Капітальний ремонт покрівлі будівлі лікувального радіологічного корпусу комунального некомерційного підприємства "Житомирський обласний онкологічний диспансер" Житомирської обласної ради за адресою: м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 24/4

Капітальний ремонт покрівлі будівлі лікувального радіологічного корпусу комунального некомерційного підприємства "Житомирський обласний онкологічний диспансер" Житомирської обласної ради за адресою: м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 24/4 - 1 робота. Кількість (обсяг робіт) – Згідно із технічними вимогами до предмету закупівлі (Додаток 1 до тендерної документації). Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Очікувана вартість

5 050 116,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 17 лип. 2020 13:08

до 3 серп. 2020 00:00

Аукціон

з 3 серп. 2020 13:05

до 3 серп. 2020 13:26

Кваліфікація

з 3 серп. 2020 13:26

до 5 серп. 2020 12:20

Пропозиції розглянуто

з 5 серп. 2020 12:20

до 19 серп. 2020 17:22

Подання пропозицій:
17 лип. 2020 13:08 – 3 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
3 серп. 2020 13:05 – 3 серп. 2020 13:26
Період уточнень:
17 лип. 2020 13:08 – 24 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
3 серп. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
17 лип. 2020 13:08 – 30 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
17 лип. 2020 13:10

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01991470
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 10002, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ФЕЩЕНКА-ЧОПІВСЬКОГО , будинок 24/4,
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євтухова Наталія Олександрівна (Yevtukhova Natalia Aleksandrovna)
Володіння мовою:
Телефон:
380412550106
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт покрівлі будівлі лікувального радіологічного корпусу комунального некомерційного підприємства "Житомирський обласний онкологічний диспансер" Житомирської обласної ради за адресою: м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 24/4

Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 30 вер. 2020

Місце доставки:

Україна, 10002, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ФЕЩЕНКА-ЧОПІВСЬКОГО, будинок 24/4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 серп. 2020 13:26
Не вказано 3 серп. 2020 13:26
Технічні специфікації 17 лип. 2020 13:09
Електронний підпис 17 лип. 2020 13:08
Електронний підпис 17 лип. 2020 13:08
Документи закупівлі 17 лип. 2020 13:09
Проєкт договору 17 лип. 2020 13:09

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( робочі )
Опис:
Замовник здійснює платежі за виконані роботи на підставі підписаних актів приймання виконаних будівельних робіт (ПФ № КБ-2в), інших актів та довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (ПФ № КБ-3) протягом десяти робочих днів після надходження коштів з бюджету на реєстраційний рахунок Замовника.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
5 050 116,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
25 250,58 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
25 250,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Ковалишина Наталя Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380412420808 ЄДРПОУ:
39871335

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 1 серп. 2020 16:06
Підтвердження відповідності 12 серп. 2020 12:02
Підтвердження відповідності 12 серп. 2020 12:02
Технічні специфікації 1 серп. 2020 15:30
Підтвердження відповідності 12 серп. 2020 10:35
Підтвердження відповідності 12 серп. 2020 10:35
Технічні специфікації 1 серп. 2020 16:00
Підтвердження відповідності 12 серп. 2020 12:35
Технічні специфікації 1 серп. 2020 15:30
Технічні специфікації 1 серп. 2020 15:30
Підтвердження відповідності 12 серп. 2020 10:35
Електронний підпис 1 серп. 2020 16:06
Електронний підпис 1 серп. 2020 16:06
Підтвердження відповідності 12 серп. 2020 12:35
Підтвердження відповідності 12 серп. 2020 12:02

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 5 серп. 2020 15:26
Електронний підпис 5 серп. 2020 12:20
Витяг з реєстру 3 серп. 2020 13:27
Довідка 5 серп. 2020 12:20
5 серп. 2020 12:18

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 серп. 2020 17:21
Підписаний договір 19 серп. 2020 17:21

Пропозиція

4 076 586,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
згідно довідки
Ім'я:
Наталія Недзельська
E-mail: [email protected] Телефон: +380683376757 ЄДРПОУ:
05450044

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 1 серп. 2020 09:59
Не вказано 31 лип. 2020 19:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 лип. 2020 19:37
Не вказано 31 лип. 2020 19:37
Підтвердження відповідності 31 лип. 2020 19:37
Не вказано 31 лип. 2020 19:37
Цінова пропозиція 31 лип. 2020 19:37
Не вказано 31 лип. 2020 19:37
Електронний підпис 1 серп. 2020 09:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 лип. 2020 19:37
Кошторис 31 лип. 2020 19:37
Не вказано 31 лип. 2020 19:37
Не вказано 31 лип. 2020 19:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 лип. 2020 19:37
Не вказано 31 лип. 2020 19:37

Пропозиція

4 331 581,64 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради

Вас може зацікавити

Ремонт реставраційний покрiвлi КЗ "Харкiвський iсторичний музей iм. М.Ф.Сумцова" ХОР, по вул. Унiверситетськiй, 5 в м. Xapків - пам'ятки мiстобудування та архiтектури мiсцевого значення "Ломбард" (охоронний № 7440-Ха)
Ремонт реставраційний покрiвлi КЗ "Харкiвський iсторичний музей iм. М.Ф.Сумцова" ХОР, по вул. Унiверситетськiй, 5 в м. Xapків - пам'ятки мiстобудування та архiтектури мiсцевого значення "Ломбард" (охоронний № 7440-Ха)
Ім'я:
Іван Шевцов
E-mail: [email protected] Телефон: +380577313568 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02226168

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 280 784,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Михальчук Сергій Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: 380384263888 ЄДРПОУ:
21313677
15
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 505 273,73 грн без ПДВ

Дивитись
«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (покрівельні роботи) за адресою: вул. Незалежної України, буд. 82б у м. Запоріжжя», код за ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з трьома та більше квартирами]
«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (покрівельні роботи) за адресою: вул. Незалежної України, буд. 82б у м. Запоріжжя», код за ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи [за кодом НК 01...
Ім'я:
Денис Бречко
E-mail: [email protected] Телефон: +380612280930 ЄДРПОУ:
22144952

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 761 908,76 грн без ПДВ

Дивитись