Додаткова угода №3 до Договору №01 від 13.01.2020 року "Про поставку товару" (М’ясо)

Договір №01 від 13.01.2020 року про поставку м’яса, укладений з ТОВ «КАШТАН-ПЛЮС» за результатами відкритих торгів (UA-2019-05-28-000748-b). На момент проведення закупівлі ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ користувався послугами електронного майданчика «Smarttender.biz». На даний момент доступ до електронного кабінету «Smarttender.biz» не можливий у зв’язку з втратою Логіну та Паролю по причині звільнення, на той момент відповідальної особи. Тому, Додаткову угоду № 3 від 31.07.2020 року до Договору публікуємо у вигляді звіту «Закупівля без використання електронної системи» за для недопущення порушень законодавства у сфері публічних закупівель. Місцезнаходження замовника: м. Черкаси, вул. Гоголя, 251; Категорія замовника: відповідно до п.1.ч.1.ст.2 Закону; Вид закупівлі: договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи - з подальшим звітуванням; Фінансування: кошти місцевого бюджету.

Очікувана вартість

2 989 997,16 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
36299692
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сорочан Максим Анатолійович (Bober Dennis )
Володіння мовою:
Телефон:
+380472373386
E-mail:
Факс:
+380472373386

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Яловичина в/к, без кістки

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

13 470 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси, Дошкільні навчальні заклади міста Черкаси
2

Свинина без кості

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

4 512 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси, Дошкільні навчальні заклади міста Черкаси
3

Кури І гатунку

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

14 646 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси, Дошкільні навчальні заклади міста Черкаси
4

Філе куряче

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

3 282 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси, Дошкільні навчальні заклади міста Черкаси
5

Печінка ялова

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

5 856 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси, Дошкільні навчальні заклади міста Черкаси
6

Язик яловий

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

2 928 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси, Дошкільні навчальні заклади міста Черкаси

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 серп. 2020 12:59

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
3 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 989 997,16 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Олексенко Ганна Іванівна
Телефон: (0472) 543411 ЄДРПОУ:
30955757

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 серп. 2020 13:04

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 серп. 2020 15:46
Додаток до договору 3 серп. 2020 15:28
Підписаний договір 3 серп. 2020 15:28

Пропозиція

2 989 997,16 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Вас може зацікавити

Блоки заморожені із знежилованого м’яса свинини нежирні
Блоки заморожені із знежилованого м’яса свинини нежирні
Ім'я:
Петрова Інна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380445276644 ЄДРПОУ:
23311317
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 197 700,00 грн з ПДВ

Дивитись
М'якоть без кістки яловича, охолоджена, ДСТУ 4589, Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590
М'якоть без кістки яловича, охолоджена, ДСТУ 4589, Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590
Ім'я:
Коломієць Анастасія Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380988803083 ЄДРПОУ:
44143092

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 033 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Тушки курчат-бройлерів патрані, 1 категорії, заморожені
Тушки курчат-бройлерів патрані, 1 категорії, заморожені
Ім'я:
Олександр Голоднюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380444286269 ЄДРПОУ:
22990919
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 446 500,00 грн з ПДВ

Дивитись