Багатофункціональний пристрій згідно вимог «Нової української школи» (ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання)
Оголошенні про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі). Кількість (одиниці) найменувань зазначено в Додатку 1 до Оголошенні про проведення спрощеної закупівлі «Технічна специфікація».
з 7 серп. 2020 16:47
до 13 серп. 2020 10:00
з 13 серп. 2020 17:00
до 21 серп. 2020 00:00
з 21 серп. 2020 00:04
до 22 серп. 2020 16:56
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Багатофункціональний пристрій згідно вимог «Нової української школи» (ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 40 000,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 7 серп. 2020 16:47 | |
| Електронний підпис | 7 серп. 2020 16:49 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Лохвицької районної державної адміністраціїВас може зацікавити
34 583,33 грн без ПДВ
Дивитись40 000,00 грн без ПДВ
Дивитись26 264,00 грн без ПДВ
Дивитись