код ДК 021:2015 - 31520000-7 (Світильники LED стельові)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 5 серп. 2020 14:42
до 11 серп. 2020 12:00
з 11 серп. 2020 12:00
до 15 серп. 2020 18:00
з 17 серп. 2020 12:08
до 17 серп. 2020 12:41
з 17 серп. 2020 12:41
до 18 серп. 2020 16:06
з 18 серп. 2020 16:06
до 7 вер. 2020 08:05
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Світильники LED стельові
Код ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
|
Кількість: 126 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 5 серп. 2020 14:44 | |
| Документи закупівлі | 5 серп. 2020 14:42 | |
| Не вказано | 17 серп. 2020 12:41 | |
| Не вказано | 17 серп. 2020 12:41 | |
|
|
||
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 14 серп. 2020 10:52 |
| Електронний підпис | 14 серп. 2020 10:52 | |
| Технічні специфікації | 14 серп. 2020 10:52 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2020 10:52 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2020 10:52 | |
| Технічні специфікації | 14 серп. 2020 10:52 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2020 10:52 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2020 10:52 | |
| Цінова пропозиція | 14 серп. 2020 10:52 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2020 10:52 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2020 10:52 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2020 10:52 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2020 10:52 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2020 10:52 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2020 10:52 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 18 серп. 2020 16:06 | |
| Протокол розгляду | 18 серп. 2020 16:05 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 7 вер. 2020 08:03 | |
| Електронний підпис | 7 вер. 2020 08:04 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 15 серп. 2020 17:58 | |
| Не вказано | 15 серп. 2020 17:58 | |
| Не вказано | 15 серп. 2020 17:58 | |
| Не вказано | 15 серп. 2020 17:58 | |
| Не вказано | 15 серп. 2020 17:58 | |
| Не вказано | 15 серп. 2020 17:58 | |
| Не вказано | 15 серп. 2020 17:58 | |
| Не вказано | 15 серп. 2020 17:58 | |
| Не вказано | 15 серп. 2020 17:58 | |
| Не вказано | 15 серп. 2020 17:58 | |
| Не вказано | 15 серп. 2020 17:58 | |
| Не вказано | 15 серп. 2020 17:58 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 14 серп. 2020 12:28 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2020 12:27 | |
| Цінова пропозиція | 14 серп. 2020 12:27 | |
| Електронний підпис | 14 серп. 2020 12:28 | |
| Не вказано | 14 серп. 2020 12:27 | |
| Технічні специфікації | 14 серп. 2020 12:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2020 12:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2020 12:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2020 12:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2020 12:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2020 12:27 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 11 серп. 2020 15:38 | |
| Не вказано | 11 серп. 2020 15:38 | |
| Не вказано | 11 серп. 2020 15:38 | |
| Не вказано | 11 серп. 2020 15:38 | |
| Не вказано | 11 серп. 2020 15:38 | |
| Не вказано | 11 серп. 2020 15:38 | |
| Не вказано | 11 серп. 2020 15:38 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
123 685,70 грн з ПДВ
Дивитись83 333,33 грн без ПДВ
Дивитись51 612,10 грн без ПДВ
Дивитись