Ноутбук (ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))

Тендерна документація додається (ТД_Ноутбук). Кількість (одиниці) найменувань зазначено в Додатку 1 до тендерної документації «Технічна специфікація».

Очікувана вартість

80 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 10 серп. 2020 19:05

до 27 серп. 2020 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
10 серп. 2020 19:05 – 27 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
10 серп. 2020 19:05 – 17 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
27 серп. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
10 серп. 2020 19:05 – 23 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
10 серп. 2020 19:08

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02145561
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 37200, Полтавська область, м. Лохвиця, вул. Героїв України, 2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Григорівна Дейкало
Володіння мовою:
Телефон:
+380535631245
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Ноутбук (ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))

Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Кількість:

7 одиниця

Період доставки:

до 1 жовт. 2020

Місце доставки:

Україна, 37200, Полтавська область, Лохвицький район, за адресами закладів підпорядкованих Замовнику.

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 серп. 2020 19:08
Документи закупівлі 10 серп. 2020 19:05

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( робочі )
Опис:
Здійснення оплати відбувається шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 15 робочих днів з дня фактичного постачання Товару на адресу закладів Покупця. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за наданий Товар здійснюється протягом 15 робочих днів з дати отримання Замовником бюджетного фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок. Місцезнаходження замовника - 37200, Полтавська обл., Лохвицький район, місто Лохвиця, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 2. Вид закупівлі процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
80 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
800,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Лохвицької районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Ім'я:
Олена Коваль
E-mail: [email protected] Телефон: +380973283415 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26361149
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

40 551,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Дмитро Семко
E-mail: [email protected] Телефон: +380999096684 ЄДРПОУ:
26636994

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

83 054,44 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 - 30210000-4 - (Ноутбук Prologix M15-725 (PLN725.I313.16.S3.WP11.123))
ДК 021:2015 - 30210000-4 - (Ноутбук Prologix M15-725 (PLN725.I313.16.S3.WP11.123))
Ім'я:
Євдокимов Анатолій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380992080939 ЄДРПОУ:
08335007

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

154 733,76 грн без ПДВ

Дивитись