«Капітальний ремонт огорожі в середній загальноосвітній школі № 26 по просп. Любомира Гузара, 32 у Солом'янському районі м. Київа»

Більш детальна інформація про кількість, обсяг предмета закупівлі та вимоги до предмета закупівлі визначені Додатку № 3 до тендерної документації..

Очікувана вартість

2 437 500,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 3 серп. 2020 12:39

до 19 серп. 2020 17:00

Аукціон

з 20 серп. 2020 13:39

до 20 серп. 2020 14:06

Кваліфікація

з 20 серп. 2020 14:06

до 27 лист. 2020 11:00

Пропозиції розглянуто

з 27 лист. 2020 11:00

до 8 груд. 2020 11:57

Подання пропозицій:
3 серп. 2020 12:39 – 19 серп. 2020 17:00
Початок аукціону:
20 серп. 2020 13:39 – 20 серп. 2020 14:06
Період уточнень:
3 серп. 2020 12:39 – 9 серп. 2020 17:00
Відповіді на питання до:
19 серп. 2020 17:00
Оскарження умов тендера:
3 серп. 2020 12:39 – 15 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
12 серп. 2020 14:29

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Відмінити процедуру відкритих торгів згідно з предметом закупівлі «Капітальний ремонт огорожі в середній загальноосвітній школі № 26 по просп. Любомира Гузара, 32 у Солом'янському районі м. Києва» - ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи» з підстави, що передбачена згідно з ч. 1 ст. 32 Закону - неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, а саме: Замовником закупівлі «Капітальний ремонт огорожі в середній загальноосвітній школі № 26 по просп. Любомира Гузара, 32 у Солом'янському районі м. Києва» - ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи» виявлено помилки в технічному завданні – не конкретизовані матеріали з яких необхідно виготовити огорожу, що унеможливлює подальше укладення договору та виконання робіт

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 вер. 2020 14:51
Електронний підпис 25 вер. 2020 14:52

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37485401
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03020, Київська область, Київ, просп. Повітрофлотський, 41
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сидорук Олександр Іванович
Володіння мовою:
Телефон:
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

«Капітальний ремонт огорожі в середній загальноосвітній школі № 26 по просп. Любомира Гузара, 32 у Солом'янському районі м. Київа»

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 12 серп. 2020 14:28
Проєкт договору 3 серп. 2020 13:54
Документи закупівлі 3 серп. 2020 13:53
Документи закупівлі 12 серп. 2020 14:28
Документи закупівлі 3 серп. 2020 13:55
Електронний підпис 3 серп. 2020 13:59
Електронний підпис 3 серп. 2020 13:59
Електронний підпис 3 серп. 2020 13:59
Не вказано 20 серп. 2020 14:06
Не вказано 20 серп. 2020 14:06
Документи закупівлі 3 серп. 2020 13:46
Документи закупівлі 3 серп. 2020 13:46

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 437 500,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
12 187,50 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Безруков Костянтин
E-mail: [email protected] Телефон: 380442283846, 380442283846 ЄДРПОУ:
41325158

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 19 серп. 2020 16:59
Підтвердження відповідності 3 лист. 2020 15:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 серп. 2020 16:58
Електронний підпис 19 серп. 2020 16:59
Електронний підпис 19 серп. 2020 16:59
Електронний підпис 19 серп. 2020 16:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 серп. 2020 16:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 серп. 2020 16:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 серп. 2020 16:58
Підтвердження відповідності 5 лист. 2020 10:06
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 серп. 2020 16:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 серп. 2020 16:58
Цінова пропозиція 19 серп. 2020 16:58

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 24 лист. 2020 13:37
24 лист. 2020 13:40
Електронний підпис 24 лист. 2020 13:40

Пропозиція

1 732 761,50 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Бебешко Тарас Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380677193888 ЄДРПОУ:
35812737

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 19 серп. 2020 12:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 серп. 2020 12:28
Технічні специфікації 19 серп. 2020 12:28
Підтвердження відповідності 2 вер. 2020 12:31
Підтвердження відповідності 19 серп. 2020 12:28
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 серп. 2020 12:28
Електронний підпис 19 серп. 2020 12:50
Електронний підпис 19 серп. 2020 12:50
Електронний підпис 19 серп. 2020 12:50
Електронний підпис 19 серп. 2020 12:50
Підтвердження відповідності 30 лист. 2020 14:59
Технічні специфікації 19 серп. 2020 12:28
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 серп. 2020 12:28
Цінова пропозиція 19 серп. 2020 12:28
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лист. 2020 17:45

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 30 лист. 2020 17:09
Електронний підпис 27 лист. 2020 11:00
Витяг з реєстру 24 лист. 2020 13:46
27 лист. 2020 11:00
Довідка 27 лист. 2020 11:01

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 8 груд. 2020 11:21
Електронний підпис 8 груд. 2020 11:57

Пропозиція

2 408 239,33 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Заіка Антон Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503573270 ЄДРПОУ:
42605206

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 18 серп. 2020 14:33
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 13:49
Цінова пропозиція 18 серп. 2020 13:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 13:49
Електронний підпис 18 серп. 2020 14:33
Технічні специфікації 18 серп. 2020 13:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 13:49
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 13:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 13:49

Пропозиція

2 421 144,12 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

Вас може зацікавити

Поточний ремонт місць загального користування в Ліцеї № 98 Дніпровського району м. Києва
Поточний ремонт місць загального користування в Ліцеї № 98 Дніпровського району м. Києва
Ім'я:
Чуб Тетяна Леонідівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380633197098 ЄДРПОУ:
37397216
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 323 753,33 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адресою: Україна, м.Вінниця, вул. Стельмаха, 49
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адресою: Україна, м.Вінниця, вул. Стельмаха, 49
Ім'я:
Балан Майя
E-mail: [email protected] Телефон: 380432595289 ЄДРПОУ:
34849090

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 360 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку за адресою: c. Крюківщина, вул. Заміська, буд. 4
Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку за адресою: c. Крюківщина, вул. Заміська, буд. 4
Ім'я:
Олександр Сидоренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442067433 Веб сайт: ЄДРПОУ:
21467647
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 816 240,00 грн без ПДВ

Дивитись