Капітальний ремонт приміщень харчоблоку комунального закладу «Володарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Володарської районної ради в смт Володарка Володарського району Київської області, вул. Коцюбинського, 44
ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013. На підставі частини 3 та 4 статті 14 Закону України “Про публічні закупівлі”, вимоги до предмета закупівлі, визначені замовником, можуть зазначатися шляхом завантаження окремих файлів до оголошення про проведення спрощеної закупівлі
з 28 лип. 2020 13:55
до 1 серп. 2020 00:00
з 4 серп. 2020 00:00
до 6 серп. 2020 00:00
з 6 серп. 2020 12:19
до 6 серп. 2020 12:46
з 6 серп. 2020 12:46
до 12 серп. 2020 22:47
з 12 серп. 2020 22:47
до 21 серп. 2020 16:35
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Капітальний ремонт приміщень харчоблоку комунального закладу «Володарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Володарської районної ради в смт. Володарка Володарського району Київської області, вул. Коцюбинського, 44
Код ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
|
Кількість: 1 роб |
Період доставки:
до 30 вер. 2020
|
Місце доставки: Україна, 09301, Київська область, Володарський район, селище міського типу Володарка, вулиця Коцюбинського, будинок 44 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 серп. 2020 12:46 | |
| Не вказано | 6 серп. 2020 12:46 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 28 лип. 2020 14:14 | |
| 28 лип. 2020 14:01 | ||
| Технічні специфікації | 28 лип. 2020 14:01 | |
| Документи закупівлі | 28 лип. 2020 14:01 | |
| Проєкт договору | 28 лип. 2020 14:01 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 5 серп. 2020 12:52 |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Електронний підпис | 5 серп. 2020 12:52 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 12:50 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Ліцензія | 12 серп. 2020 22:45 | |
| Електронний підпис | 12 серп. 2020 22:47 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 21 серп. 2020 16:34 | |
| Додаток до договору | 21 серп. 2020 16:33 | |
| Підписаний договір | 21 серп. 2020 16:33 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 5 серп. 2020 12:04 | |
| Кошторис | 5 серп. 2020 12:08 | |
| Кошторис | 5 серп. 2020 12:07 | |
| Кошторис | 5 серп. 2020 12:08 | |
| Кошторис | 5 серп. 2020 12:08 | |
| Цінова пропозиція | 5 серп. 2020 12:03 | |
| Кошторис | 5 серп. 2020 12:09 | |
| Кошторис | 5 серп. 2020 12:07 | |
| Підтвердження відповідності | 5 серп. 2020 12:04 | |
| Підтвердження відповідності | 5 серп. 2020 12:05 | |
| Кошторис | 5 серп. 2020 12:08 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 серп. 2020 12:03 | |
| Цінова пропозиція | 5 серп. 2020 12:02 | |
| Підтвердження відповідності | 5 серп. 2020 12:05 | |
| Кошторис | 5 серп. 2020 12:08 | |
| Кошторис | 5 серп. 2020 12:07 | |
| Підтвердження відповідності | 5 серп. 2020 12:04 | |
| Підтвердження відповідності | 5 серп. 2020 12:04 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 серп. 2020 12:04 | |
| Кошторис | 5 серп. 2020 12:08 | |
| Технічні специфікації | 5 серп. 2020 12:05 | |
| Кошторис | 5 серп. 2020 12:06 | |
| Підтвердження відповідності | 5 серп. 2020 12:04 | |
| Технічні специфікації | 5 серп. 2020 12:05 | |
| Цінова пропозиція | 5 серп. 2020 12:03 | |
| Підтвердження відповідності | 5 серп. 2020 12:05 | |
| Цінова пропозиція | 5 серп. 2020 12:03 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 5 серп. 2020 18:58 |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:55 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:55 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:55 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Електронний підпис | 5 серп. 2020 18:58 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:55 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:55 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 | |
| Не вказано | 5 серп. 2020 18:56 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Володарської районної державної адміністрації Київської областіВас може зацікавити
992 180,00 грн без ПДВ
Дивитись1 131 128,00 грн без ПДВ
Дивитись476 183,00 грн без ПДВ
Дивитись