ДК 021:2015: код 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення проектно–кошторисної документації на встановлення пристроїв блискавкозахисту від прямого ураження та від вторинних прояв блискавки будівель та приміщень Сватівської районної школи мистецтв ім. В. Зінкевича)

1. Найменування замовника: Відділ культури, молоді та спорту Сватівської районної державної адміністрації Луганської області. 2. Категорія замовника: органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 02227222. 4. Місцезнаходження замовника: 92600, Луганська область, м. Сватове, майдан Злагоди, будинок 25. 5. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Огданська Світлана Миколаївна, секретар тендерного комітету відділ культури, молоді та спорту Сватівської районної державної адміністрації Луганської області, 92600, Луганська область, м. Сватове, майдан Злагоди, будинок 25, телефон +380647132867, e-mail: [email protected] . 6. Вид предмета закупівлі: Послуги. 7. Конкретна назва предмета закупівлі: Виготовлення проектно–кошторисної документації на встановлення пристроїв блискавкозахисту від прямого ураження та від вторинних прояв блискавки будівель та приміщень Сватівської районної школи мистецтв ім. В. Зінкевича. 8. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: код 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування». 9. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі (технічна специфікація, технічне завдання). Усі посилання в технічному завданні документації на конкретну торговельну марку чи фірму, чи патент, чи конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент» та застосовується до кожного посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, чи патент, чи конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля. Пропозиція Учасника повинна відповідати технічному завданню: ДК 021:2015: код 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення проектно–кошторисної документації на встановлення пристроїв блискавкозахисту від прямого ураження та від вторинних прояв блискавки будівель та приміщень Сватівської районної школи мистецтв ім. В. Зінкевича) у відповідності до Додатку № 1. 10. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 1 (одна) послуга. 11. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 92600, Луганська область, м. Сватове, площа 50-річчя Перемоги, будинок 29. 12. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 31.08.2020 року. 13. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Оплата за надані послуги здійснюється після підписання Замовником Акту приймання-передачі наданих послуг протягом 20 календарних днів у безготівковій формі. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за надані послуги здійснюється протягом 10 календарних днів з дати отримання Замовником бюджетних асигнувань на відповідні цілі на свій реєстраційний рахунок. 14. Очікувана вартість предмета закупівлі: 30 000,00 грн.(тридцять тисяч гривень 00 копійок) з ПДВ. 15. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): не передбачено. 16. Джерело фінансування закупівлі: Кошти місцевого бюджету. 17. Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 % від очікуваної вартості предмета закупівлі. 18. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Критерії оцінки тендерних пропозицій: ціна (питома вага цінового критерію – 100 %). Оцінка здійснюється щодо предмета закупівлі вцілому. Оцінка тендерних пропозицій/пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених у цій тендерній документації, шляхом застосування електронного аукціону. Електронний аукціон полягає в повторювальному процесі пониження цін або приведених цін, що проводиться у три етапи в інтерактивному режимі реального часу. Приведені ціни визначаються з урахуванням значень інших критеріїв оцінки за математичною формулою, визначеною в методиці оцінки. Для проведення електронного аукціону ціни/приведені ціни всіх тендерних пропозицій/пропозицій розташовуються в електронній системі закупівель у порядку від найвищої до найнижчої без зазначення найменувань учасників. Стартовою ціною визначається найвища ціна/приведена ціна. Перед початком кожного наступного етапу аукціону визначається нова стартова ціна за результатами попереднього етапу аукціону. Найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною з урахуванням усіх податків та зборів (в тому числі податку на додану вартість (ПДВ), у разі якщо учасник є платником ПДВ. Якщо учасники подали тендерні пропозиції/пропозиції з однаковим значенням ціни/приведеної ціни, першим в електронному аукціоні пониження ціни буде здійснювати учасник, який подав свою тендерну пропозицію/пропозицію пізніше, ніж інші учасники з аналогічним значенням ціни тендерної пропозиції/пропозиції. Учасник може протягом одного етапу аукціону один раз понизити ціну/приведену ціну своєї пропозиції не менше ніж на один крок від своєї попередньої ціни/приведеної ціни. Електронна система закупівель автоматично розраховує аномально низькі ціни/приведені ціни тендерних пропозицій на всіх етапах електронного аукціону та інформує про це учасника процедури закупівлі та замовника. 19. Період уточнення інформації про закупівлю: «07» серпня 2020 року час 0000 год. 20. Кінцевий строк подання пропозицій: «12» серпня 2020 року час 0000 год. 21. Розмір забезпечення пропозиції: Не вимагається. 21. Вид забезпечення пропозиції: Не вимагається. 22. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: Не вимагається. 23. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 24. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі»: визначаються електронною системою закупівель автоматично. 25. Дата та час проведення електронного аукціону: визначаються електронною системою закупівель автоматично.

