6 лотів: Лот 1. - Розчини для інфузій - 14 найменувань; Лот 2. - Антибактеріальні лікарські засоби – 5 найменувань; Лот 3. - Лікарські засоби, що мають вплив на систему крові та на серцево-судинну систему – 13 найменувань; Лот 4. - Лікарські засоби, які мають вплив на систему травлення, діуретики, гормони, антисептики, місцеві анестетики - 20 найменувань; Лот 5. - Засоби для наркозу - 5 найменувань; Лот 6. - Наркотичні анальгетики – 4 найменувань

6 лотів: Лот 1. - Розчини для інфузій - 14 найменувань – 149730 одиниць; Лот 2. - Антибактеріальні лікарські засоби – 5 найменувань – 13320 одиниць; Лот 3. - Лікарські засоби, що мають вплив на систему крові та на серцево-судинну систему – 13 найменувань – 11006 одиниць; Лот 4. - Лікарські засоби, які мають вплив на систему травлення, діуретики, гормони, антисептики, місцеві анестетики - 20 найменувань – 29298 одиниць; Лот 5. - Засоби для наркозу - 5 найменувань – 3520 одиниць; Лот 6. - Наркотичні анальгетики - 4 найменувань – 200 одиниця. Найменування та міжнародна непатентована назва, АТХ, а також асортимент (кількість), одиниці виміру товару зазначено в Додатку 1 до тендерної документації (технічне завдання) та по тексту оголошення. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

6 lots: Lot 1. - solutions for infusions - 14 items Lot 2. - antibacterial drugs - 5 items Lot 3. - Drugs affecting the blood system and cardiovascular system - 13 items Lot 4. - Drugs that affect the digestive system, diuretics, hormones, antiseptics, local anesthetics - 20 items Lot 5. - Drugs for anesthesia - 5 items Lot 6. - Narcotic analgesics - 4 items

Очікувана вартість

8 990 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 22 лип. 2020 12:14

до 24 серп. 2020 00:00

Прекваліфікація

з 24 серп. 2020 00:00

до 10 вер. 2020 00:00

Аукціон

з 10 вер. 2020 11:01

до 10 вер. 2020 16:12

Кваліфікація

з 10 вер. 2020 16:12

до 14 вер. 2020 11:41

Пропозиції розглянуто

з 14 вер. 2020 11:41

до 1 жовт. 2020 18:19

Подання пропозицій:
22 лип. 2020 12:14 – 24 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
22 лип. 2020 12:14 – 14 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
24 серп. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
22 лип. 2020 12:14 – 20 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
22 лип. 2020 12:16

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01991470
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 10002, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ФЕЩЕНКА-ЧОПІВСЬКОГО , будинок 24/4,
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євтухова Наталія Олександрівна (Yevtukhova Natalia Aleksandrovna)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
380412550106
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Лот 1. - Розчини для інфузій - 14 найменувань

Більш детально в Додатку 1 цієї документації «Технічне завдання».

Lot 1. - solutions for infusions - 14 items

Перейти до лоту

Очікувана вартість

4 040 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
2

Лот 2. - Антибактеріальні лікарські засоби – 5 найменувань

Більш детально в Додатку 1 цієї документації «Технічне завдання».

Lot 2. - antibacterial drugs - 5 items

Перейти до лоту

Очікувана вартість

850 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
3

Лот 3. - Лікарські засоби, що мають вплив на систему крові та на серцево-судинну систему – 13 найменувань

Більш детально в Додатку 1 цієї документації «Технічне завдання».

Lot 3. - Drugs affecting the blood system and cardiovascular system - 13 items

Перейти до лоту

Очікувана вартість

1 600 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
4

Лот 4. - Лікарські засоби, які мають вплив на систему травлення, діуретики, гормони, антисептики, місцеві анестетики - 20 найменувань

Більш детально в Додатку 1 цієї документації «Технічне завдання».

Lot 4. - Drugs that affect the digestive system, diuretics, hormones, antiseptics, local anesthetics - 20 items

Перейти до лоту

Очікувана вартість

1 550 000,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась
5

Лот 5. - Засоби для наркозу - 5 найменувань

Більш детально в Додатку 1 цієї документації «Технічне завдання».

