Лот № 1 - Роботи з капітального ремонту системи пожежної сигналізації і системи оповіщення про пожежу і управління евакуацією в корпусі літ. "В" на об'єкті: Комунальний заклад "Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів", за адресою: Одеська область, Саратський р-н, смт. Михайлївка, вул. Чаїри (Піонерська), 12. Лот № 2 - Роботи з капітального ремонту системи пожежної сигналізації і системи оповіщення про пожежу і управління евакуацією в корпусах літ. "А", "Д", "Д1" на об'єкті: Комунальний заклад "Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів", що розташований за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Михайлївка, вул.Чаїри (Піонерська), 12

Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, шляхом застосування електронного аукціону. Єдиним критерієм оцінки пропозицій є ціна (питома вага цінового критерію – 100%), з включенням до ціни податку на додану вартість (ПДВ). Детально - в доданому до цього оголошення файлі. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: визначається у додатку №1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (доданий файл). Категорія замовника: згідно п.3 ч.4 ст.2 Закону.

Очікувана вартість

271 721,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 17 лип. 2020 15:23

до 23 лип. 2020 16:00

Прийом пропозицій

з 23 лип. 2020 16:00

до 3 серп. 2020 16:00

Аукціон

з 4 серп. 2020 13:18

до 4 серп. 2020 14:15

Кваліфікація

з 4 серп. 2020 14:15

до 11 серп. 2020 18:13

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
23 лип. 2020 16:00 – 3 серп. 2020 16:00
Період уточнень:
17 лип. 2020 15:23 – 23 лип. 2020 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
23207146
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 68252, Одеська область, Саратський р-н, с. Михайлівка, вул. Піонерська, буд. 12
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Майя Олександрівна Прокоф'єва
Володіння мовою:
Телефон:
+380977441035
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Роботи з капітального ремонту системи пожежної сигналізації і системи оповіщення про пожежу і управління евакуацією в корпусі літ. "В" на об'єкті: Комунальний заклад "Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів", за адресою: Одеська область, Саратський р-н, смт. Михайлївка, вул. Чаїри (Піонерська), 12.

Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, шляхом застосування електронного аукціону. Єдиним критерієм оцінки пропозицій є ціна (питома вага цінового критерію – 100%), з включенням до ціни податку на додану вартість (ПДВ). Детально - в доданому до цього оголошення файлі. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: визначається у додатку №1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (доданий файл). Категорія замовника: згідно п.3 ч.4 ст.2 Закону.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

155 876,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась
2

Роботи з капітального ремонту системи пожежної сигналізації і системи оповіщення про пожежу і управління евакуацією в корпусах літ. "А", "Д", "Д1" на об'єкті: Комунальний заклад "Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів", що розташований за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Михайлївка, вул.Чаїри (Піонерська), 12)

Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, шляхом застосування електронного аукціону. Єдиним критерієм оцінки пропозицій є ціна (питома вага цінового критерію – 100%), з включенням до ціни податку на додану вартість (ПДВ). Детально - в доданому до цього оголошення файлі. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: визначається у додатку №1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (доданий файл). Категорія замовника: згідно п.3 ч.4 ст.2 Закону.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

115 845,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 серп. 2020 14:15
Електронний підпис 17 лип. 2020 15:30
Електронний підпис 17 лип. 2020 15:30
Не вказано 17 лип. 2020 16:02
Не вказано 17 лип. 2020 16:02
Не вказано 4 серп. 2020 13:39

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
271 721,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний заклад "Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"

Вас може зацікавити

Послуга з обслуговування трансформаторної підстанції в будівлі за ГП №79 в/м 17 Військової академії (м. Одеса)
Послуга з обслуговування трансформаторної підстанції в будівлі за ГП №79 в/м 17 Військової академії (м. Одеса)
Ім'я:
Віталій Гула
E-mail: [email protected] Телефон: +380954692561 Веб сайт: ЄДРПОУ:
24983020
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

160 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт електропостачання (електрощитової) будівлі Господарського суду Житомирської області
Поточний ремонт електропостачання (електрощитової) будівлі Господарського суду Житомирської області
Ім'я:
Сардак Людмила Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380412481629 ЄДРПОУ:
03499916

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

384 190,00 грн без ПДВ

Дивитись
Уcунeння aвaрiй у житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмереж у житлoвому будинку за адресою: шocе Дoнeцьке, буд. 1, м. Дніпро)
Уcунeння aвaрiй у житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмереж у житлoвому будинку за адресою: шocе Дoнeцьке, буд. 1, м. Дніпро)
Ім'я:
Святослав Ткаченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380633409477 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44124263

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

139 516,67 грн без ПДВ

Дивитись