ДК 021:2015: код 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Персональний комп’ютер)
ОГОЛОШЕННЯ
про проведення відкритих торгів*
1. Найменування замовника: Відділ освіти Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області.
2. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої
з 10 серп. 2020 14:02
до 26 серп. 2020 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Персональний комп’ютер
Код ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
|
Кількість: 5 комплект |
Період доставки:
до 1 жовт. 2020
|
Місце доставки: Україна, 28500, Кіровоградська область, м. Долинська, вул. Центральна, буд. 139 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 10 серп. 2020 14:03 | |
| Не вказано | 10 серп. 2020 14:03 | |
| Електронний підпис | 10 серп. 2020 14:03 | |
| Не вказано | 10 серп. 2020 14:03 | |
| Не вказано | 10 серп. 2020 14:03 | |
| Не вказано | 10 серп. 2020 14:03 | |
| Не вказано | 10 серп. 2020 14:03 | |
| Не вказано | 10 серп. 2020 14:03 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
75 000,00 грн без ПДВ
Дивитись40 551,00 грн без ПДВ
Дивитись83 054,44 грн без ПДВ
Дивитись