Lot 5. - Drugs for anesthesia - 5 items

Перейти до лоту

Очікувана вартість

850 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
6

Лот 6. - Наркотичні анальгетики – 4 найменувань

Більш детально в Додатку 1 цієї документації «Технічне завдання».

Lot 6. - Narcotic analgesics - 8 items

Перейти до лоту

Очікувана вартість

100 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 10 вер. 2020 12:21
Не вказано 10 вер. 2020 16:12
Не вказано 10 вер. 2020 11:55
Не вказано 10 вер. 2020 15:33
Електронний підпис 22 лип. 2020 12:16
Технічні специфікації 22 лип. 2020 12:15
Не вказано 10 вер. 2020 11:22
Документи закупівлі 22 лип. 2020 12:15
Проєкт договору 22 лип. 2020 12:15

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
8 990 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради

Вас може зацікавити

Амоксицилін/клавуланова кислота таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 875 мг/125 мг; Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Азитроміцин таблетки/капсули по 500 мг; Азитроміцин таблетки/капсули по 250 мг; Азитроміцин, ліофілізат/порошок для розчину, по 500 мг; Амінокапронова кислота, розчин для інфузій, 50 мг/мл, по 100 мл; Амінокапронова кислота розчин 50 мг/мл по 2 мл ; Інсулін людини (Короткої тривалості дії), розчин для ін'єкцій, 100 Од/мл, флакон, по 10 мл; Амброксол сироп, 15 мг/5 мл 100 мл; Амброксол сироп, 30 мг/5 мл 100 мл флакон; Амброксол таблетки по 30 мг; Амброксол,розчин для ін'єкцій/інфузій 7,5 мг/мл, по 2мл; Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл; Амікацин, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл 2 мл; Амікацин, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл 4 мл (1000 мг); Хлорпромазин, розчин для ін'єкцій, 25 мг/мл, по 2 мл; Амітриптилін розчин для ін’єкцій, 10 мг/мл, по 2 мл; Амлодипін таблетки по 10 мг; Амоксицилін і клавуланова кислота, порошок для ін'єкцій/інфузій 1,2 гр; Амоксициліну таблетки/таблетки, що диспергуються по 250 мг; Амоксициліну таблетки/таблетки, що диспергуються по 500 мг; Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл; Ібупрофен розчин для інфузій 4мг/мл по 100 мл; Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл; Аскорбінова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 2 мл; Аскорбінова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 2 мл; Аскорбінова кислота таблетки по 25 мг; Калію аспарагінат/Магнію аспарагінат розчин для ін'єкцій по 10 мл; Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл; Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл; Амоксицилін/клавуланова кислота порошок для оральної суспензії 400 мг/57 мг в 5 мл, 70 мл флакон; Ацикловір таблетки по 200 мг; Ацетилцистеїн порошок/гранули по 200 мг; Ацетилцистеїн таблетки по 200 мг; Барбітурати в комбінації (етиловий ефір a-бромізовалеріанової кислоти 18 мг, фенобарбітал 17 мг, р-н ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової 80 мг) краплі оральні по 25 мл; Вінпоцетин, концентрат для розчину для інфузій (розчин для ін'єкцій), 5 мг/мл, по 2 мл; Повідон-йод, мазь/лінімент, 10 %, по 20 г; Імуноглобулін, людини нормальний, розчин для інфузій, 100 мг/мл, по 100 мл; Спирт етиловий 96% 100 мл.; Спирт етиловий 70% 100 мл.; Сульфаметоксазол/триметоприм таблетки по 400 мг/80 мг; Бісопролол таблетки по 5 мг; Бісопролол таблетки по 10 мг; Брильянтовий зелений розчин для зовнішнього застосування, спиртовий 1 %, 20 мл; Будесонід, суспензія для розпилення, 0,5 мг/мл, по 2 мл; Будесонід, суспензія для розпилення, 0,25 мг/мл, по 2 мл; Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 1000 мл; Валідол таблетки по 60 мг; Валсартан/гідрохлортіазид таблетки 160 мг/12,5 мг; Ванкоміцин ліофілізат/порощок для розчину для інфузій по 500 мг; Ванкоміцин ліофілізат/порошок для розчину для інфузій по 1000 мг; Варфарин, таблетки, по 2,5 мг; Мексидол розчин для ін`єкцій, 50 мг/мл по 2 мл; Заліза гідроксид сахарозний комплекс: розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл по 5 мл ; Вориконазол, порошок/ліофілізат, по 200 мг; Транексамова кислота таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 500 мг; Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг; Галоперидол, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 1 мл; Гідроксиетилкрохмаль (середня молекулярна маса 200000), 6 %, по 200 мл; Гентаміцин,розчин для ін'єкцій, 40 