2 лота: Лот 1. – Операційний стіл з механіко-гідравлічним приводом (Національний класифікатор НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 58034 Стіл операційний універсальний, з гідравлічним приводом); Лот 2. – Модельний лінійний апарат (Національний класифікатор НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 59872 Степлер лінійний ручний для відкритих операцій, багаторазового використання)

2 лота: Лот 1. – Операційний стіл з механіко-гідравлічним приводом (Національний класифікатор НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 58034 Стіл операційний універсальний, з гідравлічним приводом) – 2 одиниці; Лот 2. – Модельний лінійний апарат (Національний класифікатор НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 59872 Степлер лінійний ручний для відкритих операцій, багаторазового використання) – 1 одиниця. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Очікувана вартість

245 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 30 лип. 2020 17:34

до 17 серп. 2020 00:00

Аукціон

з 17 серп. 2020 15:18

до 17 серп. 2020 16:20

Кваліфікація

з 17 серп. 2020 16:20

до 25 серп. 2020 16:10

Пропозиції розглянуто

з 25 серп. 2020 16:10

до 8 вер. 2020 09:52

Подання пропозицій:
30 лип. 2020 17:34 – 17 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
30 лип. 2020 17:34 – 7 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
17 серп. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
30 лип. 2020 17:34 – 13 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
30 лип. 2020 17:36

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01991470
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 10002, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ФЕЩЕНКА-ЧОПІВСЬКОГО , будинок 24/4,
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євтухова Наталія Олександрівна (Yevtukhova Natalia Aleksandrovna)
Володіння мовою:
Телефон:
380412550106
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Лот 1. – Операційний стіл з механіко-гідравлічним приводом (Національний класифікатор НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 58034 Стіл операційний універсальний, з гідравлічним приводом)

Більш детально в Додатку 1 тендерної документації «Технічне завдання».

Перейти до лоту

Очікувана вартість

216 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
2

Лот 2. – Модельний лінійний апарат (Національний класифікатор НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 59872 Степлер лінійний ручний для відкритих операцій, багаторазового використання)

Більш детально в Додатку 1 тендерної документації «Технічне завдання».

Перейти до лоту

Очікувана вартість

29 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 серп. 2020 16:20
Проєкт договору 30 лип. 2020 17:34
Документи закупівлі 30 лип. 2020 17:34
Технічні специфікації 30 лип. 2020 17:34
Електронний підпис 30 лип. 2020 17:36
Не вказано 17 серп. 2020 15:39

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
245 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 33199000-1 «Одяг для медичного персоналу»
ДК 021:2015 33199000-1 «Одяг для медичного персоналу»
Ім'я:
ХАЛИМОН ВАЛЕРІЯ КОСТЯНТИНІВНА
E-mail: [email protected] Телефон: 380669573374 ЄДРПОУ:
02012131

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

131 775,70 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бондаренко Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: 380678726320 ЄДРПОУ:
38817151

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

369 158,88 грн без ПДВ

Дивитись
Крісло донорське – ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Крісло донорське для забору крові – ДК 021:2015 – 33192000-2 - Меблі медичного призначення, код НК 024:2023 – 10789 Донорське крісло / донорська кушетка, код НК 031:2024 – V080202 МЕХАНІЧНІ МЕДИЧНІ КРІСЛА)
Крісло донорське – ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Крісло донорське для забору крові – ДК 021:2015 – 33192000-2 - Меблі медичного призначення, код НК 024:2023 – 10789 Донорське крісло / донорська кушетка, ко...
Ім'я:
Катерина Бойко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442398773 ЄДРПОУ:
01994089
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

192 083,33 грн без ПДВ

Дивитись