код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо Євро-5*)
Назва предмета закупівлі: код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо Євро-5*)
*або еквівалент;
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською
CPV 09130000-9 Petroleum and distillates (Diesel fuel)
CPV 09130000-9 Petroleum and distillates (Diesel fuel)
The language of tender proposals: All documents included in the tender offer must be drawn up in the Ukrainian language, unless otherwise provided by the terms of this tender documentation.
If the document or information provided by this tender documentation is drawn up in a language (s) other than those provided for in the conditions of the first paragraph of this item of the tender documentation, the tender proposal shall be accompanied by a document in the original language with obligatory translation into Ukrainian. , which must be made in the center (bureau, etc.) of translations and certified by the signature of the authorized person and the seal of this center (bureau, etc.). The translation can also be done by a translator and, accordingly, certified by the translator's signature. If the translation is done by a translator, the qualification of the translator must be confirmed by providing a copy of the relevant document on the qualification
з 5 серп. 2020 15:10
до 10 вер. 2020 09:00
з 10 вер. 2020 09:01
до 12 жовт. 2020 00:00
з 12 жовт. 2020 12:12
до 12 жовт. 2020 12:33
з 12 жовт. 2020 12:33
до 13 жовт. 2020 10:04
з 13 жовт. 2020 10:04
до 3 лист. 2020 14:52
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
ЛОТ №1: код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо Євро-5* для - пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Коростишівського району КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради) Дизельне паливо Євро-5* для - пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Коростишівського району КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради *або еквівалент 1. CPV 09130000-9 Petroleum and distillates (Diesel fuel for - point of permanent base of emergency medical care brigades of Korostyshiv district of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI) Diesel fuel for - point of permanent base of emergency medical care brigades of Korostyshiv district of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI Перейти до лоту |
Очікувана вартість 90 000,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
| 2 |
ЛОТ №2: код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо Євро-5* для -пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Чуднівського району КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради; -пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги Чуднівського району (смт. Іванопіль) КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради) Дизельне паливо Євро-5* для -пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Чуднівського району КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради; -пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги Чуднівського району (смт. Іванопіль) КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради *або еквівалент 2. CPV 09130000-9 Petroleum and distillates (Diesel fuel for -point of permanent base of emergency medical care brigades of Chudniv district of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI; -point of temporary base of emergency medical care brigades of Chudniv district (Ivanopil urban village) of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI) Diesel fuel for -point of permanent base of emergency medical care brigades of Chudniv district of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI; -point of temporary base of emergency medical care brigades of Chudniv district (Ivanopil urban village) of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI Перейти до лоту |
Очікувана вартість 270 000,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 3 |
ЛОТ №3: код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо Євро-5* для - пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Овруцького району КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради; - пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги Овруцького району (с. Словечне) КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради; - пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги Овруцького району (с. Бондарі) КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради) Дизельне паливо Євро-5* для - пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Овруцького району КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради; - пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги Овруцького району (с. Словечне) КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради; - пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги Овруцького району (с. Бондарі) КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради *або еквівалент 3. CPV 09130000-9 Petroleum and distillates (Diesel fuel for - point of permanent base of emergency medical care brigades of Ovruch district of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI; - temporary base of emergency medical care brigades of Ovruch district (Slovechne village) of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI; - point of temporary base of emergency medical care brigades of Ovruch district (Bondari village) of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI) Diesel fuel for - point of permanent base of emergency medical care brigades of Ovruch district of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI; - temporary base of emergency medical care brigades of Ovruch district (Slovechne village) of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI; - point of temporary base of emergency medical care brigades of Ovruch district (Bondari village) of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI Перейти до лоту |
Очікувана вартість 270 000,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 4 |
ЛОТ №4: код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо Євро-5* для -пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Андрушівського району КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради; -пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги Андрушівського району (смт. Червоне) КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради) Дизельне паливо Євро-5* для -пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Андрушівського району КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради; -пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги Андрушівського району (смт. Червоне) КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради *або еквівалент 4. CPV 09130000-9 Petroleum and distillates (Diesel fuel for -point of permanent base of emergency medical care brigades of Andrushivka district of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI; -point of temporary base of emergency medical care brigades of Andrushivka district (Chervone urban village) of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI) Diesel fuel for -point of permanent base of emergency medical care brigades of Andrushiv district of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI; -point of temporary base of emergency medical care brigades of Andrushivka district (Chervone urban village) of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI Перейти до лоту |
