брикети паливні з лузги соняшника

Очікувана вартість

33 900,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 23 лип. 2020 15:39

до 31 лип. 2020 15:44

Прийом пропозицій

з 31 лип. 2020 15:44

до 8 серп. 2020 15:44

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
31 лип. 2020 15:44 – 8 серп. 2020 15:44
Період уточнень:
23 лип. 2020 15:39 – 31 лип. 2020 15:44

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

пунктом 2 частини 17 статті 14 Закону, а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель (оголошення про проведення спрощеної закупівлі складено з порушеннями Закону) прийнято рішення відмінити закупівлю.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 24 лип. 2020 16:19
Не вказано 24 лип. 2020 16:13

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25756176
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 74140, Херсонська область, с Нова Кубань, вул Шкільна 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кіріна Інна Іванівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380978320900
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

брикети паливні з лузги соняшника

Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо

Кількість:

10 т

Період доставки:

1 серп. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 74140, Херсонська область, Великоолександрівський р-н с Нова Кубань, вул Шкільна 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 лип. 2020 15:42
Електронний підпис 23 лип. 2020 15:42
Електронний підпис 23 лип. 2020 15:42
Проєкт договору 23 лип. 2020 16:42

Умови оплати

Оплата після події:
укладення договору
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
33 900,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
339,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника "Новокубанський НВК"