ДК 021:2015 - 39160000-1 — Шкільні меблі (Комплект шкільних меблів для початкових класів НУШ (76 одномісні парти+76 стільці))

З урахуванням приведення у відповідність технічного функціоналу електронної системи закупівель в частині створення необхідних електронних полів, повна інформація щодо закупівлі (в тому числі вимоги до предмету закупівлі, інші вимоги замовника), визначена згідно ч. 3 ст. 14 Закону, викладена у формі "Оголошення про проведення спрощеної закупівлі ", що додається. Учасники закупівлі готують та подають свої пропозиції у відповідності до умов цього оголошення та додатків до нього. Обсяг закупівлі визначено у відповідності до додатку 2 до форми "Оголошення про проведення спрощеної закупівлі "

Очікувана вартість

103 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 6 серп. 2020 14:32

до 12 серп. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 12 серп. 2020 00:00

до 19 серп. 2020 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
12 серп. 2020 00:00 – 19 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
6 серп. 2020 14:32 – 12 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 серп. 2020 14:30
Електронний підпис 7 серп. 2020 14:35

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22110083
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 88000, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Заньковецької, 17 А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ярина Юріївна
Володіння мовою:
Телефон:
+380312228510
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Комплект шкільних меблів для початкових класів НУШ (76 одномісні парти+76 стільці)

Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі

Кількість:

1 комплект

Період доставки:

до 30 серп. 2020

Місце доставки:

Україна, 88000, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Заньковецької, 17А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 серп. 2020 17:05
Проєкт договору 6 серп. 2020 14:32
Технічні специфікації 6 серп. 2020 14:32
Не вказано 6 серп. 2020 14:32

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( календарні )
Опис:
Розрахунок за поставлену партію товару здійснюється протягом 5 (п’яти) календарних днів з дати поставки замовленої партії товару належної якості на склад Покупця на підставі видаткової накладної. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі – згідно додатку 1 до форми "Оголошення про проведення спрощеної закупівлі "; перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв - згідно форми "Оголошення про проведення спрощеної закупівлі "; вид закупівлі – спрощена закупівля; застосовані критерії оцінки – ціна (питома вага критерію - 100%)

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
103 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
515,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника УЖГОРОДСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №12 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Вадим Запорожченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380930504598 ЄДРПОУ:
46137033

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

159 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Вадим Запорожченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380930504598 ЄДРПОУ:
46137033

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

162 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Лавки для шкільної їдальні, без спинки 3-місна, ростова група №4-6, 1500х300х380-460 мм; Стіл 6-місний для шкільної їдальні, №4-6, 1500х700х640-760 мм.
Лавки для шкільної їдальні, без спинки 3-місна, ростова група №4-6, 1500х300х380-460 мм; Стіл 6-місний для шкільної їдальні, №4-6, 1500х700х640-760 мм.
Ім'я:
Михайло Ткач
E-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02141578
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

62 500,00 грн без ПДВ

Дивитись