Роботи За ДК 021-2015: код 45310000-3 «Електромонтажні роботи» (45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізації). Реконструкція (технічне переоснащення) системи протипожежного захисту - установка системи пожежної сигналізації (СПС) і системи
оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей (СО) Чорноморської загальноосвітньої школи №7 Чорноморської міської ради Одеської області, розташованої за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру 43-А
Місцезнаходження замовника та його категорія: - вул. Хантадзе, 8-А, м. Чорноморськ, Одеська область, Україна 68001; - 3 категорія - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
з 5 серп. 2020 17:48
до 21 серп. 2020 09:00
з 25 серп. 2020 12:21
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг
Пояснення
Тендерний комітет відділу освіти Чорноморської міської ради прийняв рішення відмінити процедуру відкритих торгів згідно предмету закупівлі ДК 021-2015: код 45310000-3 «Електромонтажні роботи» (45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізації). Реконструкція (технічне переоснащення) системи протипожежного захисту - установка системи пожежної сигналізації (СПС) і системи оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей (СО) Чорноморської загальноосвітньої школи №7 Чорноморської міської ради Одеської області, розташованої за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру 43-А, з підстави, що передбачена згідно ч. 1 ст. 32 Закону
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 28 груд. 2020 13:41 | |
| Електронний підпис | 28 груд. 2020 13:41 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Роботи За ДК 021-2015: код 45310000-3 «Електромонтажні роботи» (45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізації). Реконструкція (технічне переоснащення) системи протипожежного захисту - установка системи пожежної сигналізації (СПС) і системи оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей (СО) Чорноморської загальноосвітньої школи №7 Чорноморської міської ради Одеської області, розташованої за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру 43-А Перейти до лоту |
Очікувана вартість 1 812 700,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 5 серп. 2020 17:48 | |
| Електронний підпис | 5 серп. 2020 17:50 | |
| Документи закупівлі | 5 серп. 2020 17:48 | |
| Технічні специфікації | 5 серп. 2020 17:48 | |
| Не вказано | 25 серп. 2020 12:21 | |
| Технічні специфікації | 5 серп. 2020 17:48 | |
| Технічні специфікації | 5 серп. 2020 17:48 | |
| Технічні специфікації | 5 серп. 2020 17:48 | |
| Технічні специфікації | 5 серп. 2020 17:48 | |
| Технічні специфікації | 5 серп. 2020 17:48 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Чорноморської міської ради ОдеськоїВас може зацікавити
2 678 630,78 грн без ПДВ
Дивитись1 893 530,00 грн без ПДВ
Дивитись1 371 095,17 грн без ПДВ
Дивитись