подарунки першокласникам, «Енциклопедія необхідних знань школяра» - ДК 021:2015 – 22110000-4 – Друковані книги

Місцезнаходження замовника: Україна, 23700, Вінницька область, місто Гайсин, вулиця 1-го Травня, 40. Категорія замовника – відповідно до п.3 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі".

Очікувана вартість

108 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 30 лип. 2020 15:16

до 5 серп. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 5 серп. 2020 00:00

до 11 серп. 2020 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 11 серп. 2020 00:02

до 14 серп. 2020 08:53

Пропозиції розглянуто

з 14 серп. 2020 08:53

до 18 серп. 2020 09:55

Подання пропозицій:
5 серп. 2020 00:00 – 11 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
30 лип. 2020 15:16 – 5 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40416427
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 23700, Вінницька область, місто Гайсин, вулиця 1-го Травня, 40
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Войтенко Аліна Василівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380433423116
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

«Енциклопедія необхідних знань школяра»

Код ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книги

Кількість:

540 шт

Період доставки:

до 28 серп. 2020

Місце доставки:

Україна, 23700, Вінницька область, місто Гайсин, вулиця 1-го Травня, будинок 52

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 30 лип. 2020 15:17
Електронний підпис 30 лип. 2020 15:30
Документи закупівлі 30 лип. 2020 15:17
Документи закупівлі 30 лип. 2020 15:17
Технічні специфікації 30 лип. 2020 15:17
Проєкт договору 30 лип. 2020 15:17

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )
Опис:
Категорія замовника:3 категорія, юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі». Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: технічні, якісні, та інші характеристики предмета закупівлі зазначено в Додатку 2 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: оцінка пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Питома вага – 100%.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
108 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
540,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Олена Пастушенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380677239201,+380676886771 ЄДРПОУ:
2727702180
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 8 серп. 2020 17:36
Не вказано 8 серп. 2020 17:33
Не вказано 8 серп. 2020 17:33
Не вказано 8 серп. 2020 17:33
Не вказано 8 серп. 2020 17:33
Не вказано 8 серп. 2020 17:33
Не вказано 8 серп. 2020 17:33
Не вказано 8 серп. 2020 17:33
Не вказано 8 серп. 2020 17:33
Не вказано 8 серп. 2020 17:33
Не вказано 8 серп. 2020 17:33
Не вказано 8 серп. 2020 17:33
Не вказано 8 серп. 2020 17:33
Не вказано 8 серп. 2020 17:33
Електронний підпис 8 серп. 2020 17:36
Не вказано 8 серп. 2020 17:33

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 14 серп. 2020 08:50
Електронний підпис 14 серп. 2020 08:53

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 серп. 2020 09:55
Підписаний договір 18 серп. 2020 09:54

Пропозиція

108 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Гайсинської районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Видання друковані для поповнення бібліотечного фонду
Видання друковані для поповнення бібліотечного фонду
Ім'я:
Доманська Ганна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:
02070921
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

58 411,00 грн без ПДВ

Дивитись
Навчальні посібники, за ДК 021:2015-22110000-4 Друковані книги
Навчальні посібники, за ДК 021:2015-22110000-4 Друковані книги
Ім'я:
Тетяна Деркач
E-mail: [email protected] Телефон: +380939100824 ЄДРПОУ:
24978555
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

82 243,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Євтушенко Володимир Дмитрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
00493706
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

94 896,00 грн без ПДВ

Дивитись