Послуги зі встановлення системи протипожежного захисту

На підставі частини 3 та 4 статті 14 Закону України “Про публічні закупівлі”, вимоги до предмета закупівлі, визначені замовником, можуть зазначатися шляхом завантаження окремих файлів до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі може зазначатися інша інформація, у зв'язку з чим, Замовник зазначає такі вимоги та інформацію у окремих файлах, що додаються до оголошення про проведення спрощеної закупівлі

Очікувана вартість

199 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 23 лип. 2020 20:28

до 29 лип. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 29 лип. 2020 00:00

до 3 серп. 2020 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
29 лип. 2020 00:00 – 3 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
23 лип. 2020 20:28 – 29 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
35061638
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51322, Дніпропетровська область, село ОЛЕКСАНДРІВКА, вул. Центральна, буд. 44
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Світлана Шишка
Володіння мовою:
Телефон:
+380982316944
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги зі встановлення системи протипожежного захисту

Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51322, Дніпропетровська область, Юр'ївський район, село Олександрівка, вулиця Центральна, будинок 44

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 23 лип. 2020 20:28
Проєкт договору 23 лип. 2020 20:28
Електронний підпис 23 лип. 2020 20:31
23 лип. 2020 20:28
Документи закупівлі 23 лип. 2020 20:28

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( банківські )
Опис:
Згідно договору

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
199 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
995,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Олександрівський НВК

Вас може зацікавити

Ім'я:
Василь Ярошовець
E-mail: [email protected] Телефон: +380442816725 ЄДРПОУ:
14292513

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

377 378,32 грн з ПДВ

Дивитись
Послуга з встановлення джерела резервного живлення (дизельного генератора) в Полтавському центрі соціальних служб по вул. Кісельова Володимира Капітана, буд. 5, м. Полтава
Послуга з встановлення джерела резервного живлення (дизельного генератора) в Полтавському центрі соціальних служб по вул. Кісельова Володимира Капітана, буд. 5, м. Полтава
Ім'я:
Ірина Кравченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380677396617 ЄДРПОУ:
25911642

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

375 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт електричних мереж у житловому будинку № 8 на вулиці Мирослава Поповича в Святошинському районі м. Києва
Поточний ремонт електричних мереж у житловому будинку № 8 на вулиці Мирослава Поповича в Святошинському районі м. Києва
Ім'я:
Антоненко Андрій Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380444541694 ЄДРПОУ:
39607507

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

313 632,50 грн без ПДВ

Дивитись