комп'ютерне обладнання для Нової української школи

категорія - п.3 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; місцезнаходження - 22300, вул.Героїв Чорнобиля, 15 смт Літин Вінницька обл. Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%) Тендерні пропозиції готуються українською мовою. Джерело фінансування - субвенція на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» , співфінансування з місцевого бюджету.

Очікувана вартість

638 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 27 лип. 2020 16:21

до 14 серп. 2020 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
27 лип. 2020 16:21 – 14 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
27 лип. 2020 16:21 – 4 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
14 серп. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
27 лип. 2020 16:21 – 10 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
27 лип. 2020 16:37

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02141383
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 22300, Вінницька область, Літин, вул.Героїв Чорнобиля, 15
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Бовкун Інна Анатоліївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380688629367
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

комп'ютерне обладнання для Нової української школи

Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання

Кількість:

28 комплекти

Період доставки:

до 15 вер. 2020

Місце доставки:

Україна, 00000, Вінницька область, Літинський район, заклади освіти (заклади загальної середньої освіти)

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 лип. 2020 16:37
Документи закупівлі 27 лип. 2020 16:22
Документи закупівлі 27 лип. 2020 16:22
Документи закупівлі 27 лип. 2020 16:22
27 лип. 2020 16:22
Технічні специфікації 27 лип. 2020 16:22
Проєкт договору 27 лип. 2020 16:22

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
638 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 190,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Анастасія Денисенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380733474040 ЄДРПОУ:
40098570
61
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 13 серп. 2020 15:53
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Електронний підпис 13 серп. 2020 15:53
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49
Не вказано 13 серп. 2020 15:49

Пропозиція

632 520,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Літинської РДА

Вас може зацікавити

Монітори 31.5" Samsung Odyssey LS32CG550 для потреб Сил оборони України
Монітори 31.5" Samsung Odyssey LS32CG550 для потреб Сил оборони України
Ім'я:
Каріна Керімова
E-mail: [email protected] Телефон: +380684506823 ЄДРПОУ:
45021701
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

411 416,67 грн без ПДВ

Дивитись
Карти пам’яті (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Карти пам’яті (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Ім'я:
Катерина Колєсова
E-mail: [email protected] Телефон: +380443654098 ЄДРПОУ:
41760289
17
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

491 665,00 грн без ПДВ

Дивитись
Комп’ютерне обладнання (оперативна пам'ять, блок живлення, маніпулятор «миша», клавіатура, кабель, подовжувач, usb-ethernet адаптер, конектор, usb-концентратор із картрідером, оптичний дисковод, док-станція sata, пристрій захоплення відеосигналу) (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Комп’ютерне обладнання (оперативна пам'ять, блок живлення, маніпулятор «миша», клавіатура, кабель, подовжувач, usb-ethernet адаптер, конектор, usb-концентратор із картрідером, оптичний дисковод, док-станція sata, пристрій захоплення відеосигналу) (код 30230000...
Ім'я:
Іосіфова Вікторія Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380443639676 ЄДРПОУ:
39751280

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

660 833,33 грн без ПДВ

Дивитись