ДК 021:2015 - 37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (спортивно-ігровий комплекс для ДНЗ села Куна Гайсинського району Вінницької області)

Очікувана вартість

150 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 21 лип. 2020 16:07

до 27 лип. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 27 лип. 2020 00:00

до 31 лип. 2020 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
27 лип. 2020 00:00 – 31 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
21 лип. 2020 16:07 – 27 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40416427
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 23700, Вінницька область, місто Гайсин, вулиця 1-го Травня, 40
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Войтенко Аліна Василівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380433423116
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

спортивно-ігровий комплекс для ДНЗ села Куна Гайсинського району Вінницької області

Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор

Кількість:

9 найменувань

Період доставки:

до 31 серп. 2020

Місце доставки:

Україна, 23714, Вінницька область, Гайсинський район село Куна, вулиця 1-го Травня, будинок 39

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 лип. 2020 16:17
Документи закупівлі 21 лип. 2020 16:07
Документи закупівлі 21 лип. 2020 16:07
Проєкт договору 21 лип. 2020 16:07
Документи закупівлі 21 лип. 2020 16:07
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:07

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )
Опис:
Категорія замовника:3 категорія, юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі». Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: технічні, якісні, та інші характеристики предмета закупівлі зазначено в Додатку 2 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: оцінка пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Питома вага – 100%.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
150 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
750,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Гайсинської районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Оплата видатків з благоустрою населених пунктів. Придбання елементів дитячих майданчиків
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів. Придбання елементів дитячих майданчиків
Ім'я:
Козак Леся
E-mail: [email protected] Телефон: 380979078502 ЄДРПОУ:
44327692

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

191 750,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ігрове дитяче обладнання для благоустрою території с. Іванівка
Ігрове дитяче обладнання для благоустрою території с. Іванівка
Ім'я:
Леся Ошийко
E-mail: [email protected] Телефон: +380973402129 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04360913
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

183 308,33 грн без ПДВ

Дивитись
сидіння для гойдалок гніздо лелеки з металевим каркасом антивандальні посилені
сидіння для гойдалок гніздо лелеки з металевим каркасом антивандальні посилені
Ім'я:
Світлана ВЕЛИЧКО
E-mail: [email protected] Телефон: +380993823063 ЄДРПОУ:
03351970

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

201 694,44 грн без ПДВ

Дивитись