Очікувана вартість

30 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 3 серп. 2020 15:42

до 7 серп. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 7 серп. 2020 00:00

до 12 серп. 2020 00:00

Аукціон

з 12 серп. 2020 15:40

до 12 серп. 2020 16:07

Кваліфікація

з 12 серп. 2020 16:07

до 18 серп. 2020 14:17

Пропозиції розглянуто

з 18 серп. 2020 14:17

до 21 серп. 2020 09:11

Подання пропозицій:
7 серп. 2020 00:00 – 12 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
12 серп. 2020 15:40 – 12 серп. 2020 16:07
Період уточнень:
3 серп. 2020 15:42 – 7 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02227222
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 92600, Луганська область, Сватівський район, місто Сватове, майдан Злагоди, будинок 25
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталья Тарельник
Володіння мовою:
Телефон:
+0647132867
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Виготовлення проектно–кошторисної документації на встановлення пристроїв блискавкозахисту від прямого ураження та від вторинних прояв блискавки будівель та приміщень Сватівської районної школи мистецтв ім. В. Зінкевича

Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 серп. 2020

Місце доставки:

Україна, 92600, Луганська область, м. Сватове, площа 50-річчя Перемоги, будинок 29

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 серп. 2020 15:42
Не вказано 3 серп. 2020 15:42
Не вказано 3 серп. 2020 15:42
Не вказано 3 серп. 2020 15:43
Не вказано 3 серп. 2020 15:42
Не вказано 12 серп. 2020 16:07
Не вказано 12 серп. 2020 16:07
Не вказано 3 серп. 2020 15:43
Електронний підпис 3 серп. 2020 15:45

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( календарні )
Опис:
Оплата за надані послуги здійснюється після підписання Замовником Акту приймання-передачі наданих послуг протягом 20 календарних днів у безготівковій формі. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за надані послуги здійснюється протягом 10 календарних днів з дати отримання Замовником бюджетних асигнувань на відповідні цілі на свій реєстраційний рахунок.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
30 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
300,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Кирило Стахов
E-mail: [email protected] Телефон: 0954332423 ЄДРПОУ:
38088364
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 11 серп. 2020 20:48
Цінова пропозиція 11 серп. 2020 20:47
Цінова пропозиція 11 серп. 2020 20:47
Цінова пропозиція 11 серп. 2020 20:47
Цінова пропозиція 11 серп. 2020 20:47
Цінова пропозиція 11 серп. 2020 20:47
Цінова пропозиція 11 серп. 2020 20:47
Цінова пропозиція 11 серп. 2020 20:47
Цінова пропозиція 11 серп. 2020 20:47
Цінова пропозиція 11 серп. 2020 20:47
Цінова пропозиція 11 серп. 2020 20:47
Електронний підпис 11 серп. 2020 20:48
Електронний підпис 11 серп. 2020 20:48
Цінова пропозиція 11 серп. 2020 20:47
Цінова пропозиція 11 серп. 2020 20:47
Цінова пропозиція 11 серп. 2020 20:47
Цінова пропозиція 11 серп. 2020 20:47
Цінова пропозиція 11 серп. 2020 20:47
Цінова пропозиція 11 серп. 2020 20:47

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 серп. 2020 14:17
Не вказано 18 серп. 2020 14:14

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 21 серп. 2020 09:08
Електронний підпис 21 серп. 2020 09:08

Пропозиція

9 495,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Портненкко Павло Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380666088859 ЄДРПОУ:
2540213411

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 7 серп. 2020 09:20
Підтвердження відповідності 7 серп. 2020 09:19
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 серп. 2020 09:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 серп. 2020 09:03
Підтвердження відповідності 7 серп. 2020 09:20

Пропозиція

9 500,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
ТОВ "НТЦЕ "УКРСІЛЬЕНЕРГОПРОЕКТ"
E-mail: [email protected] Телефон: 0503229082 Веб сайт: ЄДРПОУ:
39274377

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27
Не вказано 11 серп. 2020 17:27

Пропозиція

24 300,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ культури, молоді та спорту Сватівської районної державної адміністрації Луганської області

Вас може зацікавити

Послуги по розробці тимчасової схеми ОДР на час прокладання газопровідної мережі до приватного житлового будинку на об’єкті Замовника за адресою: м. Київ, м. Київ, Дніпровський район, вул. Батальйону Шейха Мансура, №28/20 за кодом ДК 021:2015 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування»
Послуги по розробці тимчасової схеми ОДР на час прокладання газопровідної мережі до приватного житлового будинку на об’єкті Замовника за адресою: м. Київ, м. Київ, Дніпровський район, вул. Батальйону Шейха Мансура, №28/20 за кодом ДК 021:2015 71320000-7 «Послу...
Ім'я:
Сігіда Богдан
E-mail: [email protected] Телефон: 380504863725 ЄДРПОУ:
03346331

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

20 833,33 грн без ПДВ

Дивитись