Довідка 8 вер. 2020 17:05
Електронний підпис 7 вер. 2020 11:02
Витяг з реєстру 31 серп. 2020 16:48

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 вер. 2020 14:03
Підписаний договір 18 вер. 2020 14:02

Пропозиція

261 300,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДОЛМАТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Ноутбук для робочих завдань 15.6", Intel Core i3 13-покоління, 8 Гб, 256 Гб, W11P (код ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (30213000-5 Персональні комп’ютери))
Ноутбук для робочих завдань 15.6", Intel Core i3 13-покоління, 8 Гб, 256 Гб, W11P (код ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (30213000-5 Персональні комп’ютери))
Ім'я:
Ірина Мацькович
E-mail: [email protected] Телефон: 380956415501 ЄДРПОУ:
45582433

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

179 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Антон Сторожук
E-mail: [email protected] Телефон: +380673589070 ЄДРПОУ:
26639202

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

207 985,00 грн з ПДВ

Дивитись
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 5G 8/128GB Gray (SM-X626BZAREUC); Сканер Epson WorkForce DS-770II (B11B262401)
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 5G 8/128GB Gray (SM-X626BZAREUC); Сканер Epson WorkForce DS-770II (B11B262401)
Ім'я:
Аліна Чирва
E-mail: [email protected] Телефон: +380989262118 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26606970

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

304 175,00 грн без ПДВ

Дивитись