Залізобетонні опори повітряних ліній електропередач напругою 35 кВ (стояк залізобетонний вібрований - 31682410-7, стояк залізобетонний центрифугований - 31682410-7)
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: наведена в Додатку №4 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Проект договору про закупівлю міститься в Додатку №2 до оголошення про проведення спрощеної
з 22 лип. 2020 13:15
до 27 лип. 2020 14:00
з 27 лип. 2020 14:00
до 31 лип. 2020 10:00
з 31 лип. 2020 10:02
до 3 серп. 2020 11:02
з 3 серп. 2020 11:02
до 7 серп. 2020 11:41
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Залізобетонні опори повітряних ліній електропередач напругою 35 кВ (стояк залізобетонний вібрований - 31682410-7, стояк залізобетонний центрифугований - 31682410-7)
Код ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
|
Кількість: 6 штуки |
Період доставки:
4 серп. 2020 – 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 79052, Львівська область, Львів, вул.Сяйво, буд. 10 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 22 лип. 2020 13:18 | |
| Документи закупівлі | 22 лип. 2020 13:17 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 30 лип. 2020 18:51 |
| Не вказано | 30 лип. 2020 18:50 | |
| Не вказано | 30 лип. 2020 18:50 | |
| Не вказано | 30 лип. 2020 18:50 | |
| Не вказано | 30 лип. 2020 18:50 | |
| Електронний підпис | 30 лип. 2020 18:51 | |
| Не вказано | 30 лип. 2020 18:50 | |
| Не вказано | 30 лип. 2020 18:50 | |
| Не вказано | 30 лип. 2020 18:50 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 3 серп. 2020 11:02 | |
| 3 серп. 2020 11:00 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 7 серп. 2020 11:40 | |
| Підписаний договір | 7 серп. 2020 11:39 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"Вас може зацікавити
374 000,00 грн з ПДВ
Дивитись134 160,00 грн з ПДВ
Дивитись132 272,00 грн без ПДВ
Дивитись