мг/мл, по 2 мл; Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл; Цефоперазон/Сульбактам, порошок для ін'єкцій/інфузій 1г/1г; Ацикловір порошок для розчину для ін'єкцій по 250 мг; Гідрокортизон, мазь, 10 мг/г по 10 г; Гідрокортизон, суспензія для ін'єкцій, 25 мг/мл, по 2 мл; Гідрокортизон / окситетрацикліну гідрохлорид, мазь, 10 мг/г / 30 мг/г, по 15 г; Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 20 мл; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл (скло); Декаметоксин, розчин, 0,2 мг/мл, по 100 мл; Декаметоксин, розчин, 0,2 мг/мл, по 200 мл; Декаметоксин, розчин, 0,2 мг/мл, по 400 мл; Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Дексмедетомідин, концентрат для розчину для інфузій, 100 мкг/мл, по 2 мл; Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл; Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Суксаметоній, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Ліпоєва кислота таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 600 мг ; Ліпоєва кислота розчин для інфузій, 12 мг/мл по 50мл; Доксициклін капсули/таблетки по 100 мг; Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі; Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 3,0 мл; Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,8 мл; Еритроміцин таблетки по 100 мг; Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл; Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл; Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг; Ібупрофен таблетки/капсули по 400 мг; Іміпенем /Целастатин 500мг/500мг порошок для розчину для інфузій; Спрей для ротової порожнини стрептоциду0,75 г/сульфатіазолу натрію 0,75 г по 30 г; Ацетилцистеїн, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 3 мл; Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 120 мл; Йод, розчин для зовнішнього застосування, 5 %, по 20 мл; Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 5 мл; Кальцію хлорид розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл 5мл; Каптоприл, таблетки, по 25 мг; Кеторолак розчин для ін’єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Борна кислота, порошок кристалічний, 10 г; Кларитроміцин таблетки, вкриті оболонкою, по 500 мг; Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг; Барбітурати в комбінації (етиловий ефір a-бромізовалеріанової кислоти 20мг, фенобарбітал 18,26мг, м'яти олія 1,42мг) краплі оральні по 25 мл; Корглікон розчин для ін'єкцій, 0,6 мг/мл, по 1 мл; Кофеїн-бензоат натрію, розчин для ін'єкцій, 200 мг/мл, по 1 мл; Пентоксифілін, розчин для інфузій, 0,5 мг/мл, по 200 мл; Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл; Хлорамфенікол/метилурацил мазь 7,5 мг/40 мг по 40 г; Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 150 мл; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Лідокаїн, спрей, 10 %, по 38 г; Лінезолід розчин для інфузій, 2 мг/мл по 300 мл; Бальзамічний лінімент за Вишевським по 40 гр; Лінкоміцин розчин для ін'єкцій 300 мг/мл по 2 мл; Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 2,5 мг/мл по 200 мл; Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 5 мл; Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 20 мл; Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 4 мл; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 5 мл; Маніт розчин для інфузій 150 мг/мл 200мл; Мелоксикам розчин для ін'єкцій 10 мг/мл по 1,5 мл ; Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г; Меропенем,порошок для ін'єкцій по 0,5 г; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл; Моксифлоксацин розчин для інфузій, 400 мг/250 мл, по 250 мл; Моксифлоксацин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 400 мг; Оксиметазолін краплі назальні 0,5мг/мл по 10 мл; Налоксон розчин для ін'єкцій, 0,4 мг/мл по 1 мл; Натрію тіосульфат розчин для ін'єкцій 300мг/мл 5мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 3000 мл; Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 400 мл; Неогемодез розчин для інфузій по 200 мл; Нікотинова кислота розчин для ін’єкцій 10 мг/мл по 1 мл; Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг; Ібупрофен, суспензія оральна, 100 мг/5 мл, по 100 мл; Омепразол капсули по 20 мг; Омепразол 40 мг флакон; Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл; Орнідазол розчин для інфузій, 5 мг/мл, по 100 мл; Амоксициліну таблетки/таблетки, що диспергуються