код ДК 021:2015 - 31610000-5 (Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

121 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 23 лип. 2020 12:39

до 29 лип. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 29 лип. 2020 00:00

до 4 серп. 2020 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 4 серп. 2020 00:04

до 5 серп. 2020 13:21

Пропозиції розглянуто

з 5 серп. 2020 13:21

до 17 серп. 2020 15:02

Подання пропозицій:
29 лип. 2020 00:00 – 4 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
23 лип. 2020 12:39 – 29 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євген В’ячеславович Сумбаєв
Володіння мовою:
Телефон:
+380552328779
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів

Код ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів

Кількість:

70 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 23 лип. 2020 12:39
Електронний підпис 23 лип. 2020 12:41

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Джерело фінансування закупівлі власні кошти.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
121 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 210,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАШТЕХІМПОРТ"
E-mail: [email protected] Телефон: +380504925925 Веб сайт: ЄДРПОУ:
35117711

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 29 лип. 2020 10:28
Електронний підпис 29 лип. 2020 10:28
Не вказано 29 лип. 2020 10:28
Не вказано 29 лип. 2020 10:28
Не вказано 29 лип. 2020 10:28
Не вказано 29 лип. 2020 10:28
Не вказано 29 лип. 2020 10:28
Не вказано 29 лип. 2020 10:28
Не вказано 29 лип. 2020 10:28
Не вказано 29 лип. 2020 10:28

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 5 серп. 2020 13:18
Електронний підпис 5 серп. 2020 13:21

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 серп. 2020 15:01
Підписаний договір 17 серп. 2020 14:49

Пропозиція

96 715,20 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дунько Дмитро
E-mail: [email protected] Телефон: 380322377779 ЄДРПОУ:
03328406
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

162 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Миколенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380542700975 ЄДРПОУ:
03328540

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

166 631,40 грн без ПДВ

Дивитись