Fentanyl, Morphine, Ketamine, Diazepam

Категорія замовника підприємства, установи, організації, зазначені у п.3 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі». Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв Оцінка пропозицій здійснюється на основі єдиного критерію – ціна пропозиції. Питома вага цінового критерію – 100 %. Методика оцінки: Оцінка пропозицій проводиться за цінами пропозицій з врахування податку на додану вартість (з ПДВ). Найбільш економічно вигідною пропозицією визнається така, ціна якої є найнижча за результатами проведення електронного аукціону. У разі якщо була подана одна пропозиція, електронна система закупівель після закінчення строку подання пропозицій автоматично стає найбільш економічно вигідною пропозицією. І) Запропонований учасником товар повинен відповідати наступним характеристикам: ФЕНТАНІЛ (Fentanyl) розчин для ін'єкцій, 0,05 мг/мл по 2мл в ампулі 300 штук (ампул) МОРФІНУ ГІДРОХЛОРИД (Morphine) розчин для ін'єкцій, 1% по 1мл в ампулі 50 штук (ампул) КЕТАМІН (Ketamine) розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 2 мл в ампулі 50 штук (ампул) СИБАЗОН (Diazepam) розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл по 2мл в ампулі 50 штук (ампул) Загальні вимоги до предмету закупівлі:  товар повинен бути зареєстрований в Україні (у разі якщо товар підлягає обов’язковій реєстрації згідно чинного законодавства);  термін придатності товару на момент поставки замовнику повинен становити не менше 70% від загального терміну придатності фармацевтичних препаратів;  товар повинен передаватися Замовнику в тарі підприємства виробника, яка не повинна бути деформованою або пошкодженою;  ціна на товар, який купується, на момент постачання замовнику повинна бути зареєстрована в реєстрі оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення МОЗ України (задекларована зміна оптово-відпускної ціни), у разі якщо це передбачено нормами чинного законодавства;  якість товару повинна відповідати державним стандартам та/або технічним умовам, тощо для товарів даного типу. Щодо фармацевтичних препаратів, які учасник пропонуватиме як еквівалент, то еквівалент повинен бути не гіршим за своїми характеристиками ніж вказаний в таблиці 1 цього пункту.

Очікувана вартість

26 700,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 24 лип. 2020 13:36

до 30 лип. 2020 15:00

Прийом пропозицій

з 30 лип. 2020 15:00

до 4 серп. 2020 10:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
30 лип. 2020 15:00 – 4 серп. 2020 10:00
Період уточнень:
24 лип. 2020 13:36 – 30 лип. 2020 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01995137
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 26500, Кіровоградська область, Голованівський район, селище міського типу Голованівськ ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Людмила Миколаївна Лапчук
Володіння мовою:
Телефон:
+380525221603
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Fentanyl

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Fentanyl

Кількість:

300 штуки

Період доставки:

до 30 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 26500, Кіровоградська область, Голованівський р-н, смт. Голованівськ, вул. Незалежності, 2
2

Morphine

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Morphine

Кількість:

50 штуки

Період доставки:

до 30 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 26500, Кіровоградська область, Голованівський р-н, смт. Голованівськ, вул. Незалежності, 2
3

Ketamine

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Ketamine

Кількість:

50 штуки

Період доставки:

до 30 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 26500, Кіровоградська область, Голованівський р-н, смт. Голованівськ, вул. Незалежності, 2
4

Diazepam

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Diazepam

Кількість:

50 штуки

Період доставки:

до 30 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 26500, Кіровоградська область, Голованівський р-н, смт. Голованівськ, вул. Незалежності, 2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 24 лип. 2020 13:36
Документи закупівлі 24 лип. 2020 13:36
Електронний підпис 24 лип. 2020 13:39

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Розрахунки проводяться по факту поставки Товару шляхом оплати Замовником вартості кожної поставленої партії товару по безготівковому розрахунку на підставі видаткових накладних протягом 30 календарних днів з дати отримання Товару.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
26 700,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
135,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОЛОВАНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ГОЛОВАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл (Heparin); Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 5 мл (Tranexamic acid); Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл (Chlorhexidine); Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл Lidocaine (ДК 021:2015:33600000-6: Фармацевтична продукція)
Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл (Heparin); Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 5 мл (Tranexamic acid); Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл (Chlorhexidine); Лідокаїн, розчин для ін`єкцій,...
Ім'я:
Комунальне некомерційне підприємство "Ратнівська центральна районна лікарня" Ратнівської селищної ради
E-mail: [email protected] Телефон: 0987056608 ЄДРПОУ:
01982991
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

38 451,87 грн без ПДВ

Дивитись
Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл
Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл
Ім'я:
Світлана Дулич
E-mail: [email protected] Телефон: +380442815807 Веб сайт: ЄДРПОУ:
20000002
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

13 471,96 грн без ПДВ

Дивитись
Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 1000 мл
Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 1000 мл
Ім'я:
Світлана Дулич
E-mail: [email protected] Телефон: +380442815807 Веб сайт: ЄДРПОУ:
20000002
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

50 767,29 грн без ПДВ

Дивитись