по 1000 мг; Декспантенол/мірамістин гель 5 мг/50 мг, туба по 30 г; Папаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Іпідакрину гідрохлорид розчин для ін'єкцій 15 мг/мл по 1 мл; Ніфедипін таблетки по 10 мг; Ніфедипін таблетки по 20 мг; Інозин пранобекс таблетки по 500 мг; Прокаїн розчин для ін'єкцій 5 мг/мл в пляшці 200 мл; Парацетамол суспензія оральна/сироп 120 мг/5мл 100 мл; Парацетамол таблетки/капсули по 200 мг; Парацетамол таблетки/ капсули 500 мг; Перекис водню, розчин, 3%, по 200 мл; Піридоксин (вітамін В6), розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл, по 1 мл; Електроліти та комбінації розчин для інфузій, по 500 мл; Платифілін розчин для ін'єкцій, 2 мг/мл, по 1 мл; Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0; Прегабалін, капсули, по 150 мг; Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл; Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 50 мл; Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл; Анти-D імуноглобулін людини, розчин для ін'єкцій, 300 мкг (1500 МО)/2 мл, по 2 мл; Метамізолу натрію 500 мг/мл пітофенону гідрохлориду 2 мг/мл фенпіверинію броміду 0,02 мг/мл, розчин для ін'єкцій, по 5 мл; Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл; Ксилометазолін краплі назальні 1 мг/мл по 10 мл; Рінгера Лактат розчин для інфузій по 200 мл; Рінгера розчин для інфузій по 200 мл; Рінгера розчин для інфузій по 400 мл; Озельтамівір таблетки/капсули по 75 мг; Декаметоксин, таблетки, по 0,2 мг; Тіотриазолін, розчин для ін’єкцій, 25 мг/мл, по 4 мл; Тіаміну хлорид (вітамін В1), розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл, по 1 мл; Аргінін гідрохлорид, розчин для інфузій, 42 мг/мл по 200 мл; Тіопентал, порошок/ліофілізат, по 1 г; Толперизону гідрохлориду/лідокаїну гідрохлориду розчин для ін'єкцій 100мг/2,5 мг/мл по 1мл; Цефіксим таблетки/капсули по 400 мг; Трисоль розчин для інфузій по 200 мл; Діатризоєва кислота, розчин для ін'єкцій, 76 %, по 20 мл; Ксилометазолін краплі назальні 0,5мг/мл по 10 мл; Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,4 мл; Флуконазол, розчин для інфузій, 2 мг/мл, по 100 мл; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Флуконазол, таблетки/капсули, по 150 мг; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 200 мл; Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл; Інсулін людини (Середньої тривалості дії), суспензія для ін’єкцій, 100 Од/мл, флакон, по 5 мл; Цефподоксим, таблетки по 200 мг ; Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г; Цефазолін,порошок для ін'єкцій 0.5 г; Цефалексин порошок для оральної суспензії 250 мг/5 мл по 65,4 г порошку у флаконі; Цефепім, порошок для ін'єкцій, 2,0 г; Цефтазидим,порошок для ін'єкцій 1,0 гр; Цефтриаксон,порошок для ін'єкцій по 1 г; Цефтриаксон,порошок для ін'єкцій по 2 г; Цефуроксим,порошок для ін'єкцій 1500 мг; Цефуроксим, порошок для ін'єкцій по 750 мг; Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 100 мл; Ципрофлоксацин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 500 мг; Ципрофлоксацин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 250 мг; Цефотаксим,порошок для ін'єкцій по 1 г; Інозин пранобекс, таблетки по 1000 мг; Ацетилцистеїн порошок/гранули по 600 мг; Люголя розчин по 25 г; Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 30 мл; Барбітурати в комбінації (етиловий ефір a-бромізовалеріанової кислоти 12,42 мг, фенобарбітал 11,34 мг, олія м’яти 0,88 мг) в таблетках; Декскетопрофен таблетки, вкриті плівковою оболонкою 25 мг; Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз; Ізосорбід, концентрат/розчин, 1 мг/мл, по 10 мл; Алюмінію фосфат гель оральний 12,38 г, пакет по 20 г; Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 4 мл; Езомепразол таблетки/капсули по 40 мг; Пантопразол таблетки по 40 мг; Домперидон таблетки по 10 мг; Мебеверин, капсули/таблетки, по 200 мг; Ібупрофен таблетки/капсули по 600 мг; Ацетилсаліцилова кислота таблетки 100 мг; Гепарин натрію, гель, 1000 МО/г, по 50 г
Амоксицилін/клавуланова кислота таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 875 мг/125 мг; Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Азитроміцин таблетки/капсули по 500 мг; Азитроміцин таблетки/капсули по 250 мг; Азитроміцин, ліофілізат/порошок для розчи...
Ім'я:
Алла Іваницька
E-mail: [email protected] Телефон: +380664277901 ЄДРПОУ:
02007578

