Поточний дрібний ремонт автомобільної дороги державного значення Т-23-21 Ярмолинці – Кам’янець-Подільський км 53+745 – км 55+970 (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Mова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська (відповідно до тендерної документації)

Current minor repairs of the highway of state importance T-23-21 Yarmolyntsi – Kamyanets-Podilskyi km 53+745 – km 55+970 (45230000-8 Construction of pipelines, communication lines and power lines, highways, roads, airfields and railways leveling surfaces)

Language (languages) in which tender proposals should be prepared - Ukrainian (according to tender documentation)

Очікувана вартість

7 126 688,40 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 24 лип. 2020 17:46

до 28 серп. 2020 15:00

Прекваліфікація

з 28 серп. 2020 15:02

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
24 лип. 2020 17:46 – 28 серп. 2020 15:00
Період уточнень:
24 лип. 2020 17:46 – 18 серп. 2020 15:00
Відповіді на питання до:
28 серп. 2020 15:00
Оскарження умов тендера:
24 лип. 2020 17:46 – 24 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
7 серп. 2020 10:19

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25879878
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 29000, Хмельницька область, Хмельницький, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 77
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Адуканець Леся Василівна (Adukanets Lesia Vasylivna)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380382783250
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний дрібний ремонт автомобільної дороги державного значення Т-23-21 Ярмолинці – Кам’янець-Подільський км 53+745 – км 55+970 (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь). Джерело фінансування закупівлі - Державний бюджет України

Current minor repairs of the highway of state importance T-23-21 Yarmolyntsi – Kamyanets-Podilskyi km 53+745 – km 55+970 (45230000-8 Construction of pipelines, communication lines and power lines, highways, roads, airfields and railways leveling surfaces).Source of procurement financing is the state budget of Ukraine

Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 7 серп. 2020 10:18
Проєкт договору 24 лип. 2020 17:43
Технічні специфікації 24 лип. 2020 17:43
Електронний підпис 24 лип. 2020 17:43
Електронний підпис 24 лип. 2020 17:43
Не вказано 7 серп. 2020 10:18
Документи закупівлі 24 лип. 2020 17:43
Документи закупівлі 24 лип. 2020 17:43

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
5 ( банківські )
Опис:
Відповідно до умов проєкту договору
Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
5 ( банківські )
Опис:
Відповідно до умов проєкту договору

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
7 126 688,40 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
71 266,88 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Ім'я:
Заєць Андрій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380970037084 ЄДРПОУ:
22784491

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:00
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:03
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:00
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:02
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 19:59
Технічні специфікації 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:04
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:00
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 19:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:03
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 19:59
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:02
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:03
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 19:59
Кошторис 27 серп. 2020 20:03
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:03
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:00
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:00
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:02
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:03
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:01
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Електронний підпис 27 серп. 2020 20:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 19:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:02
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:03
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Електронний підпис 27 серп. 2020 20:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:03
Технічні специфікації 27 серп. 2020 20:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:00
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 серп. 2020 20:01
Підтвердження відповідності 27 серп. 2020 20:00

Статус:

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Поточний ремонт технічних засобів організації дорожнього руху доріг села Софіївська Борщагівка,Бучанського району,Київської області (по вулицях: вул.Миколи Вінграновського, провул.Шкільний, пров.Амосова, вул.Волошкова, вул.Травнева, вул.Андрія Малишка, вул.Щаслива, вул Ярова, вул.Яблунева, вул.Ярошівська, вул.Ак.Шалімова, вул.Південна, вул.Л.Українки, вул.Райдужна, вул.Промислова, просп.Героїв Небесної Сотні, вул.Ак.Амосова, вул.Сагайдачного, вул.Свободи, вул.Кучанська, вул.Оксамитова, вул.Дорошенка, вул.Євгенія Чикаленка, вул.Соборна, вул.Шевченка, вул.Лісова, вул.Козацька (від вул.Шалімова до вул.Зоряна), вул.Кошова, вул.Ольги Кобилянської, вул.Миру, вул.Микільська, вул.Черкаська, вул.Поліська, вул.Житня, вул.Боголюбова, вул.Софіївська, вул.Центральна, вул.Братська) (код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Поточний ремонт технічних засобів організації дорожнього руху доріг села Софіївська Борщагівка,Бучанського району,Київської області (по вулицях: вул.Миколи Вінграновського, провул.Шкільний, пров.Амосова, вул.Волошкова, вул.Травнева, вул.Андрія Малишка, вул.Щас...
Ім'я:
Наталія Ліщинецька
E-mail: [email protected] Телефон: +380978077679 ЄДРПОУ:
04362489

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 935 251,67 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт дороги на вул. І. Франка в с. Зарудці (ДК 021:2015: 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Поточний ремонт дороги на вул. І. Франка в с. Зарудці (ДК 021:2015: 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Ім'я:
Гресько Юрій-Іван Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380322546714 ЄДРПОУ:
04056115

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 746 367,50 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт магістрального трубопроводу Ду 500мм по вул. Малки в м. Покров Нікопольського району Дніпропетровської області
Капітальний ремонт магістрального трубопроводу Ду 500мм по вул. Малки в м. Покров Нікопольського району Дніпропетровської області
Ім'я:
Мотрончук Андрій Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380566761998 ЄДРПОУ:
03341351

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

9 245 838,00 грн без ПДВ

Дивитись