Продукція борошномельно – круп’яної промисловості ДК 021:2015 – 15610000-7

борошно пшеничне вищого гатунку, вівсяні пластівці (геркулес), рис

Очікувана вартість

4 230,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 6 серп. 2020 12:54

до 12 серп. 2020 14:00

Прийом пропозицій

з 12 серп. 2020 14:00

до 17 серп. 2020 14:30

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 17 серп. 2020 14:30

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
12 серп. 2020 14:00 – 17 серп. 2020 14:30
Період уточнень:
6 серп. 2020 12:54 – 12 серп. 2020 14:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

невідповідність поданої документації пункту 4.3 оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 серп. 2020 15:13
Електронний підпис 19 серп. 2020 15:14

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02145984
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 47600, Тернопільська область, селище міського типу Козова , ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 16
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гладка Галина
Володіння мовою:
Телефон:
380977202945
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

борошно пшеничне вищого гатунку

Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості

Кількість:

70 упаковка

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

вівсяні пластівці (геркулес)

Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості

Кількість:

47 упаковка

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
3

рис

Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості

Кількість:

90 упаковка

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 6 серп. 2020 12:58
Не вказано 6 серп. 2020 12:58
Електронний підпис 6 серп. 2020 12:57
Електронний підпис 6 серп. 2020 12:57

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 230,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
21,15 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Будзан Надія Антонівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380981296933 ЄДРПОУ:
2093611522

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 14 серп. 2020 16:52
Не вказано 14 серп. 2020 16:52
Не вказано 14 серп. 2020 16:52
Не вказано 14 серп. 2020 16:52
Не вказано 14 серп. 2020 16:52
Не вказано 14 серп. 2020 16:52
Не вказано 14 серп. 2020 16:52
Не вказано 14 серп. 2020 16:52
Не вказано 14 серп. 2020 16:52
Не вказано 14 серп. 2020 16:52
Не вказано 14 серп. 2020 16:52
Не вказано 14 серп. 2020 16:52
Не вказано 14 серп. 2020 16:52
Не вказано 14 серп. 2020 16:52
Не вказано 14 серп. 2020 16:52
Не вказано 14 серп. 2020 16:52

Пропозиція

4 175,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ярослав Кісіль
E-mail: [email protected] Телефон: +380636610990 ЄДРПОУ:
14316971

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 185,00 грн без ПДВ

Дивитись
Крупа вівсяна вагова, Крупи, що швидко розварюються, Крупи, що швидко розварюються, Крупи, що швидко розварюються
Крупа вівсяна вагова, Крупи, що швидко розварюються, Крупи, що швидко розварюються, Крупи, що швидко розварюються
Ім'я:
Лонська Людмила Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380979026912 ЄДРПОУ:
24707554

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 800,00 грн без ПДВ

Дивитись
Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №2 (середній)
Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №2 (середній)
Ім'я:
Тетяна Слободюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380967830131 ЄДРПОУ:
21084314

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 166,66 грн без ПДВ

Дивитись