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 785 211,30 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Бікалутамід 150 мг)
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Бікалутамід 150 мг)
Ім'я:
Катерина Компанець
E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42574629
20
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 079 463,20 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33600000-6 «Фармацевтична продукція». (Betamethasone (Бетаметазон); Chloropyramine (Хлоропірамін); Comb drug (Комбінований препарат); Triamcinolone (Тріамцинолон); Cyclobenzaprine (Циклобензаприн); Cyclobenzaprine (Циклобензаприн); Diclofenac (Диклофенак); Pentoxifylline (Пентоксифілін); Drotaverine (Дротаверин); Thiocolchicoside (Тіоколхікозид); Comb drug (Комбінований препарат); Diclofenac (Диклофенак); Dexpanthenol (Декспантенол); Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12 (Вітамін B1 у комбінації з вітаміном B6 та/або вітаміном B12); Dexamethasone and antiinfectives (Дексаметазон та протиінфекційні засоби); Levofloxacin (Левофлоксацин); Iron, parenteral preparations (Залізо, парентеральні препарати); Baclofen (Баклофен); Bisacodyl (Бісакодил); Comb drug (Комбінований препарат); Nitrofural (Нітрофурал); Retinol (vit A) (Ретинол (вітамін A); Tocopherol (Токоферол (вітамін E); Mometasone (Мометазон); Ursodeoxycholic acid (Урсодезоксихолева кислота); Comb drug (Комбінований препарат); Rifaximin (Рифаксимін); Nimodipine (Німодипін); Moxifloxacin (Моксифлоксацин); Comb drug (Комбінований препарат); Escherichia coli cells inactivated and metabolites (Інактивовані клітини Escherichia coli та метаболіти); Escherichia coli cells inactivated and metabolites (Інактивовані клітини Escherichia coli та метаболіти); Vaseline (Вазелін); Valsartan and sacubitril (Валсартан і сакубітрил); Dorzolamide (Дорзоламід); Eltrombopag (Ельтромбопаг); Vasopressin (Вазопресин); Trazodone (Тразодон); Comb drug (Цефепім + Сульбактам) ; Corglycon (Корглікон); Magnesium (different salts in combination) (Магній (різні солі в комбінації)); Hydrocortisone and antibiotics (Гідрокортизон та антибіотики); Coagulation factor IX, II, VII and X in combination (Фактори згортання IX, II, VII і X у комбінації); Tamsulosin (Тамсулозин); Fenoterol and ipratropium bromide (Фенотерол та іпратропію бромід); Amisulpride (Амісульприд); Mirtazapine (Міртазапін); Mirtazapine (Міртазапін); Buspirone (Буспірон); Ampicillin and beta-lactamase inhibitor (Ампіцилін та інгібітор бета лактамази).
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33600000-6 «Фармацевтична продукція». (Betamethasone (Бетаметазон); Chloropyramine (Хлоропірамін); Comb drug (Комбінований препарат); Triamcinolone (Тріамцинолон); Cyclobenzaprine (Циклобензаприн); Cyclobenzaprine (Ци...
Ім'я:
Наталія Павлівна Михайлюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380342528082, +380661030345 ЄДРПОУ:
01993150

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 409 752,17 грн без ПДВ

Дивитись