Послуга з розроблення схеми санітарного очищення території Чорноморської міської ради Одеської області

Послуга з розроблення схеми санітарного очищення території Чорноморської міської ради Одеської області

Очікувана вартість

800 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 3 серп. 2020 13:58

до 19 серп. 2020 00:00

Аукціон

з 19 серп. 2020 15:42

до 19 серп. 2020 16:03

Кваліфікація

з 19 серп. 2020 16:03

до 23 вер. 2020 11:10

Пропозиції розглянуто

з 23 вер. 2020 11:10

до 7 жовт. 2020 13:27

Подання пропозицій:
3 серп. 2020 13:58 – 19 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
19 серп. 2020 15:42 – 19 серп. 2020 16:03
Період уточнень:
3 серп. 2020 13:58 – 9 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
19 серп. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
3 серп. 2020 13:58 – 15 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
3 серп. 2020 13:55

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
33647570
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 68003, Одеська область, Чорноморськ, Проспект Миру, будинок 33
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Варнікова Юлія Олександрівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380486860078
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуга з розроблення схеми санітарного очищення території Чорноморської міської ради Одеської області

Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 21 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 68000, Одеська область, Чорноморськ, територія Чорноморської міської ради Одеської області

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 серп. 2020 13:55
Не вказано 3 серп. 2020 13:55
Електронний підпис 3 серп. 2020 13:55
Не вказано 19 серп. 2020 16:03
Не вказано 19 серп. 2020 16:03
Не вказано 3 серп. 2020 13:55
Не вказано 3 серп. 2020 13:55
Не вказано 3 серп. 2020 13:55
Не вказано 3 серп. 2020 13:55

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
Оплата за виконані послуги проводиться Замовником після надання послуг і представленого Виконавцем відповідного акту здачі-приймання наданих послуг впродовж 10 банківських днів з моменту отримання та підписання акту здачі-приймання наданих послуг. Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Категорія замовника: орган місцевого самоврядування, зазначений у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
800 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
8 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Руслан Ткаченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380631355958 ЄДРПОУ:
03363588

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 18 серп. 2020 21:46
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 25 вер. 2020 11:34
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 25 вер. 2020 11:34
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 21:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 21:45
Технічні специфікації 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 25 вер. 2020 11:35
Електронний підпис 18 серп. 2020 21:46
Електронний підпис 18 серп. 2020 21:46
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 21:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 21:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 21:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 21:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45
Цінова пропозиція 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 25 вер. 2020 11:34
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 21:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 серп. 2020 21:45
Підтвердження відповідності 18 серп. 2020 21:45

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 вер. 2020 11:09
Електронний підпис 23 вер. 2020 11:10
Довідка 23 вер. 2020 11:10
Витяг з реєстру 23 вер. 2020 10:56
Довідка 23 вер. 2020 16:15

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 7 жовт. 2020 13:26
Електронний підпис 7 жовт. 2020 13:27

Пропозиція

489 996,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Олена Андріївна Ціома
E-mail: [email protected] Телефон: 0503923673 ЄДРПОУ:
34598048

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 серп. 2020 18:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2020 18:11
Підтвердження відповідності 17 серп. 2020 18:04
Підтвердження відповідності 17 серп. 2020 18:25
Підтвердження відповідності 3 вер. 2020 13:38
Підтвердження відповідності 17 серп. 2020 18:13
Електронний підпис 17 серп. 2020 18:21
Електронний підпис 17 серп. 2020 18:21
Не вказано 17 серп. 2020 18:21
Електронний підпис 17 серп. 2020 18:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2020 18:07
Підтвердження відповідності 3 вер. 2020 13:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2020 18:11
Підтвердження відповідності 17 серп. 2020 18:05
Технічні специфікації 17 серп. 2020 18:18
Підтвердження відповідності 17 серп. 2020 18:27
Підтвердження відповідності 3 вер. 2020 13:36
Цінова пропозиція 17 серп. 2020 18:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2020 18:12
Підтвердження відповідності 3 вер. 2020 13:38
Підтвердження відповідності 3 вер. 2020 13:37
Підтвердження відповідності 17 серп. 2020 18:06
Підтвердження відповідності 17 серп. 2020 18:03
Підтвердження відповідності 17 серп. 2020 18:15
Підтвердження відповідності 17 серп. 2020 18:29
Підтвердження відповідності 17 серп. 2020 18:14

Пропозиція

491 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ комунального господарства та благоустрою Чорноморської міської ради

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації з встановлення системи блискавкозахисту, з встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей)
ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації з встановлення системи блискавкозахисту, з встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей)
Ім'я:
Федорищев Артем Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442719516 Факс:
+380442719216
ЄДРПОУ:
40108583
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

630 366,66 грн без ПДВ

Дивитись
Розробка проектної документації та проведення експертизи на об’єкт «Реконструкція газової котельні ст.Одеса-Товарна» (інв. 8940100000193) за адресою: Одеська обл., м.Одеса, вул.Заньковецької, Х.
Розробка проектної документації та проведення експертизи на об’єкт «Реконструкція газової котельні ст.Одеса-Товарна» (інв. 8940100000193) за адресою: Одеська обл., м.Одеса, вул.Заньковецької, Х.
Ім'я:
Жуков Сергій Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: 380444652255 ЄДРПОУ:
41149437

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

454 547,42 грн без ПДВ

Дивитись
Розробка проєктно-кошторисної документації за об’єктом: «Нове будівництво установки зберігання енергії (УЗЕ) з комплектною трансформаторною підстанцією, кабельними лініями, інженерними мережами та іншими спорудами, необхідними для експлуатації об'єкта за адресою: м. Чернівці, вул. Вербова, напроти будинку №51»
Розробка проєктно-кошторисної документації за об’єктом: «Нове будівництво установки зберігання енергії (УЗЕ) з комплектною трансформаторною підстанцією, кабельними лініями, інженерними мережами та іншими спорудами, необхідними для експлуатації об'єкта за адрес...
Ім'я:
Андрій Константінов
E-mail: [email protected] Телефон: +380503671552 Веб сайт: ЄДРПОУ:
32984271
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 396 522,21 грн без ПДВ

Дивитись