Очікувана вартість 105 000,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 5 |
ЛОТ №5: код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо Євро-5* для - пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Баранівського району КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради) Дизельне паливо Євро-5* для - пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Баранівського району КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради *або еквівалент 5. CPV 09130000-9 Petroleum and distillates (Diesel fuel for -point of permanent base of emergency medical care brigades of Baranivka district of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI) Diesel fuel for -point of permanent base of emergency medical care brigades of Baranivka district of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI Перейти до лоту |
Очікувана вартість 165 000,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 6 |
ЛОТ №6: код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо Євро-5* для - пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Черняхівського району КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради) Дизельне паливо Євро-5* для - пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Черняхівського району КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради *або еквівалент 6. CPV 09130000-9 Petroleum and distillates (Diesel fuel for - point of permanent base of emergency medical care brigades of Chernyakhiv district of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI) Diesel fuel for - point of permanent base of emergency medical care brigades of Chernyakhiv district of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI Перейти до лоту |
Очікувана вартість 90 000,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 7 |
ЛОТ №7: код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо Євро-5* для - пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Хорошівського району КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради; - пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги Хорошівського району (смт. Іршанськ) КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради; - пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги Хорошівського району (смт. Нова-Борова) КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради) Дизельне паливо Євро-5* для - пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Хорошівського району КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради; - пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги Хорошівського району (смт. Іршанськ) КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради; - пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги Хорошівського району (смт. Нова-Борова) КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради *або еквівалент 7. CPV 09130000-9 Petroleum and distillates (Diesel fuel for - point of permanent base of emergency medical care brigades of Khoroshiv district of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI; - point of temporary base of emergency medical care brigades of Khoroshiv district (Irshansk urban village) of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI; - point of temporary base of emergency medical care brigades of Khoroshiv district (Nova-Borova urban village) of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI) Diesel fuel for - point of permanent base of emergency medical care brigades of Khoroshiv district of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI; - point of temporary base of emergency medical care brigades of Khoroshiv district (Irshansk urban village) of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI; - point of temporary base of emergency medical care brigades of Khoroshiv district (Nova-Borova urban village) of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI Перейти до лоту |
Очікувана вартість 135 000,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 8 |
ЛОТ №8: код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо Євро-5* для - пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Олевського району КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради; - пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги Олевського району (с. Білокоровичі) КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради; - пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги Олевського району (с. Радовель) КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради) Дизельне паливо Євро-5* для - пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Олевського району КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради; - пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги Олевського району (с. Білокоровичі) КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради; - пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги Олевського району (с. Радовель) КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради *або еквівалент 8. CPV 09130000-9 Petroleum and distillates (Diesel fuel for - point of permanent base of emergency medical care brigades of Olevsk district of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI; - point of temporary base of emergency medical care brigades of Olevsk district (Bilokorovychi village) of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI; - point of temporary base of emergency medical care brigades of Olevsk district (Radovel village) of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI) Diesel fuel for - point of permanent base of emergency medical care brigades of Olevsk district of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI; - point of temporary base of emergency medical care brigades of Olevsk district (Bilokorovychi village) of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI; - point of temporary base of emergency medical care brigades of Olevsk district (Radovel village) of KOMUNALNE NEKOMERTCIINE PIDPRIYEMSTVO "TSENTR EKSTRENOYI MEDIChNOYI DOPOMOGI TA MEDITSINI KATASTROF" ZHITOMIRSKOYI OBLASNOYI RADI Перейти до лоту |
Очікувана вартість 315 000,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 5 серп. 2020 15:16 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 15:15 | |
| 5 серп. 2020 15:14 | ||
| 5 серп. 2020 15:14 | ||
|
|
||
| Електронний підпис | 5 серп. 2020 15:17 | |
| Електронний підпис | 5 серп. 2020 15:17 | |
| Електронний підпис | 5 серп. 2020 15:17 | |
|
|
||
| 5 серп. 2020 15:14 | ||
| Не вказано | 13 серп. 2020 11:50 | |
| Проєкт договору | 5 серп. 2020 15:15 | |
| Технічні специфікації | 5 серп. 2020 15:14 | |
| Не вказано | 1 вер. 2020 15:11 | |
| Документи закупівлі | 5 серп. 2020 15:14 | |
| Документи закупівлі | 5 серп. 2020 15:14 | |
|
|
||
| Кваліфікаційні критерії | 5 серп. 2020 15:14 | |
| Не вказано | 1 вер. 2020 15:12 | |
| Проєкт договору | 5 серп. 2020 15:16 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 15:16 | |
| Не вказано | 12 жовт. 2020 12:33 | |
| Не вказано | 13 серп. 2020 11:51 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИВас може зацікавити
1 527 666,67 грн без ПДВ
Дивитись2 574 317,67 грн без ПДВ
Дивитись864 133,33 грн без ПДВ
Дивитись